Aktualności

Disney+ Mówisz i masz

Każdy z nas zna zapewne niejedną bajkę z wytwórni Walta Disneya. Wychowują się na nich kolejne pokolenia. Obecnie na telewizorach z Androidem za pomocą Asystenta Google możemy komendą głosową uruchomić zasoby Disney+. Dostępne są tu m.in. programy i filmy ze stajni: Disney, Marvel, Pixar, National Geographic i inne. Można również przesyłać materiały z urządzeń mobilnych na telewizory zgodne z Google Nest.
[23.09.2020]

W najbliższy weekend - You Tube Dni Kultury

Od piątku 18 września rusza w sieci trzydniowy festiwal pod nazwą "You Tube Dni Kultury". Będzie można zobaczyć premiery, spektakle, musicale, balet, rozmowy zza kulis oraz wiele innych materiałów. W czasie, kiedy jesteśmy zmuszeni do przestrzegania pewnych obostrzeń jest to bardzo ciekawa alternatywa. W wydarzeniu weźmie udział 13 teatrów, w tym Teatr Wielki z Łodzi.
Program wydarzenia dostępny jest pod adresem:
https://events.withgoogle.com/youtube-dni-kultury/
[16.09.2020]

Sklepy internetowe. Jaki wybrać?

W dobie ciągłego rozwoju e-cemmerce często klienci nie wiedzą czym sugerować się przy wyborze sklepu internetowego. Wiemy, że bardzo ważnym aspektem jest budżet jakim dysponujemy, dlatego nie zalecamy od razu wyboru sklepu z tzw. górnej półki. Najtańszy sklep będzie wprawdzie ograniczony pod względem funkcjonalności, ale będzie możliwość dokonywania w nim zakupów i zawsze będzie można rozbudować go w przyszłości, kiedy już zacznie przynosić dochody. Generalnie różnice w cenie wynikają ze specyfikacji. Warto zatem zastanowić się, czy od razu potrzebujemy wszystkich funkcji, takich jak: sprzedaż krzyżowa, obsługa kodów kreskowych czy kanał RSS.
[09.09.2020]

Cennik stron internetowych

Ponieważ coraz częściej zasypywani jesteśmy pytaniami o ceny stron internetowych postanowiliśmy umieścić cennik na najczęściej tworzone witryny. Cennik ma charakter poglądowy, dokładna wycena oparta jest zawsze na konkretnej specyfikacji. Dla przykładu, ładna strona szablonowa kosztuje 700 zł netto, ale jeśli klient zażyczy sobie aby była ona w dodatkowych wersjach językowych to cena będzie wyższa. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie u nas stronę na miarę swoich potrzeb.

 • Strona najtańsza - 300 zł netto
 • Strona wizytówkowa  typu One Page - 500 zł netto
 • Strona szablonowa (do 5 podstron) - 700 zł netto
 • Dobra strona internetowa - 1500 zł netto
 • Strona projektowana indywidualnie - 2500 zł netto
  [02.09.2020]

"Ok Google, zagrajmy w grę"

Takie właśnie hasło należy wypowiedzieć, aby za pomocą Asystenta Google móc zagrać w grę na swoim smartfonie. Do wyboru mamy: Pytanie Dnia; 180 słów; Państwa Miasta i kilka innych. Jest to ciekawa alternatywa dla przeglądania (często bezsensownie) stron portali społecznościowych, ponieważ przy okazji gry pobudzamy do pracy nasze szare komórki. Z niecierpliwością czekamy na nowe, ciekawe funkcjonalności Asystenta Google.
[26.08.2020]

Złote Pinezki Google przyznane. Jedna z nich trafiła do Łodzi

W lutym Mapy Google obchodziły swoje 15-lecie. Przy tej okazji przyznano atrakcjom turystycznym w Polsce tzw. Złote Pinezki . Łącznie wyróżniono 16 miejsc. W naszym mieście pinezkę otrzymał Pasaż Róży, który znajduje się w centrum, przy ulicy Piotrkowskiej 3. Jest to przejściówka między ulicami Piotrkowską i Zachodnią, gdzie ściany kamienic zdobi mozaika z milionów malutkich lusterek o rozmaitych kształtach, które zachwycają odwiedzających to miejsce turystów
i Łodzian.
[18.08.2020]

Strony internetowe na raty. Idealne dla firm z sektora MŚP.

Z obserwacji rynku wnioskujemy, że najwięcej klientów zamawia strony internetowe w niższej lub średniej cenie. Nie wynika to z tego, że ktoś świadomie chce mieć skromniejszą, żeby nie powiedzieć gorszą stronę od konkurencji, tylko z tego, że nie zawsze jest na to budżet. Przy podpisywaniu umów klienci często mają dylemat i biją się z myślami, jaki wariant wybrać i najczęściej wybór pada na tanią lub średnią stronę. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, aby Ci nie musieli rezygnować z wielu funkcjonalności i oryginalnego projektu startujemy z programem tworzenia stron internetowych projektowanych indywidualnie z możliwością spłacania ich w 10 równych ratach. Najprawdopodobniej jesteśmy jedyną firmą, która daje takie możliwości swoim klientom.
[12.08.2020]

Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy

W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo różnego rodzaju artykułów, najczęściej sponsorowanych, dotyczących sprzedaży szkoleń, poradników, webinariów, które mają to niby pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. Często są to zagadnienia, które są powszechnie znane i wcale nie trzeba za nie płacić, ale zdarzają się i takie, które mogą wręcz zaszkodzić w sieci. Należy do tego podejść z dużą dozą ostrożności. Nie ufać wszystkiemu, co widzimy w opisie. Gdyby tak faktycznie było, to wszyscy byliby miliarderami. Zalecamy zawsze indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ to, co jednemu może pomóc, drugiego narazi na niepotrzebne koszty. Naszym klientom doradzamy rozwiązania reklamowe gratis.
[05.08.2020]

Deepfake Voice, czy masz pewność z kim rozmawiasz?

Nie tak dawno wielkim zainteresowaniem cieszył się Deepfake, który pozwalał nanosić na postaci z filmów twarze kogoś innego. Jak to w życiu bywa zostało to również wykorzystane przeciwko ludziom, chociażby do wyłudzania pieniędzy. Następcą stał się Deepfake Voice, który pozwala poprzez próbkowanie głosu zadzwonić do kogoś i głosem bliskiej osoby lub znajomego poprosić np. o pożyczkę. Bądźmy ostrożni. W takiej sytuacji zalecamy oddzwonić do rozmówcy i zweryfikować, czy to na pewno on wykonał do nas połączenie. Brzmi jak science fiction, nieprawdaż?
[29.07.2020]

Przebudowa stron internetowych

Firmom, które posiadają swoją stronę internetową wykonaną kilka lat temu oferujemy usługę odświeżenia strony. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż tworzenie strony od podstaw. Odświeżanie stron zwane liftingiem spowoduje, iż Państwa witryny będą  dostosowane do tabletów i smarftonów, ponieważ kilka lat temu responsywność nie była standardem. Ponadto można dorobić panel edycyjny, abyście mogli Państwo sami zarządzać treściami na swojej stronie www.
[22.07.2020]

Strona projektowana indywidualnie w cenie szablonowej!

Dla klientów, którzy nie chcą płacić zbyt dużo za stronę internetową i jednocześnie nie godzą się na szablonowe rozwiązanie mamy ciekawą propozycję. Chcemy wspólnie z klientem stworzyć nowoczesny projekt graficzny, który będzie służył nam jako fundament pod personalizowane strony dla kolejnych firm. Zaletą będzie niska cena takiej strony oraz pełna responsywność i łatwy w obsłudze panel administratora, który nie sprawi żadnych trudności w zarządzaniu witryną internetową. Cena takiej strony wyniesie 1000 zł netto, natomiast pierwszy klient otrzyma rabat w wysokości 20%.
[15.07.2020]

Google zasila konta reklamowe firmom z sektora MŚP.

