Aktualności

Czy AI (sztuczna inteligencja) spowoduje wzrost bezrobocia?

Czy AI (sztuczna inteligencja) spowoduje wzrost bezrobocia?

Miejmy nadzieję, że jeśli, to nieznacznie, lecz niektóre branże pewnie to odczują. Sztuczna inteligencja coraz częściej wkracza w różne obszary naszego życia. Możemy mieć z nią styczność na przykład podczas korzystania ze smartfona, gdy używamy poleceń głosowych, a telefon wyszukuje dla nas potrzebne informacje. Od pewnego czasu kampanie reklamowe w Google Ads opierają się na systemach uczenia maszynowego, korzystając z zebranych danych dotyczących preferencji użytkowników, aby prezentować treści uznawane za najbardziej trafne. Według naszych obserwacji najbardziej popularnymi generatorami sztucznej inteligencji są: ChatGPT oraz Midjourney. Pierwszy służy do pisania tekstów, drugi do tworzenia grafik. Sami niekiedy korzystamy z tych programów w celu wsparcia naszych działań.
[15.05.2024]

Jak szybko można wykonać stronę internetową?

Jak szybko można wykonać stronę internetową?

Jeśli zależy Państwu na szybkim wykonaniu strony internetowej to zapraszamy do kontaktu. Strony oparte na szablonie możemy stworzyć w ciągu 2 dni, a przy zamówieniu tzw. EXPRESS-u nawet w jeden dzień. Warunkiem jest akceptacja posiadanego szablonu, dokonanie pełnej przedpłaty, przesłanie kompletnych, niezbędnych materiałów tj. logo (jeżeli jest), zdjęcia do slidera, treści do poszczególnych podstron i ich nazewnictwo.
[11.04.2024]

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, więc chcielibyśmy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te świąteczne dni będą pełne radości, szczęścia i zdrowia. Życzymy Wam wyjątkowych chwil w gronie najbliższych oraz niezapomnianych wspomnień. Niech tradycja Śmigusa Dyngusa przyniesie Wam mnóstwo uśmiechu i wesołej zabawy!
[30.03.2024]

Certyfikowana platforma CMP

Certyfikowana platforma CMP

Chcąc korzystać z usług Google, takich jak Analytics, należy dostosować w swojej witrynie zgody w oparciu o certyfikowaną platformę Consent Management Platform. CMP to w uproszczeniu narzędzie stworzone w celu zarządzania zgodami na przetwarzanie danych osobowych użytkowników zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami, takimi jak: RODO czy ePrivacy. W przypadku Certyfikowanej Platformy CMP ważnym jest, aby posiadała ona unikalny identyfikator zgodny z zasadami TCF, czyli Transparency and Consent Framework utworzony przez organizację IAB Europe, który daje gwarancję użytkownikom, że ich dane są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z najwyższymi standardami ochrony prywatności.
[12.03.2024}

Wsparcie dla nowych firm

Wsparcie dla nowych firm

Planujesz założyć własny biznes? To dobry moment, ponieważ w lutym ma zostać ogłoszony przez Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi nabór wniosków na dofinansowanie działalności gospodarczej. Budżet na 2024 rok ma wynieść 22 miliony złotych, co pozwoli na wsparcie dla ok. 500 osób. Doskonale wiemy, z jakimi wydatkami wiąże się zakładanie własnej firmy, dlatego również postanowiliśmy wesprzeć nowych przedsiębiorców oferując specjalny rabat w wysokości aż 30% na wykonanie strony internetowej. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna i aby z niej skorzystać należy na umowie zamieścić dopisek "Nowa Firma 2024". Oferta ważna tylko do 15 marca 2024 r.
[02.02.2024]

Najlepsza realizacja 2023 roku

Najlepsza realizacja 2023 roku

Pod koniec poprzedniego roku wykonaliśmy nową stronę internetową dla dystrybutora amerykańskiego sprzętu do ćwiczeń, z którego korzystają największe sławy sportu, filmu czy show biznesu. Wśród nich są takie osobistości jak: LeBron James, Agnieszka Radwańska, Dolf Lundgren, Jeff Bezos, Lady Gaga, Mark Wahlberg i wiele innych. Klient posiadał wcześniej swoją stronę, ale chciał wykonać nową - taką, która będzie postrzegana jako nowoczesna,  z tzw. górnej półki. Specyfikacja strony została mocno rozbudowana, aby klient mógł w pełni swobodnie zarządzać nią i edytować wszystkie niezbędne elementy. Miło nam przyznać, że praca nad tą stroną była czystą przyjemnością. Już od samego początku wiedzieliśmy, że będzie to nasza najlepsza realizacja 2023 roku. Po jej zakończeniu klient napisał, że jest "zachwycony nową stroną", co oznacza, że  jest w 100% zadowolony, a to dla nas najważniejsze.
[03.01.2024]
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Oby nadchodzący Nowy Rok okazał się dla wszystkich jak najlepszy.
]20.12.2023]

MotoMikołaje w akcji

MotoMikołaje w akcji

W tym roku postanowiliśmy dołączyć aktywnie do zbiórki środków na rzecz dzieci z łódzkich Domów Dziecka nr: 2; 3; 6; 15. Za nami zbiórka w Pasażu Łódzkim, a w najbliższą sobotę kwestujemy w Manufakturze. Pragniemy podziękować szczególnie serdecznie trzem firmom, których datki zasilą naszą sobotnią skarbonkę, a są to: Sanitex-zd; Ekosystemy Opalski & Wodziński; Dentica Łódź. Dziękujemy i zachęcamy wszystkich do wspierania tej fantastycznej akcji. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie będzie mógł pojawić się 25 listopada w Manufakturze, to zapraszamy 2 grudnia do Portu Łódź, gdzie odbędzie się ostatnia zbiórka.
[22.11.2023]

Co obecnie robimy?

Co obecnie robimy?

Aktualnie wykonujemy realizację kilku stron i sklepów internetowych jednocześnie, ale jedna z nich zapowiada się szczególnie dobrze. Będzie to strona internetowa dla firmy specjalizującej się w produkcji tzw. Body Kitów do tuningu luksusowych samochodów. Produkty naszego klienta cieszą się uznaniem wśród odbiorców w całej Europie. Mamy nadzieję, że strona, która zapowiada się świetnie przyniesie zamawiającemu wiele nowych zamówień.
[26.10.2023]

Strony internetowe, które same się pozycjonują

Strony internetowe, które same się pozycjonują

Teoretycznie prawie wszystkie firmy handlowe czy usługowe posiadają stronę internetową. Natomiast zdecydowana mniejszość w realny sposób dba o uzyskiwanie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce. Oczywiście tzw. pozycjonowanie jest kosztownym i długotrwałym procesem, tym bardziej, że coraz więcej firm zyskuje świadomość tego, że należy być na najwyższych pozycjach, aby pozyskiwać nowych klientów. Samo posiadanie strony nie gwarantuje sukcesu. Sukces jest wtedy, gdy po wpisaniu konkretnych haseł w wyszukiwarkę znajdujemy się na pierwszej stronie wśród wyników wyszukiwania. Proponujemy Państwu wykonanie strony internetowej, która jest tak zakodowana, że własną mocą potrafi piąć się na bardzo wysokie pozycje. Mamy przykłady witryn, które bez dodatkowych nakładów finansowych wypozycjonowały naszych klientów na pierwsze strony.
[21.09.2023]

Odświeżyliśmy stronę internetową naszemu klientowi

Odświeżyliśmy stronę internetową naszemu klientowi

Dawno temu wykonaliśmy stronę internetową dla zaprzyjaźnionej firmy z branży Dezynsekcja. Strona była oparta na prostym szablonie i służyła klientowi wiele lat. W ostatnim czasie klient postanowił jednak trochę ją odświeżyć. Wykonaliśmy lifting strony, ponadto wykonaliśmy panel do samodzielnej edycji. W związku z wprowadzonymi zmianami klient sam dodaje swoje certyfikaty do strony oraz może wstawiać aktualności do nowo utworzonej zakładki. Nowe dzieło podoba się klientowi, a my możemy pochwalić się kolejną ciekawą realizacją. W naszym portfolio celowo nie podmieniamy miniaturki, aby można było zobaczyć choć część dawnej strony firmy Sanitex Z.D.
[07.09.2023]

Weryfikacja reklamodawców w Google Ads

Weryfikacja reklamodawców w Google Ads

Od jakiegoś czasu na kontach reklamowych Google Ads można zaobserwować komunikaty nawiązujące do przejścia procesu weryfikacji reklamodawcy. Jeśli kampanię prowadzi agencja reklamowa, to sprawa wydaje się być prostsza, bo to po jej stronie leży przesłanie dokumentów niezbędnych do weryfikacji. Gorzej, jeśli chcemy zweryfikować klienta, w imieniu którego działamy i na rzecz którego są wystawiane faktury przez Google. Wtedy system (oprócz przesłania Regonu) poprosi nas o przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości, co dla wielu wydaje się być nie do końca bezpieczne. Niestety, po rozmowie z konsultantem Google otrzymaliśmy informację, że Ci, którzy nie przejdą procesu weryfikacji, nie będą mogli się reklamować, a ich konta Ads zostaną zawieszone.
[22.08.2023]

Wreszcie urlop!

Wreszcie urlop!

Drodzy klienci, od jutra rozpoczynamy urlopy. Nie oznacza to jednak, że firma nie pracuje. Będziemy się kolejno wymieniać i zastępować, zatem prosimy o wyrozumiałość, jeśli z opóźnieniem odpiszemy na maile.
[03.08.2023]

Poprawimy wydajność Twojej strony

Poprawimy wydajność Twojej strony

Odkąd pamiętamy trwa nieustająca walka o osiąganie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że wydajność witryny, to jeden z aspektów, które są brane pod uwagę przez algorytmy podczas tzw. pozycjonowania. Od dziś mogą Państwo u nas wykonać usługę polegającą na poprawie wydajności strony internetowej. Zapraszamy serdecznie.
[11.07.2023]

Strona internetowa dla pasieki

Strona internetowa dla pasieki

Ostatnią naszą realizacją jest strona internetowa dla pasieki. Można rzec, że nazwa zobowiązuje, bo "bee" z angielskiego oznacza pszczołę i dokładnie jak pszczółki uwijaliśmy się, aby sprawnie wykonać zlecenie.
Wszystko odbyło się zgodnie z planem i oczekiwaniami, z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni. To nasza kolejna udana realizacja.
[30.06.2023]

Ogromna inwestycja Intela w Polsce

Ogromna inwestycja Intela w Polsce

Intel to marka kojarząca się głównie z procesorami, które posiadamy w swoich komputerach.  Niebawem firma zainwestuje w Polsce 4,6 miliarda dolarów i stworzy około 2000 miejsc pracy w nowym zakładzie integracji i testowania półprzewodników. Wybór lokalizacji dla tego zaawansowanego technologicznie zakładu padł na miejscowość Miękinia w woj. dolnośląskim, niedaleko Wrocławia. Będzie to największy projekt typu greenfield w historii Polski. Inwestycja stworzy tysiące powiązanych stanowisk u dostawców i tymczasowe miejsca pracy podczas prac budowlanych.
[19.06.2023]

Projekty graficzne z wykorzystaniem sztucznej inteligencji już w naszej ofercie!

Projekty graficzne z wykorzystaniem sztucznej inteligencji już w naszej ofercie!

Sztuczna inteligencja (AI) zrewolucjonizowała wiele dziedzin, a grafika nie jest wyjątkiem. AI jest teraz wykorzystywana do tworzenia niesamowitych dzieł sztuki, od prostych ilustracji po skomplikowane obrazy 3D. Algorytmy AI, są w stanie nauczyć się różnych stylów artystycznych, analizując tysiące obrazów, a następnie generować własne, unikalne dzieła sztuki.
Jednak pomimo tych zaawansowanych możliwości, AI nadal wymaga ludzkiego nadzoru i kierowania. Artysta lub projektant graficzny nadal musi wykorzystać swoją kreatywność i umiejętności, aby odpowiednio pokierować AI i uzyskać oczekiwany rezultat. W ten sposób, AI staje się narzędziem, które pomaga twórcom w realizacji ich wizji.
[12.06.2023]

Zaczynamy pracę godzinę wcześniej

Zaczynamy pracę godzinę wcześniej

Szanowni Klienci informujemy, że od poniedziałku do piątku zaczynamy pracę już od godziny 8:00, czyli godzinę wcześniej, a pracujemy do gpdziny 18:00. Zapraszamy do kontaktu.
[01.06.2023]

Przygotowujemy 18 wydanie Informatora Firmowego.

Przygotowujemy 18 wydanie Informatora Firmowego.

