Serdecznie witamy staropolskim: Helloł

Od ponad 12 lat interaktywnie zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, marketingiem, reklamą oraz usługami IT i wciąż jesteśmy młodzi :-)

Przygodę z reklamą internetową rozpocząłem kilkanaście lat temu, kiedy to w sumie przypadkiem trafiłem do pracy w jednym z największych polskich wydawnictw. Pracowałem tam jako przedstawiciel handlowy, a konkretnie sprzedawałem powierzchnie reklamowe w książce telefonicznej oraz reklamy do wortalu internetowego. Po ponad 5 latach pracy i zyskaniu ogromnego doświadczenia otrzymałem propozycję pracy w największym polskim portalu internetowym, gdzie pracowałem jako Account Executive i zajmowałem się firmami z sektora MŚP.

Kiedy zrozumiałem, że Klient nie jest naszym Panem, lecz jest naszym Partnerem postanowiłem rozpocząć pracę na własny rachunek i po niedługim czasie otworzyłem własną działalność. Nie ukrywam, że praca we wspomnianych korporacjach nauczyła mnie „słuchać klienta”, a nie tylko wciskać mu niekoniecznie dobre rozwiązania reklamowe.

I właśnie dlatego oprócz realizacji standardowych bardzo chętnie podejmujemy współpracę przy realizacjach wyzwań indywidualnych i nietypowych mających na celu pomoc w osiąganiu sukcesów naszym klientom.

ZAPRASZAM do współpracy
   Artur Guziński