Miłą niespodziankę na początku lipca mogli dostrzec klienci, którzy reklamują się w Google Ads. Mianowicie, ich konta zostały zasilone kwotą promocyjną na kampanię reklamową w Google środkami w różnych kwotach. Kwota zasilenia jest zależna od branży i podejrzewamy, że też od cyklicznych zasileń kampanii. Wśród naszych klientów jest to przedział pomiędzy 140, a nawet ponad 600 zł. Wsparcie to ma pomóc małym i średnim  firmom, które mogły odczuć negatywne skutki pandemii. Bardzo miły i pomocny gest. My ze swojej strony życzymy wszystkim firmom sukcesów i pozyskania wielu nowych klientów.
[08.07.2020]

2 miliardy dolarów. Tyle właśnie zainwestuje Google w Polsce.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o największej inwestycji, jaką planuje w Polsce Microsoft. Tymczasem gigant z Kalifornii - Google - zainwestuje w naszym kraju aż dwa miliardy dolarów. Cieszy fakt, że nasi inżynierowie są doceniani przez największe firmy na świecie. Wpłynie to bardzo pozytywnie, jeśli chodzi o aspekt wizerunkowy dla Polski, a przede wszystkim da zatrudnienie wielu osobom oraz wskaże innym firmom, iż jesteśmy krajem, w którym warto inwestować. Oby tak dalej, a staniemy się potęgą informatyczną w Europie.
[01.07.2020]

Największa w historii Polski inwestycja w branży IT

Firma Microsoft Corporation, znana z najpopularniejszego komputerowego systemu operacyjnego, należąca do jednego z najbogatszych ludzi świata zainwestuje w Polsce miliard dolarów w celu stworzenia najnowocześniejszego centrum przetwarzania danych. Będzie to największa jak dotychczas w naszym kraju inwestycja w sektorze IT. Jest to bardzo budujące, ponieważ zostaliśmy docenieni w tym zakresie. Warto nadmienić, że nasi programiści i informatycy posiadają umiejętności i wiedzę na najwyższym światowym poziomie.
[24.06.2020]

Do końca miesiąca każda zamówiona strona tańsza o równowartość podatku VAT

Od dziś do końca miesiąca każdy klient, który zamówi u nas stronę internetową otrzyma rabat cenowy w wysokości 23%. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich stron internetowych, zarówno tych tanich, szablonowych, jak i zaawansowanych, projektowanych indywidualnie. Zaoszczędzone środki mogą Państwo wykorzystać np. na reklamę internetową lub zewnętrzną. Chętnie Państwu doradzimy, które z rozwiązań będzie najlepszym dla Państwa profilu działalności.
[17.06.2020]

Waze alternatywą dla Map Google

W ostatnim czasie, z powodu problemów z nawigacją w telefonie z Androidem, która mogła być spowodowana zmianą biegunowości Ziemi zmuszeni byliśmy skorzystać z alternatywnej aplikacji, jaką jest Waze. Mimo przyzwyczajenia do kultowego produktu Google, Waze w naszym odczuciu jest równie ciekawą propozycją. Charakterystycznym, co dla niektórych może być wadą, a dla innych zaletą jest częstsze komunikowanie i dokładniejsze informowanie np. o tym, w jaką ulicę zaraz skręcimy. Polecamy wypróbować.
[10.06.2020]

Od dziś możemy przyjmować płatności kartą

Dla Państwa wygody wdrożyliśmy terminal płatniczy, aby ułatwić i przyspieszyć proces rozpoczęcia tworzenia stron i sklepów internetowych. Dotychczas opieraliśmy się na standardowych przelewach, natomiast coraz częściej klienci chcą dokonywać płatności przy pomocy karty, co o jeden, dwa dni skróci czas niezbędny na wykonanie sklepu lub strony www. Jest to terminal mobilny, bezprzewodowy, dlatego płatności mogą Państwo dokonać podczas wizyty w Waszej firmie przy podpisywaniu umowy.
[03.05.2020]

Przydatna aplikacja Google Lens

Zastanawiającym jest fakt, dlaczego tak mało użytkowników korzysta z bardzo przydatnej naszym zdaniem aplikacji Google Lens? Najprawdopodobniej jest ona mało propagowana. Na czym ona polega? Jeśli będąc np. w parku wypatrzymy ładny kwiat, którego nazwy nie znamy wystarczy uruchomić Google Lens nakierowując obiektyw na kwiat, a już po chwili mamy szczegółowe informacje dotyczące kwiatka. Innym przydatnym zastosowaniem jest skanowanie i automatyczne tłumaczenie tekstu z etykiet, które nie są tłumaczone na nasz język. Zastosowań jest wiele, możemy identyfikować nieznane nam zwierzęta, zabytki, a nawet przedmioty, które nam się spodobają jak np. nowa torebka sąsiadki. Klikamy i po chwili mamy informację, gdzie i za ile możemy nabyć taką samą :)
[27.05.2020]

Do każdej zamówionej strony internetowej utworzenie kampanii Google Ads gratis!

Od dziś do końca maja każdy klient, który zamówi u nas stronę internetową otrzyma gratis utworzenie kampanii Google Ads. Rozwiązanie to umożliwia wypromowanie się na pierwszym miejscu
w wyszukiwarce Google. Rekomendujemy tę formę reklamy, ponieważ jest ona bardzo elastyczna, łatwo możemy modyfikować, dodawać słowa kluczowe, dzięki którym chcemy być widoczni na pierwszych miejscach
w Internecie. W dowolnej chwili kampanię można rozszerzyć albo wstrzymać. Będziesz pierwszy w Internecie, jeśli tylko chcesz.
[20.05.2020]

Silne hasło to podstawa bezpieczeństwa w sieci

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważnym jest silne, bezpieczne hasło w Internecie. Wynika to głównie z niewiedzy, jak łatwo można takie hasło złamać i dostać się do prywatnych zasobów. Najczęściej użytkownicy nadają hasła łatwe do zapamiętania z jakąś kombinacją cyfr lub znaków specjalnych jak np. "Piotr123". Otóż jest to błąd, ponieważ programy do łamania dostępu z takim prostym, tzw. słownikowym passwordem poradzą sobie w kilkanaście minut. Zalecana jest kombinacja liter, cyfr i znaków specjalnych, które nie są potocznymi słowami i nigdzie nie występują. W miejscach, gdzie to możliwe, jak np. w Google należy wdrożyć weryfikację dwuetapową, która uniemożliwi dostanie się do naszego konta. Powinno się też cykliczne zmieniać hasła.
[13.05.2020]

Czym charakteryzują się dobre strony internetowe?

W Internecie istnieją miliony stron internetowych. Wiele z nich to podstawowe witryny tworzone na ogólnodostępnych systemach, które służą klientom jako wizytówki. Coraz częściej klienci dbają o to, żeby ich strony wyróżniały się spośród konkurencji. Dobra strona internetowa to przede wszystkim taka, która będzie pozytywnie postrzegana przez odwiedzających użytkowników, będzie dla nich przyjazna pod względem nawigowania, czyli odnalezienia produktu lub usługi, której szukają. Ponadto w dzisiejszych czasach witryny www powinny być dostosowane do urządzeń mobilnych, ponieważ coraz więcej osób korzysta ze smartfonów podczas surfowania po Internecie. Na pewno powinniśmy zadbać o rzeczowe i oryginalne  opisy w ofercie, ładne zdjęcia, podanie kompletnych danych kontaktowych, wyeksponowanie logo. Pamiętajmy, że w każdym sektorze jest duża konkurencja i tylko od nas zależy, czy nasza strona będzie przynosiła korzyści.
[06.05.2020]

Jak wypromować się w internecie?

Bardzo często klienci zadają nam pytanie: "Jak można wypromować się w internecie?". Otóż możliwości jest kilka, my skupimy się na największej wyszukiwarce, jaką jest Google. Aby nasza strona lub sklep internetowy w sposób naturalny osiągnęły wysokie pozycje w Internecie muszą one być wykonane w sposób zgodny z obowiązującymi zasadami, a ponadto należy zadbać o wiele aspektów marketingowych niezbędnych do osiągnięcia celu. Często klienci posiadają strony wykonane kilka lat temu lub są to witryny z tzw. tanich, szablonowych. Wtedy z pomocą przychodzi kampania Google Ads, która pozwala w szybki i łatwy sposób wypozycjonować się wśród pierwszych wyników wyszukiwania bez konieczności spełnienia wyśrubowanych norm. Taka forma reklamy pozwala szybko dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. Najczęściej w ciągu tygodnia strona znajduje się już wśród kilku pierwszych wyników wyszukiwania. Na pytanie: "Co decyduje o kolejności wyników?" odpowiadamy: budżet dzienny przeznaczony na reklamę, stawka za tzw. klik i dobrze skonstruowana treść reklamy oraz odpowiednio dobrane słowa kluczowe.
[29.04.2020]