Od wczoraj zbieramy informacje do nowego, osiemnastego wydania Informatora Firmowego. Jeśli szukają Państwo ciekawej i niedrogiej formy reklamy dla swoich usług lub produktów, to zachęcamy do współpracy. Jest to doskonałe wsparcie marketingowe, bo jak wiadomo dywersyfikacja reklam to ważny aspekt. Parametry katalogu: papier kredowany, błyszczący o gramaturze 250g., format A4 złożone na pół; zadruk w pełnym kolorze (4+4); nakład 5000 egzemplarzy, kolportaż na terenie Łodzi do skrzynek na listy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, bo kto pierwszy ten lepszy, a już są zarezerwowane 4 moduły reklamowe.
[23.05.2023]

Domena i hosting w pierwszym roku gratis!

Domena i hosting w pierwszym roku gratis!

Dla klientów, którzy zamówią u nas stronę internetową od dziś do końca maja, mamy mały prezent. Każdemu podarujemy darmową domenę i hosting przez pierwszy rok. Aby skorzystać z naszej oferty, należy jedynie dopisać w umowie słowo "Free"
[12.05.2023]

Strona internetowa dla salonów jubilerskich

Strona internetowa dla salonów jubilerskich

Ostatnio zwrócił się do nas właściciel trzech sklepów jubilerskich z zapytaniem o koszt i termin wykonania strony internetowej. Podczas spotkania i rozmowy otrzymaliśmy ważne dla klienta informacje, takie jak to, że strona powinna być szykowna, nowoczesna, a zarazem dość prosta i intuicyjna, ponieważ target klientów to zarówno osoby młode, jak i starsze poszukujące np. prezentu dla wnuków. Drugą ważną kwestią był termin wykonania strony. Klientowi zależało, aby pojawiła się ona w internecie maksymalnie w ostatnim dniu kwietnia. Udało się sprostać wyzwaniu. Najważniejsze, że strona podoba się nie tylko nam - dlatego umieściliśmy ją w naszym portfolio na pozycji nr 1, ale przede wszystkim klientowi, a została uruchomiona 2 tygodnie przed terminem. Przy okazji - jeśli ktoś szuka dobrego salonu jubilerskiego w Brzezinach, Koluszkach lub Łowiczu to serdecznie polecamy.
[17.04.2023]

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Szanowni Państwo odwiedzający naszą stronę internetową, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Samych chwil wypełnionych szczęściem, dużo zdrowia i radości. Niech czas ten dla każdego z Was będzie wyjątkowym. Kultywując tradycję życzymy również mokrego Śmigusa Dyngusa :)
[07.04.2023]

Reklamy zewnętrzne - od projektu po montaż

Reklamy zewnętrzne - od projektu po montaż

Na początku miesiąca zamontowaliśmy naszemu klientowi komplet 3 reklam zewnętrznych w postaci tablic reklamowych. Dwie z nich zamontowane są na stelażu wykonanym na konkretny wymiar, a jedna mieści się na elewacji budynku, na wysokości pierwszego piętra. Reklama przykuwa wzrok, co było założeniem w czasie projektowania. Życzymy klientowi, aby dzięki naszej reklamie zyskał dużo nowych pacjentów.
[14.03.2023]

Strona z osadzonym modelem 3D

Strona z osadzonym modelem 3D

Jesteśmy na końcowym etapie tworzenia strony internetowej dla klienta z branży - Konstrukcje szkieletowe. Od początku do końca strona wykonana jest przez naszego programistę i musimy przyznać, że prezentuje się świetnie. Taką wisienką na torcie jest implementacja modelu 3D, który użytkownik może obracać, aby obejrzeć produkt z każdej strony. Wkrótce do obejrzenia w naszym portfolio.
[22.02.2023]

Nowa strona internetowa dla SARP

Nowa strona internetowa dla SARP

W ostatnim czasie wykonaliśmy stronę internetową dla Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Łódź. Prace nad stroną trwały dość długo, bo genialne naszym zdaniem wstępne projekty grafika były (na życzenie klienta) wielokrotnie modyfikowane. Staraliśmy się nie polemizować na żadnym z etapów projektowania i budowy strony mimo odmiennego zdania, a jedynie doradzaliśmy klientowi najlepsze rozwiązania. W efekcie finalnym mamy realizację nie na 6-tkę, lecz na mocną 5-tkę :)
[01.02.2023]

Nowa usługa w naszej ofercie

Nowa usługa w naszej ofercie

Do wykonywanych dotychczas sklepów internetowych klient na podstawie jednego produktu otrzymywał instrukcję dodawania kolejnych i sam uzupełniał swój sklep. Klientom coraz częściej jednak brakuje czasu, więc postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o dodawanie produktów do sklepu internetowego. Jeśli istnieje baza danych, z której można przenieść zawartość produktów, to nasz programista wykona to błyskawicznie. Natomiast jeśli takowej bazy brak, też nie stanowi to problemu. Uzupełnimy Wasz sklep internetowy szybko i solidnie.
[12.01.2023]

Cennik stron internetowych na 2023 rok.

Cennik stron internetowych na 2023 rok.

Na wstępie życzymy Państwu wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Poniżej prezentujemy  cennik stron internetowych na najbliższy rok.

 • Najtańsze strony internetowe - 300 zł netto
 • Strona szablonowa do 4 podstron -  600 zł netto
 • Strona standardowa - 1600 zł netto
 • Strona z panelem CMS i RWD - 2000 zł netto
 • Strona projektowana i kodowana indywidualnie - 2500 zł netto

[04.01.2023]

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Szanowni klienci, zbliżają się  Święta Bożego Narodzenia i z tej okazji życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!
[22.12.2022]

Spraw sobie sklep internetowy i zarabiaj

Spraw sobie sklep internetowy i zarabiaj

Czy wiedzą Państwo, że aby sprzedawać przez Internet wcale nie trzeba posiadać towaru, którym się handluje?  Umożliwia to model zwany dropshippingiem. Polega on na tym, że klient zamawia produkt u nas, a cały proces pakowania i wysyłki jest realizowany przez partnera, z którym współpracujemy. Rozwiązanie to jest coraz częściej spotykanym, a to głównie za sprawą ekonomiczną. Nie trzeba inwestować własnych środków i ryzykować, że towar się nie sprzeda. Jeśli planują Państwo założenie własnego sklepu internetowego zapraszamy do kontaktu.
[09.12.2022]

Sklep internetowy z AGD klasy Premium

Sklep internetowy z AGD klasy Premium

W dniu wczorajszym przekazaliśmy klientom dane logowania do ukończonego sklepu internetowego. Jest to sklep, w którym będzie można kupić luksusowe AGD prestiżowych marek. Nasza obsługa posprzedażowa gwarantuje klientom wsparcie techniczne nawet przez 3 miesiące od czasu przekazania dzieła. Życzymy naszym klientom mnóstwa zamówień internetowych.
[02.12.2022]
Ciekawostka o Street View

Ciekawostka o Street View

Jak mówi stare powiedzenie "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle", podobnie było ze zbieraniem zdjęć przez Google do Street View. Wielu z nas widziało jeżdżący samochód Google z aparatem na dachu, który mapował przebywane trasy. Jakiś czas temu nawet trzymaliśmy samochód firmowy na tym samym parkingu, na którym parkował taki właśnie pojazd. Natomiast co z miejscami, gdzie nie wjedzie auto? Otóż pierwszym nietypowym pojazdem wykorzystanym do tego celu był trójkołowiec. Rowerzyści jeździli po ogrodach zoologicznych i innych miejscach niedostępnych dla samochodów. Potem było już tylko ciekawiej. Kamery były montowane na stelażu i piesi wędrowcy zbierali obrazy. Nurkowie filmowali miejsca pod wodą, wykorzystywano łodzie, skutery śnieżne, ale najbardziej rozbawiła nas historia o wielbłądach i owcach wykorzystywanych do zbierania zdjęć z miejsc trudno dostępnych.
]24.11.202]

Wytypuj i wygrywaj!

Wytypuj i wygrywaj!

Z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 mamy dla Państwa niebywałą promocję. Wystarczy wytypować poprawnie wyniki dwóch pierwszych meczy naszej reprezentacji, aby otrzymać 50% rabatu na wykonanie strony internetowej! Chcąc skorzystać z promocji należy dopisać na umowie "Wasze wyniki" najpóźniej do godziny 17:00 22 listopada, kiedy to rozpocznie się pierwszy mecz Polski z Meksykiem.
[17.11.2022]

UWAGA OKAZJA!

UWAGA OKAZJA!

Jedni nazywają to wietrzeniem magazynów, inni obniżką o podatek VAT, a my nazywamy to po prostu okazją. Mamy do sprzedania jedną stronę internetową w super cenie 1500 zł netto. Strona jest w pełni nowoczesna, z systemami RWD i CMS (dostosowana do smartfonów i tabletów, z panelem łatwym do zarządzania). Kto pierwszy, ten zaoszczędzi :)
[09.11.2022]

Lifting strony zakończony sukcesem

Lifting strony zakończony sukcesem

Jakiś czas temu zgłosił się do nas Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy w kwestii odświeżenia ich strony internetowej. Wkrótce potem doszło do podpisania umowy i rozpoczęliśmy prace. Wcześniej klient nie miał możliwości edytowania treści na  stronie we własnym zakresie, dlatego wykonaliśmy intuicyjny panel CMS dostosowany do Jego potrzeb. Zarówno klient, jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego efektu. My, bo wykonaliśmy ładną i nowoczesną stronę, a klient, bo "Strona super się prezentuje".
[02.11.2022]
Strona internetowa dla Kancelarii Adwokackiej

Strona internetowa dla Kancelarii Adwokackiej

Jedną z naszych ostatnich realizacji jest strona internetowa wykonana dla Kancelarii Adwokackiej. Prace nad stroną trwały dość długo, ponieważ klient chciał uzyskać taki efekt, jaki sobie wymarzył. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, któremu nowa strona bardzo się podoba, a dowodem na to jest rozpoczęcie rozmów w temacie wykonania kolejnej strony www dla firmy, z którą związana jest Kancelaria Adwokacka.
[27.10.2022]
Ulotka reklamowa wciąż popularna

Ulotka reklamowa wciąż popularna

Ulotka reklamowa, która powoli odchodzi do lamusa wciąż jeszcze działa. Oczywiście wszystko w zależności od branży, w jakiej działamy. Uznano, że dobrym zwrotem z inwestycji w kampanie ulotkowe jest 1%. Oznacza to mniej więcej tyle, że z rozdanych 1000 ulotek tylko albo aż 10 sztuk nie trafi od razu do kosza. A idąc dalej, że 10 potencjalnych klientów może zamówi oferowane przez nas produkty lub usługi. Jeśli taką kampanię przeprowadzi osiedlowa pizzeria, to reklama się zwróci, lecz nie możemy mówić o pełni sukcesu. Jeśli natomiast 10 potencjalnych klientów zamówi np. pompę ciepła, to zwrot z takiej kampanii będzie ogromny.
[20.10.202]

Ostatnich 80 dni niskich cen!

Ostatnich 80 dni niskich cen!

Do końca roku pozostało 80 dni i jest to czas, w którym obowiązuje jeszcze stary cennik naszych usług. W lutym obiecaliśmy, że do końca roku nie podniesiemy cen i dotrzymamy obietnicy, ale po Nowym Roku  niestety będziemy do tego zmuszeni. Dlatego zachęcamy do składania zamówień jeszcze z tym roku. Szacowana podwyżka to około 25%.
[12.10.2022]

Strona za prawie milion złotych.

Strona za prawie milion złotych.

