Aktualności

Google Street View

Narzędzie, które ma nam pomagać i ułatwiać życie czasem może je skomplikować. Jeden z użytkowników Map Google przeglądając trasę ujrzał zdjęcie swojej żony romansującej z obcym mężczyzną. Finałem tego zdarzenia był rozwód.
[12.10.2018]

Strona www dla Poradni dietetycznej AlterMedicum

Dziś skończyliśmy stronę dla firmy AlterMedicum specjalizujacej się w doborze diet. Strona bardzo podoba się nam i klientce, jest dostosowana do urządzeń mobilnych oraz posiada panel do samodzielnej obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Portfolio gdzie można obejrzeć stronę on-line.
[05.10.2018]

Atak hakerski na Facebooka

Z powodu luki w systemie zabezpieczeń prawie 50 milionów użytkowników zostało wylogowanych (zresetowanych) z Facebooka. Atak hakerski miał miejsce we wtorek. Specjalista d.s. zabezpieczeń Facebooka stwierdził że sytuacja została opanowana a fakt ataku zgłoszony na policję.
[28.09.2018]

Google ma juz 20 lat

To już 20 lat, kiedy to Larry Page i Siergey Brin wpadli na pomysł stworzenia wyszukiwarki internetowej. Dzienna ilość  naszych zapytań jaką wpisujemy w Google liczona jest już w miliardach.
Happy Birthday Google.
[27.09.2018]

Motocykliści Niepodległej

Dziś ulicami Łodzi przejechało ponad 700 motocykli udekorowanych w biało czerwone flagi. Przejazd zakończył się na Placu Wolności gdzie wspólnie odśpiewano Mazurek Dąbrowskiego. W ten sposób motocykliści uczcili 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć :-)
[23.09.2018]

Nowa strona internetowa dla firmy budowlanej

Przedstawiamy ostatnią naszą realizację. Jest to strona internetowa wykonana dla firmy budowlanej specjalizującej się w budowie domów i pawilonów od podstaw, w docieplaniu budynków oraz renowacjach elewacji zabytkowych. http://rem-mix.com.pl/

Zapraszamy do zakładki Portfolio aby zobaczyć inne nasze realizacje.
[20.09.2018]

Kalendarze 2019

Połowa września za pasem. Czas pomysleć o kalendarzach na 2019 rok. Aktualnie polecamy kalendarzyki listkowe w cenie 100 zł netto za 500 sztuk. Jest to ciekawa i niedroga forma reklamy, która będzie przypominała o Państwa firmie przez cały rok.
[14.09.2018]

ACTA 2. Czy czeka nas cenzura internetu?

Dziś parlament europejski niestety przegłosował projekt dyrektywy, który może spowodować  ograniczony dostęp do informacji w internecie. Tłumaczą to niby ochroną praw autorskich tylko że nowa dyrektywa może zmienić zasady publikowania informacji w internecie. Podobno nowy projekt obejmuje nałożenie np. na Google jak i innych dużych graczy opłat od linków pod którymi są umieszczane tresci. Naszym zdaniem może spowodować to że np.  redakcje z ogromnym budżetem bedą mogły opłacić swoje tresci, które będą wypierały te prawdziwe z pierwszych stron.
{12.09.2018]

Nowa wersja Google Chrome

Gigant z Doliny Krzemowej przygotował właśnie aktualizację swojej przeglądarki. Google Chrom, która obchodzi właśnie 10 urodziny.  (jest to wersja nr 69). Zaobserwujemy  sporo zmian zarówno pod względem wizualnym (zaokrąglone rogi)  jak i użytkowym (Omnibox)  . Z tych ważniejszych to szybkość i to co bardzo ważne - bezpieczeństwo.

Czy Państwa strona jest responsywna?

Bardzo ważnym aspektem jest responsywność stron internetowych. Czyli ogólnie mówiąc przygotowanie jej aby poprawnie się skalowała na telefonach i tabletach. Głównie ze względu na przyrost użytkowników , którzy coraz częściej informacji szukają na smartfonie. Ponadto wyszukiwarka pozycjonuje wyżej strony dostosowane do urządeń mobilnych dlatego rekomendujemy dostosowywanie stron do tzw.  RWD. Oczywiście zapraszamy do kontaktu, chętnie dostosujemy Państwa stronę do wszelkich urzadzeń takich jak tablety i smartfony.

Google sprawdzi czy Twoja strona jest zabezpieczona. Jeśli nie to poinformuje uzytkownika o niebezpieczeństwie.

Użytkownicy  Google Chrome mogą od czerwca zauważyć iż wyszukiwarka informuje ich o potencjalnie niebezpiecznych stronach. Wszystko to dlatego że Google promuje zabezpieczone strony protokołem SSL. Z wielu źródeł wynika że witryny https odnoszą wyższe pozycje w wyszukiwarce. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć swoją stronę to zapraszamy do kontaktu.

Pierwszy dzień szkoły

Wszystko co fajne szybko się kończy. Dziś pierwszy dzień szkoły. Wszystkim uczniom życzymy dobrych wyników w nauce i nie martwcie się bo juz za 10 miesięcy wakacje :-)

Donald Trump o nieprawdziwych informacjach w Google , na Facebooku i Twitterze.

Prezydent USA Donald Trump poinformował że w najpopularniejszej wyszukiwarce oraz w mediach społecznościowych pojawiają sie nieprawdziwe, zmanipulowane  informacje na jego temat.

Reklama nieistniejącej pizzy

Google stworzyło kampanię reklamową nieistniejącej pizzy aby wskazać reklamodawcom kanały jakie można wykorzystać do promocji. Kampania mimo tego że łamała kanony ogólnie przyjęte w reklamie to można przyjąć że odniosła sukces bo odnotowała 20 milionów wyświetleń.

23 czerwca Dzień Ojca

Dziś 23 czerwca, Dzień Ojca. Z tej okazji wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Mundial 2018 rozpoczęty.

Od dziś do 15 lipca Mundialowe szaleństwo trwa :-)

Polacy swój pierwszy mecz z Senegalem zagrają we wtorek 19 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych.

1 czerwca Dzień Dziecka

Dziś 1 czerwca, Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji wszystkim dzieciaczkom życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Karty plastikowe

Wprowadziliśmy do naszej oferty karty plastikowe, które moga służyć jako karta rabatowa, podarunkowa, członkowska etc.

Strony internetowe

Z początkiem kwietnia uruchomiliśmy naszą nową wersję strony internetowej. Jak to mówią "szewc bez butów chodzi", dlatego wykorzystując moment przedświątecznej ciszy przed burzą w naszej branży postanowiliśmy przebudować stronę.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

B2B życzy wszystkim swoim klientom i osobom odwiedzającym naszą stronę Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa :-)