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Jest to dzień, w którym propaguje się wszelkie działania proekologiczne. Z tej okazji dzisiaj Google umieścił w swojej wyszukiwarce Doodle poświęcony promowaniu idei dbałości o nasze środowisko. Zobaczymy w nim historyjkę poświęconą pszczołom jako jednym z najmniejszych, ale bardzo ważnych owadów w naszym świecie. Ponieważ nazwa zobowiązuje (bee2bee) przyłączamy się do popularyzowania takich działań.
[22.04.2020]

Sklep internetowy w tydzień

Standardowo czas potrzebny na wykonanie sklepu internetowego w zależności od dokładnej specyfikacji wynosi od 1 do 3 miesięcy. Postanowiliśmy pomóc firmom, które potrzebują szybko rozpocząć sprzedaż internetową i skróciliśmy ten czas do minimum. Sklep oparty na standardowej specyfikacji jesteśmy w stanie przekazać klientowi w ciągu 7 dni. Sklepy, które wykonujemy na sprawdzonym silniku PrestaShop, nie są dzierżawionymi, a stają się pełną własnością klienta.
[15.04.2020]

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i wytrwałości w tym trudnym czasie, który niestety ogranicza nasze możliwości spędzania tego jakże ważnego Święta w gronie całej rodziny. Dyngusówki w tym roku niestety nie będą używane, ale musimy to przetrwać. Mimo, że osobno, bądźmy wszyscy razem.
[10.04.2020]

B2B najlepszą firmą w branży Strony internetowe

Dziś odebraliśmy telefon z informacją o przyznaniu nam 1 miejsca w kategorii "Najlepsza polska firma tworząca strony internetowe". Spośród setek firm jury jednogłośnie wybrało właśnie naszą. Jest nam niezmiernie miło. Z przyczyn oczywistych nie możemy osobiście odebrać nagrody, która zostanie nam przesłana firmą kurierską. Dziękujemy za docenienie naszej pracy :)
[01.04.2020]

Hosting strony na najszybszym serwerze w Polsce

Zapewne wielu klientów tworząc swoją stronę internetową zastanawia się, jaki wybrać serwer pod swoją witrynę. Jest to bardzo ważny aspekt, o którym niektórzy zapominają lub nie przywiązują do tego wagi. Pomijając kwestię finansową, bo rozpiętość cen jest duża, należy zdać sobie sprawę, że im szybszy serwer wybierzemy, tym lepiej wpłynie to na naszą stronę. Chociażby pod względem tzw. ładowania, co ma wpływ na pozycję witryny wśród wyników wyszukiwania. Dla klientów, którzy zamówią u nas stronę internetową przygotowaliśmy miłą, wiosenną niespodziankę. Mianowicie - darmowy roczny hosting strony na najszybszym, na dzień dzisiejszy, serwerze opartym na procesorach marki Intel Xeon E-2288G.
[24.03.2020]

Od dziś przechodzimy na pracę zdalną

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia od dnia dzisiejszego pracujemy zdalnie. Ograniczamy kontakt z naszymi klientami do formy telefonicznej i mailowej. Szczęśliwie działamy w takiej branży, w której jest to możliwe, ponieważ wszelkie ustalenia dotyczące budowy strony czy sklepu internetowego można poczynić w rozmowie telefonicznej lub za pośrednictwem poczty e-mail. Oczywiście bardzo lubimy kontakt bezpośredni z naszymi klientami, ale ze względów bezpieczeństwa jesteśmy zmuszeni zawiesić tę formę do odwołania. Liczymy na zrozumienie.
[16.03.2020]

Chromebook dobrą alternatywą dla tradycyjnej edukacji

W przypadku, kiedy to ze względów bezpieczeństwa zamykane są szkoły i uczelnie, nauczanie online nabiera większego znaczenia. Z pomocą przychodzi Google Chrome, który daje administratorom/ nauczycielom możliwość prowadzenia zajęć z uczniami, którzy zostali w domach. Otrzymujemy dostęp do funkcji Hangouts Meet, gdzie są dostępne różnego rodzaju zasoby pomocne w planowaniu i prowadzeniu zajęć. W takich przypadkach możemy śmiało powiedzieć, że Internet jest dobrodziejstwem.
[11.03.2020]

Teraz Asystent Google przeczyta Ci treści na stronie

Dzięki nowej funkcjonalności Asystenta Google teraz na Twoje życzenie odczyta on na głos zawartość strony internetowej, która jest aktualnie wyświetlana na smartfonie z Androidem. Wystarczy, że wypowiesz magiczne hasło "OK Google, przeczytaj tę stronę". Jest to świetne rozwiązanie dla osób z gorszym wzrokiem lub gdy chcemy odczytać zawartość strony, która nie jest w naszym ojczystym albo znanym nam  języku. Asystent może czytać tłumacząc jednocześnie w 42 językach.
[05.03.2020]

Sklepy internetowe B2B, które generują sprzedaż

Często w różnego rodzaju serwisach internetowych możemy napotkać na sponsorowane wpisy firm, które chcą nam podpowiadać, jakie rozwiązania przynoszą zwiększenie sprzedaży. Otóż niekoniecznie klient musi posiadać drogi, mocno rozbudowany sklep internetowy, żeby móc osiągać dobre wyniki sprzedażowe. Najważniejszy jest dobry produkt oraz jego wyeksponowanie (dobre zdjęcia, opisy) i zadbanie o to, aby być widocznym dla potencjalnych klientów, którzy poszukują naszego asortymentu. Generalnie powinniśmy zadbać o to, aby wypozycjonować się naturalnie w wyszukiwarce (co jest czasochłonne) albo wypromować się w linkach Google Ads na pierwszej stronie internetowej. Dobrym przykładem może być ostatnia nasza realizacja dla firmy sprzedającej odzież ochronną, roboczą i artykuły BHP - do obejrzenia w naszym portfolio.
[28.02.2020]

Tylko w bee2bee coś lepszego od Tłustego Czwartku

Wczoraj zajadaliśmy się pączkami z okazji "Tłustego Czwartku", a dziś postanowiliśmy świętować dalej i wymyśliliśmy dla naszych klientów Tłusty Piątek. Każdy klient, który przez tydzień od dziś zamówi stronę internetową projektowaną indywidualnie otrzyma rabat kwotowy wynoszący tyle, ile średnio kalorii ma pączek. Zapraszamy, bo taka promocja szybko się nie pojawi.
[21.02.2020]

Mapy Google mają już 15 lat

Od 2005 roku towarzyszą nam mapy Google. W chwili obecnej trudno sobie wyobrazić, jak można było kiedyś funkcjonować bez tego narzędzia.  Oprócz walorów użytkowych mapy dają nam możliwość wirtualnego odwiedzenia miejsc w najdalszych zakątkach świata dzięki funkcji Street View. Każdy z nas może udoskonalać mapy Google dodając brakujące miejsca, udostępniając lokalne informacje lub dzieląc się recenzjami, zdjęciami.
[12.02.2020]

Lokalny przewodnik Google

Program Google o nazwie "Lokalni przewodnicy" z założenia jest bardzo ciekawym i przydatnym pomysłem. Polega on na tym, że użytkownik odwiedzający różne miejsca może wystawić opinię, dodać komentarz, zdjęcie, a nawet dodać do tej pory nieistniejące w mapach miejsce. Za wszystkie działania są przydzielane punkty w różnej wysokości od 1 do 15, a za zebrane progi punktowe awansuje się na kolejne poziomy, co w efekcie przyspieszy uzyskanie dostępu do nowych funkcji. Niestety problem polega na tym, że niektórzy chcąc nazbierać w krótkim czasie dużo punktów masowo oceniają firmy, z którymi nie mieli kontaktu i często są to złe i nieprawdziwe opinie.
[05.02.2020]

Nowy sposób na łatwe odnalezienie wyszukanych wcześniej artykułów w Google

Często jest tak, że napotykamy w internecie interesujące nas artykuły czy produkty, a nie zapamiętamy docelowej strony lub nie możemy jej odnaleźć w historii przeglądania. Wtedy pomocnym staje się nowa funkcjonalność kart aktywności w wyszukiwarce oparta na sztucznej inteligencji. Możemy też sami uzyskać dostęp do kart "Kolekcji" w aplikacji. Istnieje możliwość udostępniania Kolekcji innym użytkownikom, jeśli np. wspólnie organizujemy jakieś wydarzenie.
[28.01.2020]

Strony internetowe Cennik

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przedstawiamy cennik na najczęściej zamawiane witryny internetowe.