W ostatnim czasie opinię publiczną zbulwersował fakt chęci wydania bajońskiej sumy, bo ponad dziewięciuset siedemdziesięciu tysięcy złotych przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej na nową stronę internetową. O ironio, Marszałek tegoż Senatu ma mieć postawione zarzuty przyjmowania korzyści majątkowych w innej sprawie, ale niestety chroni Go immunitet. Może ktoś jest w stanie uwierzyć (my na pewno nie!), że tyle właśnie powinna kosztować ta strona. Za dużo mniejsze pieniądze stawia się portale internetowe.
[05.10.2022]

1200 zł od Google na Twoje reklamy

1200 zł od Google na Twoje reklamy

Obecnie trwa akcja promocyjna polegająca na tym, że za wydane 1200 zł na swoje reklamy w Google Ads  Google zasili Twoje saldo taką samą kwotą. Oferta jest przeznaczona dla nowych kont. Póki pula się nie wyczerpała zachęcamy do korzystania, bo warto!
[28.09.2022]

Panel CMS Demo

Panel CMS Demo

Dziś klient, któremu mamy projektować nową stronę internetową spytał, czy może zobaczyć, jak działa panel do samodzielnej edycji. Z uwagi na to, że nie bazujemy na szablonie, a nasze panele CMS są zawsze dostosowywane pod konkretne potrzeby klienta zrodził się pomysł, aby wykonać taki demonstracyjny panel, który każdy z klientów będzie mógł przetestować i przekonać się, jak łatwe może być zarządzanie własną stroną. 
[21.09.2022]


Kompleksowa obsługa reklamowa

Kompleksowa obsługa reklamowa

Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z firmą EKOSYSTEMY Wodziński, która specjalizuje się w klimatyzacji i pompach ciepła. Na początku zaprojektowaliśmy bannery reklamowe, które właśnie się drukują i za niedługo będą reklamowały naszego klienta na łódzkich ulicach. Równolegle tworzymy projekty nowej strony internetowej oraz przygotowujemy się do prowadzenia kampanii Google Ads. Warto nadmienić, że dodatkowo zamieściliśmy reklamę klienta w drukowanym katalogu firm, który właśnie jest kolportowany do łódzkich firm i odbiorców indywidualnych.
[14.09.2022]

Google Ads rekomenduje

Google Ads rekomenduje

Ci z Państwa, którzy korzystają z usług agencji reklamowych lub prowadzą kampanie Google Ads we własnym zakresie zapewne spotkali się z rekomendacjami, jakie proponuje Google. Założenia z pewnością mają docelowo przynieść klientom lepsze efekty reklamowe, ale z doświadczenia wiemy, że nie zawsze proponowane rozwiązania przynoszą korzyść. Tak się składa, że prowadzimy kampanie dla dwóch klientów z tej samej branży, gdzie jeden z nich dostosowuje swoją kampanię do rekomendacji, ma ustawione wielokrotnie wyższy budżet reklamowy, a jednak na tle swojego konkurenta, który nie zmienia parametrów swojej kampanii i budżet utrzymuje na symbolicznym pułapie wypada gorzej. Zapewne w przyszłości, kiedy to systemy samouczące zbiorą odpowiednio dużo informacji, kampanie dostosowywane będą przynosiły najlepsze efekty, ale wtedy już tylko budżet reklamowy będzie wyznacznikiem osiągania topowych pozycji.
[09.09.2022]

Nowość w naszej ofercie!

Nowość w naszej ofercie!

Już są! Zapachowe zawieszki samochodowe z indywidualnym projektem graficznym w naszej ofercie. Gadżet, który z pewnością nie wyląduje w koszu jak ulotka reklamowa, a przy okazji będzie przez kilka dni miło się kojarzył. Zapach można zawiesić w samochodzie, ale również w biurze czy w domu. Nasze pierwsze zawieszki pachną wanilią, lecz mogą to być rozmaite zapachy, takie jak: orange, new car, zielona herbata, mango, melon, malina, limonka czy klasyczny zapach leśny. Zapraszamy do zamawiania. Na pierwszych 20 chętnych czekają świeżutkie pachnące zawieszki :)
[31.08.2022]

Z nami oszczędzisz pieniądze

Z nami oszczędzisz pieniądze

Po powrocie z zasłużonego urlopu startujemy z promocją dla naszych klientów. Od dziś do końca sierpnia każdy klient, który zamówi u nas stronę internetową otrzyma na pierwszy rok domenę i hosting gratis. Warto skorzystać, ponieważ w tym roku taka okazja już się nie powtórzy.
[24.08.2022]

Urlopu czas

Urlopu czas

W najbliższym tygodniu przebywamy na urlopach, więc na wszelkie maile odpowiemy po powrocie. Prosimy o cierpliwość. Zapraszamy od 22 sierpnia, kiedy to po naładowaniu baterii będziemy mogli pracować na 110% :)
[12.08.2022]

A u nas kolejki

A u nas kolejki

Lato, wakacje, urlopy....Teoretycznie w naszej branży powinno być mniej pracy. A praktycznie -  mamy kilka stron i sklepów w realizacji. Właśnie kończymy stronę dla Kancelarii Adwokackiej oraz sklep internetowy dla branży psychologiczno-ezoterycznej. W następnej kolejności przeprowadzimy modernizację sklepu internetowego dla klientów z branży AGD, a potem rozpoczynamy tworzenie sklepu internetowego dla Fundacji. W kolejce czeka Pan ogrodnik, który zamówił u nas stronę szablonową. Czekamy też na wybór projektu strony od klienta z branży Pieczątki, któremu grafik wykonał 3 wstępne koncepcje graficzne. Prosimy zatem naszych potencjalnych klientów o cierpliwość i wyrozumiałość :-)
[20.07.2022]

Wakacyjna Promocja!

Wakacyjna Promocja!

Od dziś do końca wakacji ogłaszamy Promocję na strony projektowane indywidualnie. Wystarczy, że na umowie dopiszą Państwo  hasło: "Wakacje 2022", a wartość umowy zostanie obniżona o 25%. Każda taka strona  wykonywana jest w oparciu o niepowtarzalny projekt graficzny, dostosowana do smartfonów i tabletów, a ponadto posiada panel CMS do łatwego zarządzania stroną.
[14.07.2022]

Z nami pokonasz swoją konkurencję

Z nami pokonasz swoją konkurencję

Jeśli masz wrażenie, że Twój biznes ma się gorzej niż konkurencji, to może warto zastanowić się nad strategią reklamową? Zwróć się do nas, a doradzimy Ci, co można zrobić, żeby pozyskać nowych klientów. Wskażemy ewentualne braki w Twojej stronie internetowej, której wcale nie trzeba tworzyć od nowa, wystarczy przeprowadzić lifting strony, dostosować ją do urządzeń mobilnych lub wypromować na pierwszej stronie w internecie.
[06.07.2022]

Hosting i jego znaczenie dla strony www

Hosting i jego znaczenie dla strony www

Wydawałoby się, że hostingjaki wybieramy dla naszej strony internetowej nie ma większego znaczenia. Okazuje się, że jednak ma. Od 10 lat większość stron naszych klientów hostowaliśmy u jednego z największych i najbardziej znanych dostawców w Polsce. W tym roku postanowiliśmy na próbę przenieść kilka stron do innych dostawców. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy okazało się, że przeniesione strony już po kilku dniach uzyskały wyższe pozycje w wyszukiwarce. Dzieje się tak zapewne za sprawą stabilniejszej usługi, ponieważ u poprzedniego dostawcy kilkukrotnie zgłaszaliśmy problem z powolnym ładowaniem się stron, a nawet niemożliwością ich otwarcia. Dlatego, jeśli zależy Państwu na dobrym i szybkim hostingu, który nie będzie sprawiał kłopotów, jest tańszy i pozwoli na osiąganie wyższych pozycji w Internecie to zapraszamy do współpracy.
[22.06.2022]

10-lecie firmy B2B Strony internetowe!

10-lecie firmy B2B Strony internetowe!

Szanowni klienci, dziesięć lat temu, dokładnie 19 czerwca 2012 roku zarejestrowaliśmy naszą firmę. Od tamtego czasu nieprzerwanie projektujemy i tworzymy dla Was strony i sklepy internetowe oraz zajmujemy się szeroko rozumianą  reklamą  Z okazji naszego 10-lecia mamy dla Was 10% rabatu na wszystkie usługi przez 10 dni licząc od dnia jubileuszu. Warunkiem otrzymania rabatu jest dopisek na umowie: "10"
[15.06.2022]

Czy powinniśmy kierować się opiniami w Google?

Czy powinniśmy kierować się opiniami w Google?

Na tak zadane pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Teoretycznie wydawałoby się, że tak, ale jak to bywa w życiu, jeśli coś zostało wymyślone w dobrym celu zaraz znajdą się tacy, którzy postanowią wykorzystać to w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Od dawna istnieje program "Lokalni przewodnicy", w którym za wystawianie opinii, dodawanie zdjęć otrzymuje się punktację od Google, a po osiągnięciu określonych pułapów punktowych przechodzi się na wyższe poziomy. Otóż użytkownicy masowo dodają opinie o firmach z którymi nawet nie mieli kontaktu, a więc  opinie te nie są miarodajne. Ostatnio dostrzegliśmy u naszego klienta negatywną opinię napisaną przez człowieka, który nigdy nie był pacjentem tej kliniki, a zamieścił  nieprawdziwe informacje i ocenił gabinet na 1 z 5 gwiazdek, co w efekcie zaniżyło średnią ocenę firmy. Nas też kiedyś spotkała podobna sytuacja. Zgłosiliśmy ją do Google, ale niestety wniosek został odrzucony i również mamy nieuczciwie zaniżoną średnią ocenę. Podejrzewamy, że w naszym przypadku zostało to wykonane przez lub na zlecenie nieuczciwej konkurencji.
[09.06.2022]

 Spraw sobie prezent na Dzień Dziecka

Spraw sobie prezent na Dzień Dziecka

Na wstępie wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym życzymy wszystkiego, co najlepsze, aby każdy dzień przynosił radość i szczęście. Natomiast dla tych znacznie większych mamy w ofercie dziecinnie łatwy w obsłudze panel CMS do zarządzania własną stroną internetową. Nie będziesz już zależny od zewnętrznej firmy czy informatyków, którzy dokonywali zmian, gdy zachodziła taka potrzeba. Zamów i przekonaj się, że to naprawdę łatwe i przyjemne :)
[1 czerwca 2022]

Portale internetowe i clickbait

Portale internetowe i clickbait

Coraz częściej stosowaną praktyką staje się wykorzystywany przez portale i serwisy tzw. clickbait. Co to takiego i jakie daje możliwości? Otóż jest to najprościej ujmując celowe wprowadzenie użytkownika w błąd poprzez wywołanie odpowiednich emocji w celu kliknięcia w dany artykuł. Najczęściej taki artykuł okazuje się zwykłym fake newsem lub zupełnie nieistotnym z punktu widzenia odbiorcy, ale pozwala danemu portalowi przedstawić reklamodawcom odpowiednie statystyki mówiące o olbrzymiej "klikalności". Z naszego punktu widzenia jest to oszustwo, lecz niech każdy oceni to we własnym zakresie. Od czerwca przez 3 kolejne miesiące Google będzie wdrażał system, który ma na celu zawieszanie kont Google Ads w przypadku stwierdzenia naruszenia zasad, wśród których znalazł się clickbait.
[25.05.2022]

Przełącz się na nowe

Przełącz się na nowe

Niektórzy przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy z wciąż zmieniających się technologii, algorytmów czy wersji oprogramowania. Nie wszyscy dbają o unowocześnianie swoich stron czy sklepów internetowych. Często polega to na nieskomplikowanej aktualizacji wersji oprogramowania czy tzw. wtyczek. Każda taka zmiana ma na celu zwiększenie wydajności i m.in. skrócenie czasu ładowania witryny, co jest bardzo ważne dla tych, którym zależy na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Wciąż jeszcze widzimy strony w internecie, które nie są dostosowane do urządzeń mobilnych, nie są zabezpieczone certyfikatem SSL albo wykonane są w starszej wersji. Czasem dzięki wykonaniu kilku drobnych zmian można osiągnąć zdecydowanie wyższe pozycje w internecie, a o to przecież prawie każdemu chodzi.
[19.05.2022]

Logowanie bez podawania haseł dzięki FIDO

Logowanie bez podawania haseł dzięki FIDO

Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się zapomnieć hasła do danej usługi np. poczty e-mail, ulubionego serwisu, bankowości elektronicznej lub innej. Wtedy z pomocą przychodzi menedżer haseł lub opcja polegająca na przypomnieniu, a w zasadzie na resecie hasła. W wielu miejscach obowiązują nowsze i bezpieczniejsze standardy polegające na dwuetapowej weryfikacji, czyli otrzymaniu np. SMS z kodem niezbędnym do zalogowania w danym serwisie. Natomiast w niedalekiej przyszłości będziemy się logować bez podawania haseł. Będzie to możliwe dzięki wdrażanemu standardowi FIDO, który umożliwi implementację kluczy uwierzytelniających, co pozwoli na bezpieczne logowanie do witryn bez podawania haseł.
[11.05.2022]

Szukamy chętnych do pracy

Szukamy chętnych do pracy

Jeśli jesteś handlowcem, masz doświadczenie w branży i szukasz pracy, to zapraszamy do kontaktu. Poszukujemy na stałe osoby, która będzie zajmowała się pozyskiwaniem nowych klientów dla naszej firmy oraz osób, które chcą dorobić roznosząc cyklicznie ulotki i materiały reklamowe, nasze i naszych klientów.
[06.05.2022]

Strona internetowa dla Radcy Prawnego

Strona internetowa dla Radcy Prawnego

Naszą ostatnio oddaną realizacją jest strona internetowa dla Radcy Prawnego. Została ona wykonana w oparciu o projekt indywidualny przez grafika, który  przygotował dwie koncepcje do wyboru. Po akceptacji projektu przystąpiliśmy do kodowania strony. Nasz programista to mistrz w swoim fachu, więc mógł w tzw. locie dokonać drobnych poprawek, o które w trakcie poprosiła klientka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania strony, jednak najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientki, która zadeklarowała, że będzie nas polecać.
(28.04.2022)

Zaprojektujemy Twoje logo

Zaprojektujemy Twoje logo

Otwierasz działalność albo już ją prowadzisz, a nie masz swojego logo? Żaden kłopot, zaprojektujemy Twój oryginalny znak graficzny, który będzie Cię wyróżniał na tle konkurencji. Doradzimy, na co warto zwrócić uwagę i przygotujemy koncepcje graficzne, które  po zgłoszeniu uwag dopracujemy do perfekcji. W zależności od potrzeb oferujemy logotypy na potrzeby internetu i tzw. małej poligrafii oraz logo wykonane w programie wektorowym, które można wykorzystać do różnych zaawansowanych zastosowań i technik druku.
[21.04.2022]

Zdrowych i Wesołych Świąt!

Zdrowych i Wesołych Świąt!

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym klientom i znajomym z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Niech czas ten dla każdego będzie wypełniony szczęściem. I oczywiście chrześcijańskim obyczajem w te magiczne Święta wszyscy dzielimy się jajem :)
[13.04.2022]

Bajkowa strona internetowa dla przedszkola

Bajkowa strona internetowa dla przedszkola

W dniu wczorajszym zakończyliśmy tworzenie strony dla przedszkola "AKUKU". Prace nad projektem trwały trochę dłużej niż zwykle, ale efekt finalny bardzo podoba się wszystkim. Projektowanie tej strony pozwoliło nam na podróż sentymentalną do przeszłości, kiedy to my albo nasze dzieci uczęszczaliśmy do przedszkoli. Strona została wykonana w takim klimacie, aby podobała się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.
[06.04.2022]

Prezes Alphabetu Sundar Pichai spotkał się z Premierem Mateuszem Morawieckim

Prezes Alphabetu Sundar Pichai spotkał się z Premierem Mateuszem Morawieckim

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie Premiera Mateusza Morawieckiego z szefem Google’a i holdingu Alphabet. Prezes Sundar Pichai zainaugurował otwarcie centrum przetwarzania danych Google Cloud w Warszawie. W rozmowie z Premierem Polski zapowiedział również wsparcie finansowe dla lokalnych organizacji, pomagających ukraińskim uchodźcom przybywającym do Polski oraz walkę z rosyjskimi fake newsami.
[30.03.2022]

Jaką nazwę wybrać dla swojej firmy?

Jaką nazwę wybrać dla swojej firmy?

Takie pytanie zadaje sobie chyba każdy przedsiębiorca planujący rejestrację swojej firmy. Jak się okazuje, techniki są różne. Jedni  wymyślają oryginalną nazwę, która nic nikomu nie mówi, inni preferują tzw. zlepek słów lub sylab kojarzących się z profilem działalności np. MAT BUD, gdzie od razu wiadomo, że jest to firma związana z materiałami budowlanymi. W ostatnim czasie wykonywaliśmy kilka stron i sklepów internetowych, których właściciele postawili na nazwy, które mają być łatwe do zapamiętania i miło się kojarzyć. Przykładami mogą być: "aleklimatycznie" - firma z branży klimatyzacji oraz "Jak ze snu" - sklep internetowy z bielizną, pościelą, poduszkami i kołdrami. Zatem pomysłów na nazwę firmy jest wiele, należy tylko dobrze się zastanowić i wybrać taką, która spełni nasze oczekiwania.
[23.03.2022]
Dlaczego korekta tekstu jest tak ważna?

Dlaczego korekta tekstu jest tak ważna?

Każdego dnia widzimy w sieci mnóstwo różnego rodzaju artykułów, które piszą profesjonaliści oraz osoby prywatne. Niestety w obu przypadkach w zamieszczanych tekstach zdarzają się błędy i to nie tylko gramatyczne, ale i ortograficzne. Wtedy odbieramy taki artykuł jako nieprofesjonalny. Nam też zdarza się popełnić czasem drobny błąd polegający na tzw. literówce lub "zjedzeniu" znaku interpunkcyjnego podczas szybkiego pisania nowego tekstu, ale wtedy z pomocą przychodzi nam nieoceniona i niezastąpiona korektorka. Jej czujne oko wychwyci najdrobniejszy błąd, który od razu poprawiamy. Dziękujemy naszej najlepszej korektorce na świecie :)
[18.03.2022]

Usługi informatyczne dla firm

Usługi informatyczne dla firm

Coraz częściej zgłaszają się do nas klienci, którzy chcą wykonać usługę informatyczną w swojej stronie lub sklepie internetowym. Jak się okazuje, wykonawcy tych stron czy sklepów często nie chcą podejmować się tak drobnych rzeczy. Zatem, jeśli potrzebują Państwo pomocy w wykonaniu jakiejkolwiek usługi informatycznej to zapraszamy do kontaktu. U nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wśród usług, jakie wykonujemy są m.in.: zabezpieczanie stron i sklepów certyfikatem SSL, tworzenie kont mailowych powiązanych z domeną strony, wklejanie kodu analitycznego, wdrażanie płatności on-line, konfiguracja sklepów z firmami kurierskimi, wdrażanie reCAPTCHA i wiele innych.
[09.03.2022]

Hakerzy w słusznej sprawie

Hakerzy w słusznej sprawie

Znana grupa hakerów z Anonymous włączyła się w cyberwojnę przeciw Rosji. Zablokowali oni wiele stron internetowych, w tym witryny rządowe. Wyemitowali w propagandowych kanałach telewizyjnych prawdziwe informacje dotyczące działań Kremla. Jak dowiadujemy się z mediów, publikowane są numery telefonów do najważniejszych osób w Rosji, pozyskiwane nazwiska agentów oraz wiele tajnych informacji, które wkrótce mogą dać odpowiedź na szereg niewyjaśnionych spraw, które Rosja przez lata tuszowała.
[02.03.2022]

Takie Bonusy tylko u nas!

Takie Bonusy tylko u nas!

Od dziś przez 7 dni do każdej nowo zamówionej u nas strony internetowej otrzymają Państwo Bonus specjalny. Dla stron projektowanych indywidualnie jest to optymalizacja pod kątem zgodności z Google, a dla stron szablonowych jest to profesjonalne zdjęcie do slidera z płatnej bazy zdjęć - za darmo. Aby otrzymać swój gratis prosimy na umowie zamieścić dopisek: "Bonus".
[23.02.2022]

Strona internetowa dla Festiwalu Ekspresji Twórców Amatorów

Strona internetowa dla Festiwalu Ekspresji Twórców Amatorów

Odezwały się do nas przesympatyczne dziewczyny z jednego z łódzkich liceów z pytaniem, czy moglibyśmy wykonać im bezpłatnie stronę internetową. Po przedstawieniu nam idei zgodziliśmy się bez wahania, ponieważ często wspieramy różnego rodzaju inicjatywy, a ta w naszym odczuciu jest bardzo wartościowa, gdyż wspiera młodych ludzi i pomaga rozwijać ich talenty. Po wykonaniu strona została wgrana na serwer szkoły, otrzymaliśmy podziękowanie i dołączyliśmy do grona sponsorów.
[16.02.2022]

Zamroziliśmy ceny do końca roku!

Zamroziliśmy ceny do końca roku!

Wychodząc naprzeciw tym, którzy wykorzystują ten trudny czas i związane z nim zawirowania my postanowiliśmy (mimo wciąż rosnących cen na różnego rodzaju usługi lub produkty) utrzymać w tym roku ceny na tym samym poziomie. Oznacza to, że nadal najtańsze strony internetowe kosztują u nas 300 zł netto, a sklepy internetowe wykonają Państwo już od 1500 zł netto.
[10.02.2022]

Rozpoczynają się zimowe Igrzyska Olimpijskie

Rozpoczynają się zimowe Igrzyska Olimpijskie

Dziś w Pekinie otwarcie XXIV zimowych Igrzysk Olimpijskich. Do 20 lutego będziemy mogli obserwować sportowców konkurujących w 15 dyscyplinach. Z tej okazji ogłaszamy promocję olimpijską. Każdy, kto zamówi u nas stronę internetową w czasie trwania Igrzysk będzie miał udzielony rabat w wysokości 24% . Warunkiem udzielenia rabatu jest dopisanie przez klienta w umowie hasła: "Promocja Olimpijska". Zapraszamy wszystkich do współpracy. Taka okazja nie zdarzy się za szybko :)
[04.02.2022]

Płacimy najwyższą prowizję na świecie

Płacimy najwyższą prowizję na świecie

Każdy, kto zetknął się z firmą handlową wie, że przeciętne prowizje wypłacane handlowcom wynoszą od kilku do kilkunastu procent. My chętnie zapłacimy aż 50% wartości z umowy pomniejszonej o należny podatek osobom, które zaproponują nam nowego klienta. Jeśli wśród Twoich znajomych czy bliskich ktoś chce mieć stronę internetową i poszukuje wykonawcy to nas poleć i odbierz swoje wynagrodzenie.
[26.01.202]

Kiedy zacząć się reklamować?

Kiedy zacząć się reklamować?

Podczas kilkunastoletniej współpracy z klientami zaobserwowaliśmy ciekawe zjawisko. A mianowicie...firmy, którym się dobrze wiedzie nie myślą wcale o podejmowaniu jakichkolwiek działań reklamowych, ponieważ mają stały zbyt na swoje usługi lub produkty. Problem zaczyna się w momencie, kiedy to na rynek wchodzi np. agresywna konkurencja albo strategiczny klient wycofuje się ze współpracy. Wtedy często zaczynają się swojego rodzaju problemy finansowe. Firma nagle potrzebuje reklamy, ale nie ma na nią  środków. Wiele firm bez względu na wzrost czy spadek dochodów przeznacza np. 2% na reklamę. Z naszego punktu widzenia jest to dobre rozwiązanie, bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co nas czeka w przyszłości.
]19.01.2022]

bee2bee or not to be

bee2bee or not to be

Słynna fraza Williama Szekspira "być albo nie być; oto jest pytanie" towarzyszy nam po dziś dzień. Zapewne każdy słyszał o wyłączeniu w ostatnim czasie przez Facebooka profilu jednej z partii politycznych. Ktoś po prostu postanowił, że Konfederacji na FB ma nie być i zrobił przysłowiowy "klik" wyłączając stronę w tym popularnym serwisie. Warto nadmienić, że kilkaset tysięcy osób obserwowało ten profil, co dawało najlepszy wynik wśród partii politycznych w Polsce. Gdyby wspomniane ugrupowanie zamiast profilu społecznościowego jako podstawowy kanał kontaktu z wyborcami wybrało stronę internetową, to nikt nie byłby w stanie im jej wyłączyć. Zatem konkludując, lepiej mieć swoją stronę www i dbać o nią niż posiadać profil na jakiejkolwiek platformie, która nie jest naszą własnością i w dowolnym momencie ktoś może zdecydować o pozbawieniu nas kontaktu z odbiorcami.
[12.01.2022]

Dziś Święto Trzech Króli

Dziś Święto Trzech Króli

Dla chrześcijan ważne Święto zwane Objawieniem Pańskim. Upamiętnia przybycie trzech mędrców ze wschodu z darami dla Jezusa. Kacper, Melchior i Baltazar podarowali Chrystusowi kadzidło, złoto i mirrę. W Polsce od 2011 roku jest to dzień wolny od pracy.
[06.01.2022]

Wszystkiego najlepszego na Nowy 2022 Rok

Wszystkiego najlepszego na Nowy 2022 Rok

Przed nami ostatnie 2 dni starego roku. Już w sobotę powitamy Nowy 2022 Rok. Życzymy wszystkim, żeby był on zdecydowanie lepszy od tego mijającego. Zawsze warto mieć jakieś postanowienie noworoczne, więc my postanowiliśmy, że w przyszłym roku nie podniesiemy cen :)
[30.12.2021]

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

Już za dwa dni Wigilia. Z tej okazji życzymy wszystkim Państwu Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech czas ten wypełni się radością, niech każda chwila spędzona w rodzinnym gronie będzie wyjątkowa.
[22.12.2021]

Jedna z naszych ostatnich realizacji

Jedna z naszych ostatnich realizacji

Z polecenia jednego z naszych zadowolonych klientów zgłosił się do nas klient w sprawie wykonania strony internetowej. Strona z założenia miała być minimalistyczna i czytelna. Jak to klient stwierdził: "krótko i konkretnie, bez rozpisywania i chełpienia się". Staraliśmy się przekonać klienta do zamieszczenia chociaż jednego, dwóch zdań przedstawiających atuty firmy, ale klient był nieugięty twierdząc, że nie chce pisać jak inni, iż jest najlepszy i świadczy profesjonalne usługi, bo klient, który zleci mu usługę sam to dostrzeże i doceni. Najważniejsze, że klient jest zadowolony ze swojej nowej strony internetowej i być może poleci nas kolejnym klientom, na co oczywiście liczymy :)
[16.12.2021]

Badanie wydajności strony

Badanie wydajności strony

Z naszych obserwacji wynika, że klienci posiadający lub zamawiający strony internetowe nie mają pojęcia, czy ich strona ma dobrą wydajność tzn. jak szybko ładuje się na komputerach czy smartfonach, aby dzięki temu móc osiągnąć wyższe wyniki w wyszukiwarce. Obecnie wykonujemy stronę www dla kancelarii adwokackiej, która będzie dostosowana do tego standardu. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jak wydajna jest Wasza witryna zapraszamy do kontaktu. Do końca roku sprawdzimy to bezpłatnie.
[08.12.2021]