 • Strona/wizytówka firmy - najprostsza forma do 3 podstron. Cena 300 zł netto
 • Strona szablonowa - oparta na podstawowym szablonie, do 5 podstron.
  Cena 600 zł netto
 • Strona standardowa - coraz częściej spotykana w internecie, programowana na indywidualne potrzeby klienta. Dostosowana do urządzeń mobilnych. Cena 1600 zł netto.
 • Strona projektowana indywidualnie - rozbudowana witryna internetowa, dostosowana do urządzeń mobilnyvh, posiadająca panel do samodzielnej edycji. Cena 2500 zł netto.
  Ceny mają charakter poglądowy. Wszelkie dodatkowe funkcjonalności ponad standard wyceniane są indywidualnie.
  [21.01.2020]

Ferie zimowe 2020 rozpoczęte

Od dziś do 26 stycznia w naszym województwie  trwają ferie zimowe. Niestety śniegu brak, więc nie będzie można ulepić bałwana, porzucać się śnieżkami ani pozjeżdżać na sankach. Mimo to życzymy udanych i bezpiecznych ferii. Korzystając z okazji, nowi klienci, którzy w tym czasie zamówią u nas stronę internetową otrzymają  gratis  w postaci reklamy internetowej.
[13.01.2020]

Dzięki Asystentowi Google porozumiesz się niemal na całym świecie

Już ponad miliard urządzeń komunikuje się z Asystentem Google, który wciąż poszerza swoje funkcjonalności. Bardzo przydatną jest tłumacz Google, który w czasie rzeczywistym przetłumaczy tekst na jeden z 44 języków. Wystarczy po odblokowaniu telefonu powiedzieć np. "Ok Google, bądź moim angielskim tłumaczem", wypowiedzieć kwestię, a od razu zobaczymy i usłyszymy tekst przetłumaczony na wybrany język.
[08.01.2019]

Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzymy wszystkim naszym klientom, sympatykom oraz odwiedzającym naszą stronę dobrego Sylwestra, fantastycznej zabawy i Szczęśliwego Nowego 2020 Roku!
[31.12.2019]

Życzymy Wam Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim: zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń :-)
[24.12.2019]

Reklama zewnętrzna dla przedstawiciela DRE

Ostatnią naszą realizacją z kategorii reklamy zewnętrznej jest kaseton świetlny oraz oklejenie witryn i drzwi dla partnera handlowego, znanego producenta stolarki drzwiowej. Przy okleinach zastosowaliśmy folię laminowaną, która zapewni większą trwałóść reklamy. Kaseton oparty na diodach LED podłączyliśmy do czujnika zmierzchowego.
[18.12.2019]

BDO, czyli jak jeszcze udręczyć przedsiębiorcę.

Większość przedsiębiorców nawet nie ma pojęcia o czymś takim, jak BDO. Niestety, prawie każda firma ma obowiązek do końca roku zgłosić firmę do tego rejestru. W innym przypadku urząd ma prawo nałożyć karę w wysokości od 5000 zł do  nawet miliona złotych. Aby dokonać wpisu należy spośród 32 stron wniosku wypełnić działy, które dotyczą konkretnej branży i razem z oświadczeniem złożyć w Urzędzie Marszałkowskim. To nie koniec udręki, należy podpisać lub aneksować umowę z firmą odbierającą odpady i skrupulatnie w formularzu on-line, do którego przydzielą nam dostęp, dokonywać wpisów po każdorazowym odbiorze odpadów.
[11.12.2019]

Mikołajkowa promocja!

Dla klientów, którzy zamówią stronę internetową w ciągu tygodnia licząc od 6 grudnia przewidzieliśmy Mikołajkową akcję promocyjną. Będzie można wybrać albo reklamę w katalogu firm, który jest drukowany i dystrybuowany w nakładzie 5000 egzemplarzy albo prowadzenie kampanii Google Ads przez 3 miesiące za darmo! Natomiast pierwszy klient otrzyma obie te promocje :-)
[04.12.2019]

Dokąd nas doprowadzi ciągły rozwój internetu?

Tak, jak nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, tak nie wchodzi się dwa razy do tego samego internetu. Internet zmienia się w zawrotnym tempie. Influencerzy wyznaczają coraz to nowe trendy, które chętnie śledzimy na ich blogach, vlogach, podcastach czy stronach. Rozwój nowoczesnych technologii pędzi, nie oglądając się na nic. Coś, co jeszcze niedawno było szczytem marzeń, jak np. domowy, stacjonarny komputer, dziś powoli odchodzi do lamusa na rzecz przenośnych tabletów, smartfonów czy innych urządzeń, z którymi nigdy się nie rozstajemy. Notuje się, że w Polsce ponad 50% ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych (w innych krajach to nawet ponad 80%). Jesteśmy coraz bardziej mobilni, otwarci i nieograniczeni. Z jednej strony nas to ekscytuje, ale z drugiej trochę jednak przeraża, gdy ten wirtualny świat w coraz większym stopniu pochłania kolejne sfery naszego życia. Skoro już teraz zwykły Kowalski może porozmawiać z robotem, czyli tzw. sztuczną inteligencją, to pojawia się pytanie, do czego to wszystko zmierza? Przekonamy się - prędzej niż później.
[27.11.2019]

Porsche vs Google. Wyścig technologiczny trwa.

Świat nowoczesnych technologii na każdym kroku przekonuje nas, że to, co jeszcze niedawno było tylko wytworem bujnej wyobraźni twórców science fiction, dziś staje się naszą realną rzeczywistością. W czasach, w których prawie każdy ma przynajmniej jeden samochód, a całe miasta tkwią w kilometrowych korkach, zrodziła sie potrzeba stworzenia koncepcji czegoś nowego, bardziej prestiżowego i zwiększającego mobilność. Nad tym właśnie pracują jednocześnie, ale oczywiście jako konkurenci, firmy Google i Porsche. Mowa o latających samochodach, które raz na zawsze mogą zmienić oblicze naszego świata i przybliżyć nas do dobrze nam znanych z kina wizji przyszłości. Oczywiście prace nad tym cudem techniki prowadzone są z myślą o tych najzamożniejszych obywatelach planety, ale kto wie, może nim się obejrzymy wszyscy będziemy latać nad ulicami miast naszymi prywatnymi, ekskluzywnymi, szybkimi pojazdami (przecież tak samo było z tradycyjnym autem). Kto by nie chciał?
[20.11.2019]

101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

101 lat temu Polska odzyskała  Niepodległość. Pamiętajmy o takich datach i godnie uczcijmy ten dzień. Niech w całej Polsce powiewają biało - czerwone flagi i niech dzień ten jednoczy, a nie dzieli. Niech przykładem będą Józef Piłsudski i Roman Dmowski, którzy mimo różnych poglądów potrafili się porozumieć w sprawach ważnych dla Polski.
[11.11.2019]

Uwaga, fake news!

Przeciętny, "buszujący w sieci" człowiek dziennie przetwarza dziesiątki informacji, które zalewają go niemal z każdej strony. Jak odnaleźć się w tym nadmiarze wiadomosci i zwalczać obecną w sieci dezinformację? MediaWise to projekt, który ma na celu uczenie nastolatków, jak oddzielać fakty od fikcji w świecie online. Młodzi ludzie dostają narzędzia pomocne w walce z tzw. fake news, a następnie są oni rekrutowani na weryfikatorów faktów, którzy przeglądają internet pod kątem prawdziwych i fałszywych infromacji. Taka akcja może być dla nas wszystkich podpowiedzią, że powinniśmy krytycznie podchodzić do tego, co czytamy i widzimy w sieci, gdyż jest ona doskonałym narzędziem wpływania na nasze postrzeganie świata i wywierania konkretnych zachowań, czyli - krótko mówiąc - manipulacji. Ustalanie, co jest prawdziwe, a co nie w wirtualnym świecie, jest trudne, ale jeśli będziemy weryfikować internet, to nie padniemy ofiarami dezinformacji.
[08.11.2019]