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie

Większość klientów kojarzy nas tylko z wykonywaniem stron internetowych i reklamą w sieci. Mało kto wie, że zajmujemy się również reklamą zewnętrzną. W poprzednim tygodniu okleiliśmy samochód klientowi, któremu wykonywaliśmy wcześniej stronę internetową. Taka forma reklamy jest dobrym wsparciem, ponieważ samochód firmowy jeżdżący po ulicach jest widziany przez tysiące osób, czasem są to też potencjalni klienci.
[01.12.2021]

Dostosowanie stron dla osób słabowidzących

Dostosowanie stron dla osób słabowidzących

Od dziś (jeśli klient sobie zażyczy) każdą zamówioną stronę (poza tymi szablonowymi) dostosujemy za darmo tak, aby mogły z niej korzystać  osoby słabowidzące lub niewidome.  W chwili obecnej obowiązek dostosowania stron do tzw. standardu WCAG (z ang. Web Content Accessibility Guidelines) spoczywa na instytucjach publicznych. Nie oznacza to jednak, że wdrażając nową stronę internetową należy pominąć tę funkcjonalność. Wprowadzenie jej umożliwi osobom niebędącym w stanie odczytać tekstu na tzw. zwykłych stronach zapoznanie się z treściami przy pomocy lektora, który przeczyta im zawartość witryny.    
[24.11.2021]

Zamów stronę i weź udział w losowaniu darmowej reklamy

Zamów stronę i weź udział w losowaniu darmowej reklamy

Od dziś do końca listopada każda firma, która zamówi u nas stronę internetową weźmie udział w losowaniu darmowej reklamy w drukowanej wersji Informatora Firmowego. Katalog jest drukowany i dystrybuowany na terenie Łodzi do skrzynek abonenckich w nakładzie aż 5000 egzemplarzy, co oznacza, że Państwa reklama trafi do 5000 potencjalnych klientów.
[17.11.2021]

Polska Niepodległa. 103 rocznica odzyskania Niepodległości

Polska Niepodległa. 103 rocznica odzyskania Niepodległości

103 lata temu, dzięki takim postaciom jak: Józef Piłsudski, Ignacy Daszyński, Wincenty Witos, Ignacy Jan Paderewski, Roman Dmowski, Wojciech Korfanty Polska odzyskała Niepodległość po 123 latach zaborów. Zachęcamy do obejrzenia na You Tube cyklu filmów przygotowanych przez IPN pod nazwą "Bohaterowie Niepodległej". Są to świetnie przygotowane animacje, które mają na celu dotarcie do szerokiego grona odbiorców na całym świecie i przekazanie w ciekawy sposób prawdy historycznej.
[11 listopada 2021]

Zamawiając u nas stronę internetową pomożesz pieskom i kotkom

Zamawiając u nas stronę internetową pomożesz pieskom i kotkom

Po dzisiejszej rozmowie z przyjaciółmi z Głowna postanowiliśmy - jak to mamy w zwyczaju - włączyć się w pomoc charytatywną. Począwszy od dziś do końca listopada każdy, kto zamówi u nas stronę internetową przyczyni się do pomocy podopiecznym z Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt w Głownie. Połowa zysku z zamówionych stron www trafi na ten szczytny cel. Zamawiajcie i nas polecajcie, aby kwota przeznaczona na zwierzaczki była jak największa :)
[03.11.2021]

Banery reklamowe i nie tylko

Banery reklamowe i nie tylko

W tym tygodniu kończymy realizację reklam zewnętrznych dla jednego z naszych klientów, któremu kiedyś wykonywaliśmy stronę internetową. Zamówienie obejmowało: wykonanie logo na tzw. dibondzie, tablice informacyjno - reklamowe, reklamę narożną na słupku, tabliczki na drzwi oraz baner reklamowy, który ma ponad 16 metrów szerokości. Klient jest najwyraźniej zadowolony z naszej obsługi, ponieważ jesteśmy już wstępnie umówieni na rozmowy dotyczące wykonania kolejnych materiałów reklamowych z kategorii poligrafii.
[27.10.2021]

Fryderyk Chopin na Google Arts & Culture

Fryderyk Chopin na Google Arts & Culture

Dzięki współpracy instytucji z sześciu różnych państw z Google Arts & Culture możemy wirtualnie zanurzyć się w twórczości mistrza, odbyć spacer po Żelazowej Woli, gdzie urodził się nasz kompozytor oraz dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Obecnie trwa Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.
Tak półżartem, kiedyś marzeniem było mieć w portfelu banknoty z wizerunkiem Chopina :) A tak serio, zachęcamy do odwiedzenia https://artsandculture.google.com/project/chopin
[20.10.2021]

Asystent Google ma już 5 lat

Asystent Google ma już 5 lat

Popularna aplikacja ułatwiająca codzienne życie ma już 5 lat. Możliwości Asystenta Google są ogromne. Począwszy od wydawania komendą głosową polecenia napisania wiadomości do wybranego odbiorcy, poprzez uzyskanie odpowiedzi na zadane pytania, aż po umawianie w naszym imieniu wizyt w salonie fryzjerskim czy rezerwacji stolika w restauracji. A wszystko to w oparciu o nowoczesny transformator neuronowy, który ułatwia zrozumieć mowę podczas dialogu. Podobno Google przygotował niespodziankę dla osób, które zadadzą magiczne pytanie: "Ok Google, ile masz lat?" Próbujecie?
[13.10.2021]

Kto stracił, a kto zyskał na awarii Facebooka, WhatsAppa i Instagrama?

Kto stracił, a kto zyskał na awarii Facebooka, WhatsAppa i Instagrama?

3 dni temu miała miejsce największa awaria znanych serwisów społecznościowych. Wprawdzie trwała ona tylko 6 godzin, ale kosztowała spółkę utratę około 6 miliardów dolarów. To jednak nie wszystko. Straty odnotowały też firmy, które swój marketing powiązały ściśle z facebookiem, ponieważ zamówienie jakichkolwiek produktów w tym czasie stało sie niemożliwe. Pisaliśmy już o tym, ale przypomnimy, że bardzo ważne jest, aby pielęgnować i dbać o swoje strony czy sklepy internetowe, a tzw. społecznościówki traktować jako wsparcie marketingowe.
[07.10.2021]

FAQ, czyli o co najczęściej pytają klienci

FAQ, czyli o co najczęściej pytają klienci

Wśród najczęściej zadawanych nam pytań są m. in.:
Jaki jest miesięczny koszt utrzymania strony?
Koszt utrzymania strony to opłata roczna za dwie usługi: domenę, czyli adres internetowy i serwer, czyli tzw. hosting. W zależności od operatorów rejestrujących oraz od powierzchni dyskowej koszt waha się między 150 - 300 zł netto.

Czy będziemy mogli sami zmieniać treści na stronie?
Jeśli zamówiona strona będzie miała panel CMS do zarządzania treścią to tak. Strony z tych najtańszych nie posiadają CMS-a, więc nie można ich samodzielnie edytować. Chyba, że klient zamówi dodatkowo wykonanie takiego systemu.

Czy strona otworzy się poprawnie na telefonach?
Za to odpowiedzialny jest RWD, czyli funkcjonalność, która skaluje stronę do różnego rodzaju urządzeń tj. smartfonów czy tabletów. Oczywiście strony wykonywane przed obowiązywaniem standardu RWD można dostosować do poprawnego wyświetlania na tychże urządzeniach.

Czy po wykonaniu strony będę na pierwszej stronie w Google?
Nie. Wykonanie strony, a bycie widocznym na wysokich pozycjach w internecie to dwie różne kwestie. Oczywiście zajmujemy się również promowaniem firm w internecie i możemy sprawić, że firma będzie na topowych pozycjach.

Czy potrzebny mi certyfikat SSL i skąd go wziąć?
Jest on niezbędny dla sklepów internetowych, natomiast dla stron jest zalecany. Certyfikat ten szyfruje wiadomości przesyłane poprzez stronę, więc warto zadbać o jego wdrożenie, aby ważne informacje nie trafiły w niepowołane ręce. Certyfikat zamawia się u swojego operatora hostingowego.

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy w sposób zrozumiały na najczęściej zadawane pytania.
[29.09.2021]

Podwodny kabel światłowodowy od Google

Podwodny kabel światłowodowy od Google

Google połączył Amerykę i Europę podwodnym kablem światłowodowym o długości ponad sześciu tysięcy kilometrów. Został on nazwany "Grace Hopper" na cześć amerykańskiej pionierki w dziedzinie informatyki. Parametry techniczne przesyłu danych sięgają 350 terabajtów na sekundę, więc jest to transfer, który może zaspokoić pobieranie danych w najwyższych rozdzielczościach przez kilkanaście milionów użytkowników jednocześnie.
[22/09.2021]

Sklepy internetowe. Cennik.

Sklepy internetowe. Cennik.

Jeśli chcą Państwo rozpocząć przygodę z e-commerce warto zastanowić się nad parametrami sklepu internetowego, aby nie przepłacać za dodatki, które nie będą potrzebne. Przedstawiamy aktualny cennik na sklepy internetowe. Ma on oczywiście charakter poglądowy, ponieważ często klienci domawiają do najtańszej wersji dodatkowe funkcjonalności i wtedy wycena jest przygotowywana indywidualnie. Dla Państwa wygody jesteśmy elastyczni.

Sklep internetowy Standard - od 1500 zł netto
Jest to najprostszy sklep oparty na podstawowym szablonie Presta Shop.

Sklep internetowy Silver - od 4500 zł netto
Wersja sklepu na licencyjnym projekcie graficznym, rozbudowana o szereg dodatkowych funkcjonalności, takich jak: moduł do kodów rabatowych dla klientów, skonfigurowana sprzedaż krzyżowa, integracja z Social Media, integracja sklepu z firmą kurierską, PayU  i inne.

Sklep internetowy Gold - od 8500 zł netto
Sklep projektowany indywidualnie przez grafika. Rozbudowany maksymalnie. Wersja ta posiada możliwość integracji z zaawansowanymi systemami zewnętrznymi, takimi jak: programy fakturowe, magazynowe, drukarki etykiet oraz wiele innych.
[15.09.2021]

Miksujemy reklamy dla Was

Miksujemy reklamy dla Was

Większości firm po prostu nie stać na reklamowanie się jednocześnie w wielu kanałach reklamowych, więc postanowiliśmy przyjść z pomocą. Tylko u nas mogą Państwo zamówić Mix Reklamowy dla Waszej firmy. Polega to mniej więcej na tym, że deklarują Państwo kwotę, jaką chcą przeznaczyć na reklamę, a my dostosowujemy rozwiązania reklamowe, mieszczące się w tym budżecie. Są to rozmaite formy reklamowe, począwszy od kampanii Google Ads, poprzez prowadzenie tzw. reklam "szeptanych", kampanii mailingowych czy kampanii displayowych, aż po druk i kolportaż ulotek reklamowych. Powiedz, ile możesz przeznaczyć na reklamę, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
[08.09.2021]

Aktualizacja Android 12 usuwa nawigację, ale z pomocą przychodzi Asystent Google

Aktualizacja Android 12 usuwa nawigację, ale z pomocą przychodzi Asystent Google

Najnowsza wersja Android o numerze 12 nie zawiera już popularnej i  lubianej nawigacji, z której korzystała większość kierowców. Nie oznacza to jednak, że już nie trafimy do docelowego, nieznanego miejsca. Teraz możemy wydać komendę głosową naszemu smartfonowi, aby wyznaczył trasę, gdzie chcemy dojechać. Wygląda to tak, że posiadając w telefonie Asystenta Google mówimy "Ok Google, wyznacz trasę do ..." i już możemy rozpocząć podróż. Funkcjonalności Asystenta są wciąż poszerzane, dlatego warto zacząć z nich korzystać, ponieważ jest to bardzo łatwe i wygodne.
[02.09.2021]

Czy certyfikat SSL pomaga w pozycjonowaniu?

Czy certyfikat SSL pomaga w pozycjonowaniu?