Wszystkich Świętych i Halloween

Przełomowe dni października i listopada to w Polsce prawdziwa mieszanka zwyczajów i tradycji. Zaczynamy od Halloween, dziś związanego z maskaradami organizowanymi w atmosferze grozy, pełnymi przebierańców i rekwizytów rodem z horrorów i upiornych lampionów z dyni. Przywędrowały one do nas z USA i pewnie dlatego błędnie kojarzymy Halloween z amerykańską modą, podczas gdy jest to stary celtycki obrzęd ku czci zmarłych; podobnie zresztą jak nasze starosłowiańskie dziady i inne zwyczaje obecne w większości kultur świata. Dalej obchodzimy dzień Wszystkich Świętych – chrześcijańskie święto upamiętniające tych, którzy są w niebie – a także Dzień Zaduszny, kiedy czcimy pamięć o wszystkich naszych nieżyjących przodkach. Odwiedzamy wtedy groby i zapalamy znicze. Wszystkie te święta i tradycje łączą się z kultem zmarłych, wiarą w życie po śmierci i obcowanie dusz. Te trzy dni od 31.10. do 02.11. to czas zarówno zabawy, radości i spotkań z bliskimi, jak i zadumy i wspomnień, a także przenikania się świata żywych ze światem umarłych.
[30.10.2019]

Google Books ma już 15 lat

15 lat temu Google wraz z wydawcami i bibliotekami na całym świecie rozpoczęło udostępnianie książek w sieci. Na dzień dzisiejszy  w tych zasobach znajduje się już ponad 40 milionów książek, ze wszystkich kategorii w około 400 językach. Książki Google to narzędzie umożliwiające  np. wyszukiwanie tytułów po wpisaniu jakiegoś zapamiętanego cytatu. Dzięki Google Books możemy się więcej dowiedzieć o historii książek i nie tylko. Zapraszamy do lektury.
https://books.google.com/
[24.10.2019]

Interesujący rynek domen internetowych

Wydawałoby się, że zarabiać możemy niemalże na wszystkim. Czy zastanawiali się Państwo, ile można zarobić na domenach internetowych? Otóż ogromne pieniądze. Wystarczy tylko trafnie wytypować i zarezerwować domenę, której będą pożądali wkrótce właściciele stron czy serwisów internetowych, a następnie cierpliwie czekać, aż zaczną spływać oferty zakupu. Niestety, nie jest to łatwe do przewidzenia, który adres może za jakiś czas okazać się tym strzałem w dziesiątkę. Najdroższa domena na świecie została sprzedana za 90 milionów dolarów. W Polsce najwięcej za adres www zapłaciła jedna z firm telekomunikacyjnych. Była to kwota 2 milionów złotych.
[16.10.2019]

Wybory parlamentarne 2019. Polska wybiera.

W najbliższą niedzielę 13 października odbędą się wybory do naszego parlamentu. Według różnych sondaży badania się nieco różnią, ale nie na tyle, żeby mogło nas coś zaskoczyć. Zachęcamy wszystkich do głosowania, szczególnie tych niezdecydowanych. Jeśli ktoś do dnia dzisiejszego nie wie na kogo oddać głos, niech rozważy wszystkie za i przeciw, bez względu na sympatie czy niechęć do niektórych polityków.
[10.10.2019]

Najskuteczniejsza forma reklamy

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: Która forma reklamy jest najskuteczniejsza?  Wszystko zależy od specyfiki branży, docelowego targetu, oferowanego produktu, czy usługi. Dla przykładu, firma działająca w branży odzieżowej lepszy efekt osiągnie z reklamy w serwisach społecznościowych niż z roznoszonych ulotek reklamowych, natomiast lokal gastronomiczny np. pizzeria przy kolportażu ulotek do skrzynek pocztowych na osiedlu, gdzie funkcjonuje prawdopodobnie odnotuje wzrost dokonywanych zamówień. Analogicznie jest z innymi branżami. Dla jednych wypozycjonowanie swojej firmy na pierwszej stronie w Google da ogromne korzyści, a dla innych prawie żadnej. Tak samo jest, jeśli chodzi o media, takie jak: telewizja, radio, czy prasa. Z doświadczenia wiemy, że bardzo ważna jest dywersyfikacja form reklamowych, natomiast od większości klientów trafiających do nas słyszymy,  że najskuteczniejszą jest reklama internetowa i tzw. reklama z polecenia, czyli zadowolony klient, który poleci swojemu znajomemu daną usługę lub produkt.
[03.10.2019]

Najważniejszy jest zadowolony klient

Największy polski bank PKO BP testowo wdrożył sensory uśmiechu, aby zbadać jakość obsługi klienta. Dokładniej mówiąc chodzi o to, żeby sprawdzić, czy zarówno pracownik banku, jak i klient podczas obsługi przy okienku są uśmiechnięci. Wiąże się to z dodatkowymi premiami dla tych pracowników, których klienci uśmiechają się najwięcej. My nie musimy się uciekać do takich rozwiązań, ponieważ w większości nasi zleceniodawcy polecają nasze usługi innym. Warto podkreślić, że to klient ostatecznie akceptuje odbiór strony, czy sklepu internetowego do momentu, kiedy nie jest on w 100% zadowolony.
[28.09.2019]

Kaseton reklamowy High Quality dla Bibelo

W tym tygodniu wyprodukowaliśmy, zawiesiliśmy i podłączyliśmy kaseton podświetlany dla naszych klientów, którym wcześniej wykonywaliśmy stronę internetową. Kaseton ma wymiary 3,20 x 0,7 m, jest wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED zintegrowane z czujnikiem zmierzchowym. Dodatkowo, na prośbę klientów polakierowaliśmy proszkowo boczki metalowe, aby efekt wizualny był jak najlepszy. Cieszy nas, że podoba się on klientom.
[20.09.2019]

Szpiegowskie oprogramowanie Pegasus

Oprogramowanie szpiegujące jednej z izraelskich firm, które jest oferowane służbom specjalnym może już inwigilować naszych obywateli.  Jak donoszą media, polski rząd zakupił specjalistyczne oprogramowanie do cyber kontroli. Jest to oprogramowanie, które instaluje się na naszym urządzeniu bez naszej wiedzy i zgody.  Niepokojące jest to, że Pegasus może bez problemu pobierać z naszego telefonu wszelkie treści, zdjęcia, kontakty, aktualną lokalizację, nie wspominając już o podsłuchu nawet szyfrowanych połączeń. Pamiętają Pańśtwo cytat z kultowej polskiej komedii Sylwestra Chęcińskiego "Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana"?  :)
[13.09.2019]

Zaproszenia do parku linowego od B2B

Mamy do rozdania 2 zaproszenia do parku linowego. Aby je otrzymać wystarczy polubić nasz Fanpage, udostępnić post dotyczący tej kwestii i wpisać w komentarzu jedną z form reklamy zewnętrznej, jakie mamy w naszej ofercie. Wśród osób, które to uczynią rozlosujemy zaproszenia.
[09.09.2019]

80 rocznica wybuchu II wojny światowej

Dziś obchodzimy 80 rocznicę napaści Hitlerowskich Niemiec na Polskę. 16 dni później, czyli 17 września wojska sowieckie przyłączyły się do inwazji na Polskę. Obowiązkiem naszym jest pielęgnować prawdę historyczną pomimo usilnych prób zafałszowania jej przez polskojęzyczne (nie polskie) grupy mediowe.
[01.09.2019]

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

W związku z ekspansywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy handlowca znającego branżę, najchętniej kandydata, który ma doświadczenie w sprzedaży reklam w różnego rodzaju serwisach i portalach internetowych. Do obowiązków przedstawiciela będzie należało pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż stron i sklepów internetowych oraz różnych rozwiązań reklamowych w internecie.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
[20.08.2019]

Przydatna funkcjonalność na smartfonach z Androidem

Wkrótce w telefonach Pixel oraz w wybranych modelach z systemem Android będzie możliwość wezwania pomocy za dotknięciem jednej z trzech ikon: Medycyna; Policja; Ogień. W trakcie połączenia z operatorem alarmowym po kliknięciu w odpowiednią ikonę, będzie on miał od razu informację dotyczącą lokalizacji zdarzenia, co skróci znacznie przyjęcie zgłoszenia i wysłanie odpowiednich służb.
[08.08.2019]

Wakacje na półmetku

Czas szybko leci, już połowa wakacji za nami. Postanowiliśmy w związku z tym wprowadzić promocję. Klient, który zamówi stronę internetową do końca sierpnia, będzie mógł zamówić drugą taką stronę za połowę ceny dla kogoś ze swoich bliskich lub znajomych.
[01.08.2019]

Doskonałe zdjęcia nocne dzięki smartfonowi Pixel od Google

Już są  dostępne na rynku najnowsze telefony od Google. Konkurują one z flagowymi modelami innych marek. Wyróżniają się specjalnym systemen do robienia zdjęć przy słabym oświetleniu.  Oprogramowanie Night Sight odpowiada za optymalne doświetlenie zarówno planu głównego jak i otoczenia. Przypuszczamy, że w miarę upływu czasu smartfony te mogą być częściej wybierane przez użytkowników niż modele innych producentów.
[24.07.2019]

e-commerce coraz bardziej popularny

W ostatnim czasie obserwujemy coraz większe zainteresowanie sklepami internetowymi. Podobno już około 60% internautów dokonuje zakupów przez internet. Faktycznie, w chwili obecnej prawie połowa naszych realizacji to sklepy www. Zakupy on-line stają się coraz powszechniejsze, co jest korzystne zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów. Wszystkim naszym klientom życzymy odnoszenia takich sukcesów, jakie odnióśł założyciel Amazona Jeff Bezos, którego majątek szacowany jest na ponad  130 miliardów dolarów :-)
[16.07.2019]

Jesteśmy otwarci na współpracę barterową.