Na pozycję w wyszukiwarce danej witryny internetowej ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest protokół szyfrujący SSL. Oprócz tego, że zabezpiecza on przesyłanie danych pomiędzy użytkownikiem a stroną, to ją uwiarygadnia, ponieważ przeglądarka internetowa często informuje o tzw. niezabezpieczonych stronach jako niebezpiecznych. Doświadczalnie można wpisać dowolną frazę w wyszukiwarkę i zdecydowana większość witryn, które zostaną wyświetlone na pierwszej stronie to bedą witryny zabezpieczone, a mówi o tym literka "s" w oznaczeniu https wyświetlana przed adresem internetowym.
[25.08.2021]

Stań się rekinem biznesu

Stań się rekinem biznesu

Obserwujesz, że masz mniej zleceń czy sprzedaży, a Twoi konkurenci świetnie sobie radzą? Rozwiązanie jest proste. Zamów u nas stronę internetową wraz z kampanią reklamową i zdobywaj nowych klientów. Podczas naszej prawie 10-letniej działalności wypromowaliśmy wiele firm. Możemy pochwalić się sukcesami w promowaniu małych jak i dużych przedsiębiorców. Udało nam się rozreklamować firmy, które jak twierdziły próbowały już wszystkich metod reklamy i nie przynosiło to oczekiwanych efektów. Firmy te korzystają z naszych usług do dziś, gdyż zaproponowane rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę, a klienci mają 100% pewności, że kontrahenci trafiają do nich dzięki naszym działaniom. Jeśli i Ty próbowałeś różnych reklam i nie jesteś do końca zadowolony z efektów, to zapraszamy do nas. Chętnie zajmiemy się promocją Twojej firmy.
[11.08.2021]

Lifting, czyli odświeżanie stron internetowych

Lifting, czyli odświeżanie stron internetowych

Od 2012 roku zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. W tamtym czasie słowo responsywność, czyli tzw. RWD prawie nikomu nic nie mówiło. W miarę upływu czasu i rozwoju techniki dziś strona, która nie otwiera się poprawnie na smartfonie wydaje się przeżytkiem. Tu z pomocą przychodzimy my. Nie trzeba wykonywać strony od podstaw, wystarczy ją odświeżyć dostosowując do obecnych standardów. Jest to zdecydowanie szybszy i tańszy proces. Ponadto wykonujemy panele CMS do samodzielnego zarządzania treściami i zdjęciami na stronach, wdrażamy możliwość dokonywania płatności on-line oraz wiele innych usług, które są niezbędne klientom.
[04.08.2021]

Dla Was przyspieszamy!

Dla Was przyspieszamy!

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że okres wakacyjny to tzw. "sezon ogórkowy" i dlatego dobrze w tym czasie wykonać swoją stronę internetową. Otóż wiele od tamtego czasu się zmieniło i uwijamy się jak w ukropie, aby wszystkim naszym klientom wykonać zlecenia w terminie. W poniedziałek uruchomiliśmy DJ-owi Stevensowi stronę internetową, dziś ustawialiśmy kampanię Google Ads dla hurtowni z branży medycznej, do końca tygodnia mamy przekazać kreację mailingową, aby kampania mogła wystartować na początku sierpnia, a następnie zabieramy się za reklamy zewnętrzne dla naszego klienta. Dziś wpłynęło kolejne zapytanie ofertowe od producenta etykiet samoprzylepnych :)
[28.07.2021]

Wakacje to dobry czas na wykonanie strony internetowej

Wakacje to dobry czas na wykonanie strony internetowej

Z reguły w okresie wakacyjnym w branży takiej jak nasza jest mniej pracy . Dlatego jest to dobry moment na wykonanie strony internetowej lub sklepu www w czasie krótszym niż zazwyczaj. Zapraszamy wszystkie firmy, które chcą szybko i niedrogo wykonać swoją stronę lub sklep internetowy . Gwarantujemy najwyższą jakość. Każdy nowy klient, który podpisze z nami umowę w tym czasie otrzyma reklamę gratis!
[21.07.2021]

B2B dla Start-upów

B2B dla Start-upów

Jakiś czas temu zgłosił się do nas klient z pomysłem na działalność gospodarczą. Model biznesowy miał polegać na dostawie świeżego pieczywa pod drzwi zamawiającego. Po wstępnych ustaleniach przystąpiliśmy do realizacji strony www, która pełni funkcję sklepu internetowego. Założeniem była czytelność i nieskomplikowana obsługa witryny. Draft roboczy spodobał się klientowi, więc dokończyliśmy zlecenie i przekazaliśmy dostępy, aby można było wprowadzać produkty. Jest to sensu stricto bardzo lokalny biznes, ponieważ na razie dostawy będą realizowane tylko w bliskiej okolicy. Życzymy szybkiego rozwoju i samych sukcesów.
[14.07.2021]

Czy mailing nadal może być skuteczny?

Czy mailing nadal może być skuteczny?

Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie o skuteczność mailingu, czyli masowo rozsyłanych wiadomości e-mail do potencjalnych klientów. Tworząc taką kampanię należy uwzględnić wiele czynników. Przede wszystkim trzeba dokładnie określić grupę docelową, do której chcemy dotrzeć z naszym przekazem. Należy również pamiętać o kreacji, czyli o formie wizualnej, jaką ujrzy potencjalny klient. Zapewne większość z nas jest zasypywana mnóstwem niechcianych maili, które od razu kasujemy. Dlatego pamiętajmy, że aby działania reklamowe oparte na tej formie mogły przynieść korzyść musimy uwzględnić wszystkie aspekty. Obecnie tworzymy mailing dla producenta folii i worków foliowych, który ma dobrą ofertę zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Zapraszamy do odwiedzenia ich sklepu pod adresem: sklep.pamfolie.pl
Wspólnie z klientem liczymy na doskonały efekt tej kampanii.
[07.07.2021]

Najnowsza nasza realizacja

Najnowsza nasza realizacja

Najnowszą wykonaną przez nas stroną internetową jest ta dla serwisu rowerowego. Jest to pierwsza strona dla tej branży, jaką mieliśmy przyjemność realizować. Klient zasugerował, aby w projekcie zawrzeć szkic roweru i taką koncepcję przygotował grafik. Po drobnej korekcie projekt został zaakceptowany przez zamawiającego i przystąpiliśmy do kodowania witryny. Draft roboczy od razu spodobał się właścicielowi serwisu, więc uzupełniliśmy stronę treściami i zdjęciami, które otrzymaliśmy. Efekt finalny bardzo podoba się klientowi, co nas bardzo cieszy :)
Dla zainteresowanych, stronę można zobaczyć w naszym portfolio.
[30.06.2021]

A Ty zabezpieczyłeś swoją stronę?

A Ty zabezpieczyłeś swoją stronę?

W ostatnim czasie dużo słyszymy o włamaniach na konta mailowe znanych polityków. Najprawdopodobniej padli oni ofiarą tzw. phishingu, czyli metody na podstępne pozyskanie danych logowania poprzez np. wysłanie linku, po kliknięciu w który instaluje się na komputerze oprogramowanie przechwytujące hasła i loginy. Zapewne każdy z nas dostaje tego typu maile na swoje skrzynki, dlatego trzeba być bardzo czujnym i nie otwierać żadnych załączników, których się nie spodziewamy. Wiele firm posiadających strony internetowe nie zabezpieczyło ich jeszcze szyfrującym certyfikatem SSL. Certyfikat taki można pobrać lub kupić u swojego dostawcy hostingowego albo pobrać go z Google. Wielu potencjalnych klientów nie wejdzie na taką stronę, jeśli przeglądarka poinformuje ich o potencjalnym zagrożeniu. Jeśli jeszcze nie zabezpieczyli Państwo swojej strony zapraszamy do kontaktu. Koszt takiej usługi u nas to tylko 100 zł netto.
[23.06.2021}

Specjalna Promocja na EURO 2020!

Specjalna Promocja na EURO 2020!

Od dziś rusza promocja specjalna na EURO 2020! Każdy klient, który zamówi u nas stronę internetową projektowaną indywidualnie podczas trwania Mistrzostw Europy, otrzyma pakiet reklamowy o równowartości 1000 zł za darmo! Aby skorzystać z promocji należy na podpisywanej umowie zamieścić dopisek "1000 za free".
[16.06.2021]

Google Play Protect dla cyberbezpieczeństwa

Google Play Protect dla cyberbezpieczeństwa

Od zarania dziejów jest tak, że każdy wynalazek ludzkości po jakimś czasie zaczyna być wykorzystywany przeciwko nam samym. Tak jest również w informatyce. Aplikacje, które mają służyć użytkownikom do codziennej pracy czy rozrywki coraz częściej są wykorzystywane do prób wyłudzania danych w różnych celach. Pomysły na nieuczciwe pozyskanie dostępu do naszych prywatnych zasobów, takich jak np. hasła bankowe są coraz bardziej wyszukane. Dlatego najwięksi gracze z sektora IT wciąż ulepszają swoją infrastrukturę, aby w jak największym stopniu zabezpieczyć nas jako użytkowników przed cyberprzestępcami. Jako ciekawostkę możemy podać fakt blokowania przez Gmail ponad 100 milionów wiadomości dziennie, które nigdy do odbiorców nie dotrą, a są próbami wyłudzenia danych.
[09.06.2021]

Domena internetowa i hosting za darmo

Domena internetowa i hosting za darmo

Szanowni klienci, aby strona internetowa mogła działać w sieci potrzebne jest posiadanie adresu www i miejsca na serwerze, gdzie są wgrane pliki witryny. Każdy, kto zamówi u nas stronę internetową w czerwcu, otrzyma na pierwszy rok domenę, czyli adres i hosting (wspomniane miejsce na serwerze) za darmo. Taka promocja tylko dla Was!
[02.06.2021]

Zamawiając u nas stronę internetową pomagasz innym

Zamawiając u nas stronę internetową pomagasz innym

W tym tygodniu akcja specjalna! Z każdej zamówionej u nas strony internetowej 100% wartości netto zostanie przekazane na cele charytatywne. Jeśli chcesz wykonać stronę www zleć to nam, a przy okazji pomożesz innym, ponieważ kwota, jaką zapłacisz za jej wykonanie zasili konta zbiórek osób, które takiej pomocy potrzebują. Z kolei my pomożemy Twojej firmie w doborze rozwiązań reklamowych - oczywiście bezpłatnie.
[26.05.2021]

Podkręć z nami swój CTR

Podkręć z nami swój CTR

CTR - cóż to takiego? Najprościej mówiąc, współczynnik ilości wyświetleń reklamy w internecie do ilości faktycznych kliknięć. Naszym zdaniem jest to bardzo ważny wskaźnik podczas prowadzenia kampanii reklamowych. Z różnych badań marketingowych wynika, że zadowalający powinien już być poziom 2-3%. Z doświadczenia wiemy jednak, że dopiero CTR na poziomie powyżej 5% daje jakieś korzyści. Możemy się pochwalić kampaniami Google Ads, które osiągają Click Through Rate na poziomie kilkunastu procent.
[19.05.2021]

Strony internetowe z możliwością zamawiania produktów

Strony internetowe z możliwością zamawiania produktów

Czy trzeba mieć sklep internetowy, aby rozpocząć sprzedaż internetową swoich produktów lub usług? Otóż nie. Firmy rozpoczynające przygodę ze sprzedażą on-line wcale nie muszą na początku tworzyć sklepu internetowego. Wystarczy stworzyć stronę internetową, w której podłączy się funkcję tzw. koszyka i dowolną płatność on-line. Ostatnio wykonywaliśmy stronę dla dostawcy pieczywa, która spełnia funkcję sklepu oraz usługę dla kwiaciarni, która chciała mieć możliwość zamawiania u nich kwiatów i płatności natychmiastowej.
[13.05.2021]

Ulotki reklamowe nadal dobrym wsparciem w sprzedaży

Ulotki reklamowe nadal dobrym wsparciem w sprzedaży

Jak już wiadomo, najlepszymi nośnikami reklamowymi są telewizja i Internet. Natomiast wszystkie inne formy mogą być dobrym wsparciem w marketingu firmy. Dziś słów kilka o ulotkach reklamowych, które wielu z nas irytują i uważamy je za mało skuteczne. Otóż faktem jest, że większość ulotek jeszcze tego samego dnia ląduje w koszu, ale nie wszystkie. Szacuje się, że od 1 do 3 procent odbiorców zechce zapoznać się z ich treścią i być może skorzystają z oferty. Należy pamiętać, że sukces ulotki będzie większy, jeśli w danym momencie trafimy w potrzeby klienta. Przykładem niech będzie wyjęta ze skrzynki ulotka z ofertą pizzerii, kiedy wracamy z pracy do domu i jesteśmy głodni oraz zmęczeni. Istnieje wówczas duże prawdopodobieństwo, że skorzystamy i zamówimy smaczną pizzę. Dodatkową zaletą ulotek reklamowych jest ich niska cena. Przy niewielkim budżecie możemy dotrzeć z naszą ofertą do potencjalnych klientów. Należy pamiętać, aby forma graficzna zachęcała do działania, a nie powodowała chaosu, bo wiele ulotek jest po prostu źle zaprojektowanych. Zachęcamy do wypróbowania także tej formy reklamy. W razie potrzeby służymy pomocą przy projektowaniu graficznym.
[05.05.2021]

Zasięg miarą sukcesu

Zasięg miarą sukcesu

Celem każdego przedsiębiorcy jest zwiększanie sprzedaży swoich produktów czy usług. Dlatego reklama jest nieodzownym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. W zależności od formy przynosi ona lepsze lub gorsze efekty. To, co dla jednych okaże się strzałem w dziesiątkę innym nie przyniesie żadnych korzyści. Tak czy inaczej w marketingu chodzi o to, żeby trafić z przekazem reklamowym do jak najszerszego grona odbiorców, z których znaczna część okaże się naszą grupą docelową (targetem). Zapewne każdy z nas słyszał o ostatnim fenomenie, kiedy to grupa youtuberów wraz z rodzimym producentem stworzyła markę lodów, po które ustawiają się kolejki i które sprzedają się błyskawicznie. Ten sukces firma zawdzięcza właśnie zasięgom, jakie ma grupa młodych ludzi na kanale YouTube. Bez względu na to, czy komuś to się podoba czy nie można w tym przypadku mówić śmiało o odniesionym sukcesie, ponieważ zarówno jedni jak i drudzy zarabiają miliony, a przecież o to chodzi w biznesie.
[28.04.2021]

Już funkcjonuje Google Cloud Warszawa

Już funkcjonuje Google Cloud Warszawa

Najbardziej zaawansowana technologia chmurowa w Europie Środkowo-Wschodniej już jest. Cieszy nas to, że Google zdecydowało się na lokalizację tego przedsięwzięcia w naszej stolicy. Rozwój w tej branży jest konieczny, ponieważ potrzebne są coraz lepsze rozwiązania oraz większe moce obliczeniowe, aby końcowy użytkownik mógł cieszyć się z szybkiego, bezpiecznego i niezawodnego Internetu.
[21.04.2021]

Dywersyfikacja reklam - aby dotrzeć do szerszej grupy odbiorców

Dywersyfikacja reklam - aby dotrzeć do szerszej grupy odbiorców

Wielokrotnie już podkreślaliśmy, że nie można jednoznacznie stwierdzić, która forma reklamowa jest najlepszą. Teoretycznie uznaje się za najlepsze: reklamę telewizyjną i internetową, ale mało kogo stać na drogie spoty reklamowe, czy nawet na kampanię w wyszukiwarce Google. Z doświadczenia wiemy, że dywersyfikacja działań reklamowych często daje zaskakująco dobre wyniki. Nawet tak archaiczne rozwiązanie jak ulotki reklamowe może przynieść nieporównywalnie lepszy zwrot z inwestycji niż inne, uważane za lepsze. Dlatego wspólnie z zaprzyjaźnioną firmą postanowiliśmy na próbę umieścić nasze reklamy w ponad stu windach na terenie naszego miasta. Wystarczy, że pozyskamy po dwóch klientów i będziemy mogli uznać, że reklama przyniosła zadowalający efekt.
[14.04.2021]

Fact-checking, żeby już nosy nie rosły redaktorom

Fact-checking, żeby już nosy nie rosły redaktorom

Pomysł fact-checkingu narodził się w Stanach Zjednoczonych. Najprościej ujmując - jest to inicjatywa polegająca na sprawdzaniu wiarygodności publikowanych informacji. Internet jest wykorzystywany jako narzędzie do rozgrywek politycznych, a znaczna część zalewających nas wiadomości to tzw. fake newsy. Dlatego też odbiorcy otrzymują często nieprawdziwy obraz sytuacji. I tu z pomocą przychodzą organizacje, których zadaniem jest weryfikacja wiadomości. Inna kwestia, że część społeczeństwa upaja się wpisami na różnego rodzaju stronach czy serwisach internetowych, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
[07.04.2021]

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Już za cztery dni Święta Wielkiej Nocy. Z tej okazji życzymy Wam Szanowni Państwo, przede wszystkim zdrowia, miłych i radosnych chwil wśród najbliższych, smacznego jajka i oczywiście mokrego Śmigusa Dyngusa :)
[31.03.2021]

26 marca rusza festiwal You Tube Dni Kultury

26 marca rusza festiwal You Tube Dni Kultury

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru w najbliższy piątek rozpoczyna się trzydniowy festiwal online "You Tube Dni Kultury". Będziemy mogli obejrzeć przedstawienia archiwalne oraz premiery. Ponadto wiele materiałów zza kulis, wywiady i spektakle muzyczne. Będzie to na pewno oryginalne przeżycie móc obejrzeć spektakle online  o różnorodnej tematyce. Teatr Wielki w Łodzi przygotował serię "Mistrzowie i ich uczniowie" w wykonaniu wybitnego artysty Piotra Micińskiego.
[24.03.2021]

Reklamy w Google Ads muszą być zgodne z zasadami reklamowania się

Reklamy w Google Ads muszą być zgodne z zasadami reklamowania się

Jak możemy przeczytać w raporcie Google na temat bezpieczeństwa w sieci reklamowej, każdy, kto zechce naruszyć zasady dotyczące reklamowania się musi się liczyć z zablokowaniem reklam lub nawet kont Google Ads. W 2020 roku Google poszerzyło do ponad czterdziestu zasady etyczne, których trzeba przestrzegać chcąc się reklamować. Spowodowało to, że finalnie zostało zablokowanych lub usuniętych ponad 3 miliardy reklam. Nasi klienci też zostali dotknięci tymi zmianami, ale szybkie dostosowanie się do nowych zasad znów pozwoliło im skutecznie reklamować się w Internecie.
[17.03.2021]

Chromebook ma już 10 lat

Chromebook ma już 10 lat

Ponad dekadę temu informatyka była na zdecydowanie niższym poziomie. Każdy, kto korzystał z komputera w tamtych czasach doskonale wie, jak uciążliwe było pobieranie plików lub aktualizacji z internetu albo przesyłanie e-maili zawierających duże załączniki. Wówczas Google wpadło na pomysł stworzenia urządzenia, które będzie przyjazne w obsłudze i które przyniesie dużo frajdy z jego użytkowania. W 2011 roku pomysł opierający się na tzw. chmurze był czymś niewiarygodnym, ale w praktyce okazał się strzałem w dziesiątkę. Obecnie wiodący producenci współpracują z Google i wciąż udoskonalają swoje produkty, aby zapewnić nam jak najlepszy komfort podczas pracy z nimi.
[10.03.2021]

Jaka reklama jest najlepsza?

Jaka reklama jest najlepsza?

Na tak zadane pytanie możemy odpowiedzieć najprościej jak się da, a mianowicie: taka, która przyniesie najwyższy zwrot z inwestycji. Należy wiedzieć, że każda branża rządzi się innymi prawidłami. Wydawałoby się, że najlepszą reklamą (obok telewizyjnej) jest reklama w internecie. Najczęściej tak jest, ale nie w każdym przypadku. Dlatego warto pamiętać, że bardzo ważnym jest, aby nie skupiać się tylko na jednej formie reklamowej, a dać potencjalnym klientom możliwość dotarcia do nas poprzez inne nośniki. Takie działania nazywamy dywersyfikacją reklam. Pamiętajmy też, że nawet tak proste rozwiązania jak np. ulotki reklamowe kolportowane do skrzynek pocztowych mogą przynieść zdumiewająco dobry efekt.
[03.03.2021]

Dla Was poszerzamy horyzonty

Dla Was poszerzamy horyzonty

Generalnie do tej pory obsługiwaliśmy klientów z Łodzi i województwa łódzkiego, ale posiadaliśmy też nielicznych klientów z odległych zakątków Polski. Od jakiegoś czasu coraz więcej zleceń otrzymujemy spoza naszego województwa, co bardzo nas cieszy. Ostatnio wykonaliśmy zaawansowany katalog produktów dla drukarni z Pilawy, wykonaliśmy usługę informatyczną dla klientek z Warszawy, a obecnie realizujemy stronę internetową dla firmy z Lubawki oraz sklep internetowy dla klienta z Azji. Dlatego teraz śmiało możemy się chwalić, że obsługujemy klientów z całego świata :)
[24.02.2021]

Wyprzedaż stron internetowych

Wyprzedaż stron internetowych

Jeśli chcą Państwo szybko i tanio wykonać stronę internetową dla swojej firmy, to dobrze się składa, ponieważ właśnie rozpoczęliśmy wyprzedaż stron www. Mamy kilka wzorów, które możemy dostosować dla Państwa branży. Są to nie tylko strony z gatunku tych najprostszych i najtańszych, ale także nowoczesne projekty, które możemy wdrożyć w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z nami.
17.02.2021

Hasła zapamiętane w Chrome są bezpieczne

Hasła zapamiętane w Chrome są bezpieczne

Użytkownicy internetu często nie zdają sobie sprawy, jak ważne są bezpieczne hasła określane jako silne. Sprawa zaczyna się komplikować, kiedy to mamy wiele różnych kont i trudno nam zapamiętać skomplikowane ciągi liter, cyfr i znaków specjalnych. Z pomocą przychodzi Chrome, który udostępnia menedżera haseł. Tworząc nowe konta możemy skorzystać z generatora haseł, a Chrome zaproponuje i zapamięta silne hasło na danym urządzeniu lub innych, które są zsynchronizowane.
10.02.2021

Okrągły jubileusz Google Arts & Culture

Okrągły jubileusz Google Arts & Culture

Serwis propagujący kulturę i sztukę, umożliwiający dostęp w sieci do zasobów z całego świata obchodzi 10 rocznicę działalności. Dziś siedząc wygodnie w fotelu możemy wirtualnie odwiedzić popularne galerie czy muzea. W zasobach znajduje się ponad 2000 takich miejsc. Coś, co dekadę temu wydawało się nierealne teraz jest rzeczywistością. Zachęcamy do odwiedzenia Google Arts & Culture.
[03.02.2021]

Portal internetowy, który stał się narzędziem politycznym

Portal internetowy, który stał się narzędziem politycznym

Wydawałoby się, że portal internetowy o ugruntowanej pozycji na rynku, z największą liczbą użytkowników zawsze będzie cieszył się uznaniem i szacunkiem odbiorców. Otóż właśnie nie. Było tak do czasu, kiedy był to największy polski portal. Z chwilą przejęcia go przez niemiecko-szwajcarską grupę stał się niestety narzędziem w rękach lobbystów i zakłamanych polityków do publikowania nieprawdziwych informacji. Teraz portal - ten z logo przypominającym żółtko z rozbitego jajka- jest dowodem na to, jak z czegoś wartościowego można zrobić serwis, który niczym nie różni się od tych publikujących fałszywe informacje.
[27.01.2021]

Chcąc korzystać z komunikatora WhatsApp musisz wyrazić zgodę na przekazywanie Twoich danych

Chcąc korzystać z komunikatora WhatsApp musisz wyrazić zgodę na przekazywanie Twoich danych

Ostatnio media obiegła informacja, która zaniepokoiła użytkowników aplikacji WhatsApp. Mianowicie, aby korzystać z niej w dalszym ciągu muszą oni zaakceptować zgodę na przekazywanie danych do Facebooka. Jeśli użytkownik nie wyrazi na to zgody, zostanie mu zablokowany dostęp do komunikatora. Nie ma w tym niby nic niepokojącego, bo właścicielem aplikacji jest Facebook, ale zachodzi w związku z tym pytanie: jaki w tym cel? Zawsze jest alternatywa, można korzystać z konkurencyjnych aplikacji jak np. Signal. My zalecamy ostrożność i nieakceptowanie wszelkich zgód na przetwarzanie danych lub wgląd do nich.
[20.01.2020]

Internet rządzi światem

Internet rządzi światem

Jeśli komuś się wydaje, że serwisy społecznościowe są niezależne i bezstronne to jest w błędzie. Przykładem może być zablokowanie kont Prezydenta Stanów Zjednoczonych przez Twittera i Facebooka, a ostatnio takich działań było wiele. Niestety, ale są to rozgrywki polityczne, które dają jasno do zrozumienia, że jeśli Twój sposób myślenia jest inny niż gigantów internetowych to podlegasz cenzurze i możesz zostać zablokowany mimo posiadania kilkudziesięciu milionów followersów. Cieszyć może jedynie fakt utraty wartości Twittera o ponad 4 miliardy dolarów.
[13.01.2021]

Tanie i dobre strony internetowe to nie oksymoron

Tanie i dobre strony internetowe to nie oksymoron

Kiedyś klient, który chciał zamówić stronę internetową musiał się długo zastanawiać, aby dokonać wyboru, czy ma ona być dobra, czy tania. Różnice w cenach były znaczące, dlatego wiele firm decydowało się na tańsze rozwiązanie. Teraz standardy się zmieniają i prawie każda strona może uchodzić za nowoczesną. Nawet te strony z kategorii tanich już dosyć poprawnie skalują się na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. Jeszcze kilka lat temu jak coś było tanie, to nie mogło być dobre i odwrotnie. Dziś wystarczy niewielka kwota, aby mieć w pełni funkcjonalną stronę internetową, która przynosi korzyści.
[07.01.2021]