Przed wynalezieniem pieniędzy, co przypisuje się Fenicjanom, a co może nie do końca jest prawdą, bo przed pieniędzmi do zawierania transakcji używano już tzw. "płacideł" rozliczano się w formie wymiany towaru za towar. Dziś taką formę nazywamy barterem. Jeżeli chcą Państwo wykonać stronę internetową, a mogą zaproponować w zamian swoją usługę czy produkt, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
[10.07.2019]

Wskażemy Ci, którą drogą podążać, aby odnieść sukces.

Każdemu klientowi, który zamówi u nas stronę internetową lub sklep www w okresie wakacyjnym doradzimy gratis, które z rozwiązań reklamowych pozwoli odnieść najlepszy sukces jego firmie. Mylnym jest twierdzenie, że wszystkie formy są dobre. Dla jednej branży pozycjonowanie w internecie odniesie najlepszy skutek, dla innej natomiast zdecydowanie korzystniejszym będzie np. kampania na Facebooku.
[01.07.2019]

Reklama zewnętrzna dla każdej firmy

W związku z tym, iż wciąż duża grupa naszych klientów nie wie, to przypominamy, że od kilku miesięcy w naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest związane z tzw. reklamą zewnętrzną. Jeśli potrzebują Państwo okleić witrynę, samochód, wykonać tabliczkę reklamową, kaseton podświetlany, czy bardzo popularne w ostatnich latach litery przestrzenne 3D, to zapraszamy do kontaktu. Pamiętajcie Państwo, że reklama dźwignią handlu.
[26.06.2019]

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Google

Podczas oficjalnej wizyty w Stanach Zjednoczonych Prezydent Polski Andrzej Duda odwiedził siedzibę Google. Spotkał się z zarządem Google, rozmawiał z Prezes You Tuba Suzan Wójcicki oraz z polskimi inżynierami pracującymi w Dolinie Krzemowej. Rozmowy toczyły się również na temat planów rozwojowych giganta z Mountain View, jakie mają być realizowane w Polsce.
[18.06.2029]

Zwiedzamy głębię oceanu z Google Earth

Google Street View to już nie tylko zwiedzanie miast, dzielnic czy uliczek. Teraz wspólnie z Google możemy zanurzyć się w głębi oceanu, aby zobaczyć podwodny kolorowy świat fauny i flory. Ideą jest pokazanie tego piękna i jego kruchości, abyśmy wspólnie zadbali o czyste środowisko i go nie zaśmiecali.
https://earth.google.com
[10.06.2019]

Kod QR. Co to takiego?

Kod QR (Quick Response) to najprościej ujmując, moduł graficzny pozwalający zakodować ważną  dla nas informację lub link prowadzący do danej strony internetowej. Najprostszym narzędziem do rozszyfrowania kodu jest smartfon, który przy pomocy odpowiedniej aplikacji pozwoli po zeskanowaniu uzyskać dostęp do zakodowanej treści w tym znajomo wyglądającym kwadraciku.
[04.06.2019]

Zastanawiali się Państwo, skąd klienci trafiają na Waszą stronę?

Bardzo często klienci nie zdają sobie sprawy, skąd pozyskują przekierowania do swojej strony. Coraz rzadziej, ale wciąż wydają spore pieniądze na serwisy, portale, katalogi, które nie przynoszą żadnych korzyści. Prostym rozwiązaniem jest Analitycs. Jest to bezpłatne narzędzie od Google monitorujące ruch na witrynie, które pozwoli zaoszczedzić pieniądze wydawane na nieskuteczne reklamy.
[29.05.2019]

Czy serwis społecznościowy może być wiarygodnym źródłem informacji?

Jak informuje jeden z portali internetowych ponad 2 miliony kont na Facebooku jest wykorzystywanych do agitacji na rzecz największej partii opozycyjnej. Pocieszającym jest to, że coraz mniejsza grupa społeczeństwa wierzy w to, co przeczyta w tzw. FakeNewsach.
[24.05.2019]

Pomaganie jest fajne

Dziś mieliśmy przyjemność wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Kolorowy Świat. Oprócz tego, że miło spędziliśmy czas, mogliśmy pomóc dzieciom i obejrzeć ośrodek. Widzieć uśmiech na ich małych buźkach - bezcenne. Dziękujemy personelowi i rehabilitantom za kawał dobrej roboty. Z pierwszej umowy, którą w najbliższym czasie podpiszemy na wykonanie strony internetowej 50% zysku zostanie przeznaczone na Fundację Pomocy Dzieciom KOLOROWY ŚWIAT.
[17.05.2019]

Z nami znokautujesz konkurencję

Nie wiesz jak wygrać z konkurencją? Nic prostszego. Zamów u nas nowoczesną stronę internetową, która wyróżni Twoją firmę, a następnie pozwól nam się wypromować w internecie.
Będziesz pierwszy w Google.
[08.05.2019]

Wielka majówka trwa

Wczoraj obchodziliśmy Święto Pracy i 15 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, jutro Święto Konstytucji 3 maja, a dziś obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Życzymy wszystkim miłego weekendu.
[02.05.2019]

Copywriting. Teksty na strony internetowe

Osobom zakładającym swoją stronę internetową lub sklep internetowy oferujemy usługę tworzenia oryginalnych tekstow na zamówienie. Piszemy charakterystykę działalności/ firmy, opisy produktów i usług, treści do poszczególnych zakładek na Państwa stronie internetowej, teksty zachęcające do współpracy z Państwem itp. Pomagamy również w tworzeniu tekstów na blogi, odświeżamy treści, które już funkcjonują na Państwa stronie, sprawdzamy gotowe teksty pod kątem poprawności jezykowej i stylistycznej.
[23.04.2019]

 

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się  Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
[18.04.2019]

Szablonowa czy projektowana indywidualnie? Jaką stronę wybrać?

Każdy przedsiębiorca w momencie dokonywania wyboru strony internetowej dla swojej firmy zastanawia się, jaka powinna ona być. Czy wybrać stronę tanią, opartą na szablonie, czy zainwestować więcej i zamówić stronę projektowaną indywidualnie? Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujemy, od branży oraz od targetu, do którego chcemy dotrzeć. Często jest tak, że strona szablonowa w zupełności wystarcza do zaprezentowania oferty i przynosi wymierne korzyści. Dlatego, jeśli staną Państwo przed dylematem, to chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru.
[09.04.2019]

Jednak istnieją. Dziś mieliśmy gości spoza naszej galaktyki

Dziś rano mielismy u siebie przedstawicieli z Galaktyki Andromedy, którzy po długich negocjacjach i ustaleniach zamówili kosmiczny serwis internetowy dla swojej organizacji rządowej. Sądzimy, że współpraca będzie przebiegała pomyślnie.
[1 kwietnia 2019]

Sprawdź czy to na pewno Twoja domena internetowa zanim zapłacisz!

Otrzymujemy coraz częściej sygnały od klientów, że dostają oni SMS-y z informacją o wygasającej domenie. Wiadomości te są wysyłane kilkukrotnie na miesiąc, dwa tygodnie i tydzień przed rzekomym wygaśnięciem usługi. Informujemy, że jest to po prostu próba "wciśnięcia" kolejnych rozszerzeń, które nie są w rzeczywistości adresami zarejestrowanymi na Państwa podmioty.
[28.03.2019]

Dyrektywa o prawie autorskim (ACTA 2)

Dyrektywa europejska o prawie autorskim mówi o ochronie własności intelektualnej i wspieraniu dziennikarstwa, co z założenia jest pozytywne. Kontrowersje budzą jednak dwa jej artykuły: art. 13, który postuluje scedowanie na portale i serwisy internetowe pełnej odpowiedzialności za każdą publikowaną treść oraz art. 11, z którego wynika konieczność posiadania płatnej licencji na cytowanie nawet najmniejszej treści. Czy są to zmiany sprawiedliwe i dobre? Raczej nie, bo mogą doprowadzić do tego, że serwisy na wszelki wypadek będą usuwały materiały, których sytuacja prawna będzie niejasna/sporna oraz do ograniczenia dostępu do różnych treści i możliwości ich udostępniania. Będzie to krzywdzące dla wszystkich użytkowników sieci, zarówno odbiorców, jak i twórców/wydawców treści (szczególnie tych nowych i niedużych).
[21.03.2019]

Wirtualny spacer po Sejmie RP

Wspólnie z Google Arts & Culture zapraszamy do zwiedzania muzeów, zapoznania się z dziełami sztuki takich twórców jak Van Gogh, Monet, Rembrandt i innych.  Wszystko to nie wychodząc z domu odwiedzając stronę: https://artsandculture.google.com/

Jako ciekawostka, korzystając z serwisu możemy wybrać się w wirtualny spacer po Sejmie RP.
[17.03.2019]

8 marca Dzień Kobiet

Wszystkim Paniom z okazji ich Święta życzymy wszystkiego najlepszego, samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
[08.03.2019]

Dziś Tłusty Czwartek

Życzymy wszystkim miłego Tłustego Czwartku i przy okazji przypomnimy że jeden pączek ma około 300 kilokalorii w zależności od nadzienia i wykończenia. Smacznego!
[28.02.2019]

Nowy pomysł na przejmowanie naszych danych

Ułatwienie dla obywateli jakie przygotowało Ministerstwo Finansów polegajace na tym że nie musimy już w tym roku wypełniać PIT-ów ani wysyłać ich do urzędu skarbowego okazało się nowym pomysłem dla hakerów na wyłudzanie naszych danych. Rozsyłają oni głównie na skrzynki e-mail informacje z linkiem w który "należy" kliknąć aby zobaczyć swój e-PIT. Pamiętajmy że jedynym miejscem z którego należy korzystać w tej kwestii jest serwis podatki.gov.pl
[21.02.2019]

Przestrzegamy jak nie paść ofiarą Phishingu

Coraz częściej zdarzają się próby przechwycenia naszych danych w sieci. Najpopularniejszym w chwili obecnej jest tzw. Phishing czyli próba polegająca na tym, że w podstępny sposób próbuje się nas nakłonić do kliknięcia w link lub otwarcia zainfekowanego załącznika jaki dostaliśmy na pocztę e-mail. Nie klikaj na podejrzany link, nie otwieraj faktur, których się nie spodziewasz, nie sprawdzaj monitoringu paczki jeśli nic nie zamawiałeś. Bądź bezpieczny w sieci.  Ponadto warto zainstalować dobry program antywirusowy na swoim komputerze.
[15.02.2019]

Mamy klucz do Twojego sukcesu

Dla wszystkich, którym zależy na pozyskiwaniu nowych klientów przygotowaliśmy promocję na prowadzenie kampanii Google Ads. Zainwestuj 100 zł i sprawdź skuteczność takiej reklamy.
Ponadto każdy klient, który zamówi u nas stronę szablonową otrzyma w/w kwotę na kampanię reklamową gratis. Natomiast klienci zamawiający strony projektowane indywidualnie otrzymają rabat w wysokości 300 zł na kampanię Google.
Oferta ważna do końca lutego.
[04.02.2019]

 

Chrońmy swoje dane osobowe

28 stycznia dniem Ochrony Danych Osobowych. Uczulamy wszystkich aby nie udostępniać na lewo i prawo informacji zwanych poufnymi, bo te trafiają do baz, które są potem sprzedawane. Warto abyśmy sobie zdawali sprawę że nasze dane mogą być wykorzystane przez cyber przestępców.
[28.01.2019]

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego :-)
[21.01.2019]

Którą drogę wybrać?

Zdumiewa nas fakt, kiedy to firmy produkcyjne, usługowe, handlowe zaniedbują swoje własne strony internetowe na korzyść serwisów społecznościowych. Czy to dobra droga? Naszym zdaniem nie. Oczywiście nie można pominąć społecznościówek, bo dla wielu branż kampanie na nich prowadzone przynoszą wymierne korzyści, ale niestety nie dla wszystkich. Uważamy, że promocja swojej własnej strony jest najistotniejszym działaniem promocyjnym. Może warto przeanalizować, gdzie my sami szukaliśmy produktu czy usługi, jeśli mieliśmy taką potrzebę, czy był to serwis społecznościowy, czy wyszukiwarka Google, gdzie wśród wyników nie ma raczej  przekierowań do profili np. na FB ?
[14.01.2019]

Sztuczna inteligencja w zasięgu ręki

Firmy z sektora IT pracują nad udoskonalaniem technologii opartej na sztucznej inteligencji. Liderem jest Google, który już dziś daje nam narzędzie w postaci Asystenta Google. Wprawdzie Asystent jeszcze oficjalnie nie działa w polskiej wersji jezykowej, ale już niebawem zarezerwuje nam wizytę u lekarza, napisze za nas SMS-a, aby nie odrywać naszego wzroku od drogi podczas jazdy lub włączy ogrzewanie naszego domu, jeśli będziemy się do niego zbliżali. Jeszcze kilka lat temu takie rozwiązania mogliśmy widzieć tylko w filmach science fiction, a niebawem każdy z nas będzie miał to wszystko w swoim smartfonie.
[08.01.2019]

Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

Wszystkim naszym klientom i osobom odwiedzającym naszą stronę internetową życzymy udanego Sylwestra, szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!
[31.12.2018]

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim naszym klientom, tym obecnym i przyszłym, oraz zwolennikom i odwiedzającym naszą stronę życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :-)
[24.12.2018]

Darmowa reklama od B2B

Dla wszystkich klientów, którzy od dziś do końca roku zamówią u nas stronę internetową przez miesiąc poprowadzimy kampanię Google Ads za 0 zł . ponadto każdy kto zamówi szablonową stronę internetową otrzyma zasilenie konta Google na kwotę 100 zł, a klienci zamawiający stronę projektowaną indywidualnie otrzymają zasilenie kwotą 200 zł.
[19.12.2018]

Facebook. Czy to choroba cywilizacyjna?

Ostatnio zastanawialiśmy się nad tym jak portale społecznościowe potrafią uzależnić ludzi. Są osoby, które niemalże nie rozstają się z komórką i co chwila spoglądają czy ktoś może dodał jakiś nowy post. Jest to smutne i przerażające zarazem. Cieszymy się bardzo że jesteśmy z tego tzw. poprzedniego pokolenia i nie grozi nam to uzależnienie. Zalecamy spędzać czas z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną a społecznościówki traktować jako coś marginalnego.
[12.12.2018]

Android ma już 10 lat!

Tak tak, to już 10 lat od kiedy Android towarzyszy nam w naszych urządzeniach. Od tego czasu przeszedł on wiele modyfikacji i aktualizacji aby wygodniej i przyjemniej korzystało nam się z telefonów.
[03.12.2018]

Google Duplex - technologia jutra juz dziś.

To co niedawno wydawało się niemożliwe już jest dostepne dziś. Na razie tylko na urządzenioach Google Pixar w wybranych miastach. Jest to technologia oparta na sztucznej inteligencji. Twórcy demonstrowali jak system może np. rezerwować miejsce w restauracji albo umawiać wizytę u fryzjera.  Dla zobrazowania wygląda to tak że Duplex na podstawie informacji zebranych od nas wykona połączenie telefoniczne w naszym imieniu np. do pobliskiej restauracji i poradzi sobie w zarezerwowaniu nam stolika.
[26.11.2018]

Google Earth bawi ucząc

Czy korzystaliście już z narzędzia Google Earth? Jeśli nie to zachęcamy. Jest to aplikacja, która błyskawicznie przeniesie Was w dowolne miejsce na świecie, poda mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji a wszystko to w fajny, interaktywny sposób.
[19.11.2018]

Polska Niepodległa

Dziś obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy. Niech w całym kraju powiewają biało czerwone flagi, a wszyscy Polacy godnie uczczą tą historyczną datę.
[11.11.2018]

reCAPTCHA v3 powstrzyma boty

Nowy sposób na niedopuszczenie botów do naszych zasobów. Raczej każdy z nas miał styczność z często kłopotliwym udowadnianiem że nie jest robotem wpisując kod, który sprawiał problem z poprawnym jego odczytaniem. Teraz w reCAPTCHA będzie wykorzystywany specjalny mechanizm opierający się na analizie zachowaniu użytkownika w celu wykluczenia ewentualnego nadużycia ze strony botów.
[03.11.2018]

Gmail u 20% mieszkańców globu

Google może pochwalić się że 20% mieszkańców ziemi korzysta z ich poczty Gmail. Jest już ponad półtora miliarda kont na tej najpopularniejszej poczcie e-mail.
[29.10.2018]

Komisja Europejska vs Google

Konfliktu pomiędzy Komisją Europejska a największym graczem jakim jest Google ciąg dalszy. Z naszych obserwacji wynika że najprawdopodobniej potężna grupa mediowa z Europy (media niemieckie) chcą "wyszarpnąć" ogromną kwotę w postaci kary nałożonej na Google za praktyki niby monopolistyczne. Zachodzi pytanie: Czy ktoś każe komukolwiek korzystać z tej wyszukiwarki? Otóż nie, każdy człowiek ma prawo wyboru. Dlaczego decydenci z UE ingerują w demokrację? Pytanie wydaje się być retorycznym, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i władzę. Mamy nadzieję że Google wygra.
[23.10.2018]

Nie dajmy się zmanipulować

Przed nami wybory samorządowe. W tym czasie z bardzo dużą intensywnością działają boty oraz tzw. trolle. Pamiętajmy że nie wszystko co czytamy w internecie jest prawdą.  Należy włączyć myślenie i zweryfikować autentyczność wpisów. NASK wraz z Ministerstwem Cyfryzacji i CSIRT uruchomili portal bezpiecznewybory.pl gdzie  informują jak nie paść ofiarą virali.
[17.10.2018]

Google Street View

Narzędzie, które ma nam pomagać i ułatwiać życie czasem może je skomplikować. Jeden z użytkowników Map Google przeglądając trasę ujrzał zdjęcie swojej żony romansującej z obcym mężczyzną. Finałem tego zdarzenia był rozwód.
[12.10.2018]

Strona www dla Poradni dietetycznej AlterMedicum

Dziś skończyliśmy stronę dla firmy AlterMedicum specjalizujacej się w doborze diet. Strona bardzo podoba się nam i klientce, jest dostosowana do urządzeń mobilnych oraz posiada panel do samodzielnej obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Portfolio gdzie można obejrzeć stronę on-line.
[05.10.2018]

Atak hakerski na Facebooka

Z powodu luki w systemie zabezpieczeń prawie 50 milionów użytkowników zostało wylogowanych (zresetowanych) z Facebooka. Atak hakerski miał miejsce we wtorek. Specjalista d.s. zabezpieczeń Facebooka stwierdził że sytuacja została opanowana a fakt ataku zgłoszony na policję.
[28.09.2018]

Google ma już 20 lat

To już 20 lat, kiedy to Larry Page i Siergey Brin wpadli na pomysł stworzenia wyszukiwarki internetowej. Dzienna ilość  naszych zapytań jaką wpisujemy w Google liczona jest już w miliardach.
Happy Birthday Google!
[27.09.2018]

Motocykliści Niepodległej

Dziś ulicami Łodzi przejechało ponad 700 motocykli udekorowanych w biało czerwone flagi. Przejazd zakończył się na Placu Wolności gdzie wspólnie odśpiewano Mazurek Dąbrowskiego. W ten sposób motocykliści uczcili 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć :-)
[23.09.2018]

Nowa strona internetowa dla firmy budowlanej

Przedstawiamy ostatnią naszą realizację. Jest to strona internetowa wykonana dla firmy budowlanej specjalizującej się w budowie domów i pawilonów od podstaw, w docieplaniu budynków oraz renowacjach elewacji zabytkowych. http://rem-mix.com.pl/

Zapraszamy do zakładki Portfolio aby zobaczyć inne nasze realizacje.
[20.09.2018]

Kalendarze 2019

Połowa września za pasem. Czas pomysleć o kalendarzach na 2019 rok. Aktualnie polecamy kalendarzyki listkowe w cenie 100 zł netto za 500 sztuk. Jest to ciekawa i niedroga forma reklamy, która będzie przypominała o Państwa firmie przez cały rok.
[14.09.2018]

ACTA 2. Czy czeka nas cenzura internetu?

Dziś parlament europejski niestety przegłosował projekt dyrektywy, który może spowodować  ograniczony dostęp do informacji w internecie. Tłumaczą to niby ochroną praw autorskich tylko że nowa dyrektywa może zmienić zasady publikowania informacji w internecie. Podobno nowy projekt obejmuje nałożenie np. na Google jak i innych dużych graczy opłat od linków pod którymi są umieszczane tresci. Naszym zdaniem może spowodować to że np.  redakcje z ogromnym budżetem bedą mogły opłacić swoje tresci, które będą wypierały te prawdziwe z pierwszych stron.
{12.09.2018]

Nowa wersja Google Chrome

Gigant z Doliny Krzemowej przygotował właśnie aktualizację swojej przeglądarki. Google Chrom, która obchodzi właśnie 10 urodziny.  (jest to wersja nr 69). Zaobserwujemy  sporo zmian zarówno pod względem wizualnym (zaokrąglone rogi)  jak i użytkowym (Omnibox)  . Z tych ważniejszych to szybkość i to co bardzo ważne - bezpieczeństwo.

Czy Państwa strona jest responsywna?

Bardzo ważnym aspektem jest responsywność stron internetowych. Czyli ogólnie mówiąc przygotowanie jej aby poprawnie się skalowała na telefonach i tabletach. Głównie ze względu na przyrost użytkowników , którzy coraz częściej informacji szukają na smartfonie. Ponadto wyszukiwarka pozycjonuje wyżej strony dostosowane do urządeń mobilnych dlatego rekomendujemy dostosowywanie stron do tzw.  RWD. Oczywiście zapraszamy do kontaktu, chętnie dostosujemy Państwa stronę do wszelkich urzadzeń takich jak tablety i smartfony.

Google sprawdzi czy Twoja strona jest zabezpieczona. Jeśli nie to poinformuje uzytkownika o niebezpieczeństwie.

Użytkownicy  Google Chrome mogą od czerwca zauważyć iż wyszukiwarka informuje ich o potencjalnie niebezpiecznych stronach. Wszystko to dlatego że Google promuje zabezpieczone strony protokołem SSL. Z wielu źródeł wynika że witryny https odnoszą wyższe pozycje w wyszukiwarce. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć swoją stronę to zapraszamy do kontaktu.

Pierwszy dzień szkoły

Wszystko co fajne szybko się kończy. Dziś pierwszy dzień szkoły. Wszystkim uczniom życzymy dobrych wyników w nauce i nie martwcie się bo juz za 10 miesięcy wakacje :-)

Donald Trump o nieprawdziwych informacjach w Google , na Facebooku i Twitterze.

Prezydent USA Donald Trump poinformował że w najpopularniejszej wyszukiwarce oraz w mediach społecznościowych pojawiają sie nieprawdziwe, zmanipulowane  informacje na jego temat.

Reklama nieistniejącej pizzy

Google stworzyło kampanię reklamową nieistniejącej pizzy aby wskazać reklamodawcom kanały jakie można wykorzystać do promocji. Kampania mimo tego że łamała kanony ogólnie przyjęte w reklamie to można przyjąć że odniosła sukces bo odnotowała 20 milionów wyświetleń.

23 czerwca Dzień Ojca

Dziś 23 czerwca, Dzień Ojca. Z tej okazji wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Mundial 2018 rozpoczęty.

Od dziś do 15 lipca Mundialowe szaleństwo trwa :-)

Polacy swój pierwszy mecz z Senegalem zagrają we wtorek 19 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych.

1 czerwca Dzień Dziecka

Dziś 1 czerwca, Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji wszystkim dzieciaczkom życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Karty plastikowe

Wprowadziliśmy do naszej oferty karty plastikowe, które moga służyć jako karta rabatowa, podarunkowa, członkowska etc.

Strony internetowe

Z początkiem kwietnia uruchomiliśmy naszą nową wersję strony internetowej. Jak to mówią "szewc bez butów chodzi", dlatego wykorzystując moment przedświątecznej ciszy przed burzą w naszej branży postanowiliśmy przebudować stronę.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

B2B życzy wszystkim swoim klientom i osobom odwiedzającym naszą stronę Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa :-)