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Kończy się 2020 rok, który przejdzie do historii jako trudny rok. Wielu przedsiębiorców było zmuszonych do zamknięcia swoich działalności, wiele osób straciło pracę, a wszystko to za sprawą pandemii. Nasza branża szczęśliwie nie odczuła negatywnych skutków, głównie z tego powodu, że wiele firm próbując walczyć w tym jakże trudnym czasie zamawiało sklepy internetowe, aby móc sprzedawać on-line podczas lockdownu. Za dwa dni przywitamy Nowy 2021 Rok. Z tej okazji życzymy wszystkim zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Przedsiębiorcom zwielokrotnienia obrotów, a pracownikom dużych podwyżek. Oby ten Nowy Rok okazał się fantastycznym dla każdego bez wyjątku!
[30.12.2020]

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech ten magiczny czas upłynie w miłym, rodzinnym gronie.
[23.12.2020]

Pomagamy, bo lubimy

Pomagamy, bo lubimy

Firma nasza często włącza się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Ponieważ grudzień jest miesiącem szczególnym, postanowiliśmy z zamówionych u nas od dziś do końca roku stron internetowych przekazać 50 procent zysku dla potrzebujących. Zachęcamy każdego w miarę możliwości do wspierania fundacji czy zbiórek na rzecz konkretnych osób. Czasem wystarczy zwykły SMS lub przesłanie kilku złotych, bo w skali globalnej to na pewno komuś pomoże.
[16.12.2020]

Licytacja stron internetowych

Licytacja stron internetowych

Jedni mają Black Friday, inni wietrzą magazyny, a my od dziś do końca grudnia uruchamiamy licytację polegającą nie na podwyższaniu ceny, a wprost przeciwnie, na jej obniżaniu. Jeśli potrzebują Państwo wykonać stronę internetową, to zapraszamy do porównania innych ofert z naszą ofertą. Gwarantujemy najniższą cenę w odniesieniu do konkretnej specyfikacji. Zdarza się nieraz tak, że klient zbierający ceny na wykonanie strony www od różnych wykonawców zamawia ją tam, gdzie jest najtaniej, ale jak się okazuje już po fakcie iluzoryczna oszczędność stu złotych niestety daje pewne ograniczenia stronie, których klient nie przewidział wcześniej, a ewentualna modyfikacja wiążąca się z dodatkową dopłatą powoduje, iż oferta najtańsza wcale taką nie jest.
[09.12.2020]

Kolejna polska gra, która z pewnością podbije świat

Kolejna polska gra, która z pewnością podbije świat

Już za tydzień, a dokładnie 10 grudnia wielka premiera gry Cyberpunk 2077. Grę stworzyło studio CD Projekt (to ci od Wiedźmina). Wokół projektu wiele się dzieje, tym bardziej, że zaangażowany do niego został znany aktor Keanu Reeves. Analitycy przepowiadają ogromny sukces tej grze, a inwestorzy zacierają ręce, bo akcje spółki rosną. Po obejrzeniu zwiastuna możemy śmiało powiedzieć, że robi ogromne wrażenie. Naszym zdaniem będzie to hit na światową skalę. Gra będzie dostępna na: komputery PC, konsole Xbox One, Xbox Series X; S, PlayStation 4 i 5. Można już ją zamawiać. Życzymy dobrej zabawy :)
[02.12.2020]

Poszerzamy dla Was naszą ofertę

Poszerzamy dla Was naszą ofertę

Zapewne wszyscy Państwo wiedzą, że zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron oraz  sklepów internetowych, a także  ich promowaniem w sieci. Nie każdemu jednak wiadomo, iż  zajmujemy się również reklamą zewnętrzną, a od niedawna w naszej ofercie pojawił się haft komputerowy. Oddaliśmy właśnie klientowi pierwsze zamówione koszulki i polary firmowe z Jego logo. Produkty finalne bardzo się podobają, zatem zapraszamy do składania zamówień.
[25.11.2020]

PayEye najnowsza metoda płatności

PayEye najnowsza metoda płatności

Do tej pory dokonując płatności mogliśmy usłyszeć: płaci Pan/Pani kartą czy gotówką? Teraz do metod dołączyła płatność spojrzeniem. Tak, to nie pomyłka. Tę rewolucyjną płatność, nazwaną PayEye wymyślili polscy inżynierowie. Wystarczy jedno spojrzenie w terminal, aby ten zeskanował nasze oczy, a konkretniej ujmując tęczówkę oka i gotowe. Metoda ta oparta jest na biometrii, zatem jest bezpieczna, a powiedzenie "zapłacić na piękne oczy" staje się jak najbardziej prawdziwe.
[18.11.2020]

Polska Niepodległa. 102 rocznica odzyskania niepodległości

Polska Niepodległa. 102 rocznica odzyskania niepodległości

Dziś obchodzimy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada 1918 roku po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość. Święto to zostało uchwalone w 1937 roku, następnie w 1945 roku zniesione przez Krajową Radę, aż dopiero po przemianach systemowych ponownie przywrócone w 1989 roku. Powinniśmy ten dzień obchodzić w szczególny sposób pamiętając o bohaterach, takich jak m.in. Józef Piłsudski, Roman Dmowski, Edward Śmigły - Rydz, Ignacy Paderewski, dzięki którym żyjemy w wolnym kraju.
[11 listopada 2020]

Logo i jego znaczenie dla firmy

Logo i jego znaczenie dla firmy

Rozpoznawalność firmy to jeden z fundamentów sukcesu. W obecnych czasach, kiedy internetowa droga reklamy święci triumfy, a informacje pędzą przez łącza dużymi prędkościami, nasze wysiłki w dużej mierze skupiamy na wzrokowym zainteresowaniu klienta. Dobrze zaprojektowana strona, eleganckie wizytówki, ładne dla oka materiały reklamowe, to wszystko jest ważne, ale z czasem może ulegać wielu kosmetycznym zmianom, a nawet całkowitej modyfikacji. Logo, jeśli ma spełniać swoje zadanie, powinno być tak skonstruowane, by jak najdłużej opierało się zmieniającym trendom. Logo dzieli się na trzy podstawowe elementy. Znak graficzny zwany sygnetem, logotyp, czyli symbol typograficzny (tekst) oraz tagline, który jest krótkim tekstem reklamowym wprowadzającym klienta w świat firmy. Jego głównym zadaniem jest wizualne definiowanie naszej marki, wyrobu czy też usługi, które świadczymy. Dobry projekt wiąże się z pracą na wielu płaszczyznach, a współpraca z grafikiem nie powinna kończyć się na doborze czcionki oraz kolorystyki. Jakie musi być twoje logo? Przede wszystkim musi być… twoje. Wybierając lub tworząc symbol, który będzie miał przez lata kojarzyć się z prowadzoną przez ciebie firmą należy pamiętać, że logo często jest przyczółkiem, z którym styka się klient, a co za tym idzie, powinniśmy mu poświęcić szczególną uwagę, bo będzie nam towarzyszyć przez cały czas. Dobrze zaprojektowane logo potrafi skutecznie wryć się w pamięć klienta, czego doskonałym przykładem mogą być graficzne majstersztyki największych korporacji. Złote łuki, nadgryzione jabłko lub niebieski ptak nie wymagają przecież dodatkowego komentarza, prawda? Znakomita większość od razu kojarzy loga z właściwymi markami. Jakkolwiek nie jest łatwo dobić do poziomu przedstawionych tutaj przykładów, to jednak dobra współpraca z projektantem i potraktowanie tematu logotypu rzetelnie może przynieść doskonałe efekty.
[04.11.2020]

 

3 polskie firmy w europejskim Akceleratorze Google for Startups

3 polskie firmy w europejskim Akceleratorze Google for Startups

W lipcu potentat z doliny krzemowej ogłosił nabór do "Europejskiego akceleratora Google dla startupów". Jest to 3-miesięczny intensywny warsztat mający na celu ułatwienie młodym firmom rozwinięcie działalności dzięki wiedzy przekazanej przez specjalistów z Google. Spośród setek zgłoszonych firm tylko dziewięć zakwalifikowało się do programu. Warto tu nadmienić, że aż 3 pochodzą z naszego kraju. Brawo Polska!
[28.10.2020]

Portale internetowe coraz częściej źródłem dezinformacji

Portale internetowe coraz częściej źródłem dezinformacji

Ostatnio zastanawialiśmy się nad tym, dlaczego tak często różnego rodzaju portale i serwisy internetowe podają niesprawdzone lub po prostu nieprawdziwe informacje. Po analizie doszliśmy do wniosku, że może właściciele tychże mediów chcą wymodelować sposób myślenia społeczeństwa, które jak się okazuje coraz częściej niestety powiela tzw. Fake Newsy. Chyba nie bez znaczenia jest tu fakt, że portale, które na co dzień czytujemy są w większości finansowane przez obcy kapitał. Nawet największy kiedyś polski portal został sprzedany niemiecko-szwajcarskiej spółce mediowej.
[21.10.2020]

Prostsza i szybsza płatność w Google Pay

Prostsza i szybsza płatność w Google Pay

Google Pay to jedna z metod płatności, która teraz staje się szybsza i prostsza. Dotychczas korzystając z tej formy zapłaty dla kwot powyżej 100 złotych trzeba było podać kod PIN karty płatniczej. Teraz wystarczy tylko odblokować smartfona i przyłożyć go do terminala płatniczego. Zatem każdy, kto płaci w taki sposób powinien pamiętać o blokowaniu ekranu swojego telefonu. Warto podkreślić, że dane karty nie są przechowywane przez Google Pay w telefonie. W Polsce usługa jest od wczoraj w trakcie zmian i aktualizacji. W ciągu miesiąca będziemy mogli korzystać podczas transakcji z tej formy autoryzacji.
[14.10.2020]

Ceny sklepów internetowych

Ceny sklepów internetowych

Od czego zależy cena sklepu internetowego? Otóż przede wszystkim od specyfikacji, czyli funkcjonalności jakie ma posiadać sklep oraz od tego, czy ma być on oparty na podstawowym, darmowym schemacie, na licencyjnej, gotowej templatce czy na indywidualnym projekcie plastycznym. Każdy z tych sklepów będzie przystosowany i gotowy do sprzedaży produktów. Różnice będą polegały na aspekcie wizualnym oraz na tzw. dodatkach, które znajdują się w jednym wariancie, a nie ma ich w pozostałych. Są to dla przykładu: program lojalnościowy, aliasy dla towarów, integracja z social media, obsługa Newsletter czy dodatkowe integracje z systemami magazynowymi. Poniżej przedstawiamy ceny na podstawowe 3 warianty platform e-commerce.

Sklep Standard - 1500 zł netto

Sklep Silver - od 4500 zł netto

Sklep Gold - od 8500 zł netto

Sklepy wykonujemy na systemie PrestaShop.
[07.10.2020]

Kody plus - łatwy sposób do utworzenia cyfrowego adresu w celu przekazania lokalizacji

Kody plus - łatwy sposób do utworzenia cyfrowego adresu w celu przekazania lokalizacji

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy to wybieramy się na wycieczkę do miejsca, gdzie nie ma ulic ani żadnych punktów mogących nas zlokalizować i zgubimy się. Wtedy z pomocą może przyjść nam Kod plus, czyli funkcjonalność, która na podstawie siatki opartej na długości i szerokości geograficznej pozwoli utworzyć cyfrowy kod adresowy typu open source. Kod ten możemy następnie przesłać znajomym, którzy łatwo nas odnajdą.
[30.09.2020]

Disney+ Mówisz i masz

Disney+ Mówisz i masz

Każdy z nas zna zapewne niejedną bajkę z wytwórni Walta Disneya. Wychowują się na nich kolejne pokolenia. Obecnie na telewizorach z Androidem za pomocą Asystenta Google możemy komendą głosową uruchomić zasoby Disney+. Dostępne są tu m.in. programy i filmy ze stajni: Disney, Marvel, Pixar, National Geographic i inne. Można również przesyłać materiały z urządzeń mobilnych na telewizory zgodne z Google Nest.
[23.09.2020]

W najbliższy weekend - You Tube Dni Kultury

W najbliższy weekend - You Tube Dni Kultury

Od piątku 18 września rusza w sieci trzydniowy festiwal pod nazwą "You Tube Dni Kultury". Będzie można zobaczyć premiery, spektakle, musicale, balet, rozmowy zza kulis oraz wiele innych materiałów. W czasie, kiedy jesteśmy zmuszeni do przestrzegania pewnych obostrzeń jest to bardzo ciekawa alternatywa. W wydarzeniu weźmie udział 13 teatrów, w tym Teatr Wielki z Łodzi.
Program wydarzenia dostępny jest pod adresem:
https://events.withgoogle.com/youtube-dni-kultury/
[16.09.2020]

Sklepy internetowe. Jaki wybrać?

Sklepy internetowe. Jaki wybrać?

W dobie ciągłego rozwoju e-cemmerce często klienci nie wiedzą czym sugerować się przy wyborze sklepu internetowego. Wiemy, że bardzo ważnym aspektem jest budżet jakim dysponujemy, dlatego nie zalecamy od razu wyboru sklepu z tzw. górnej półki. Najtańszy sklep będzie wprawdzie ograniczony pod względem funkcjonalności, ale będzie możliwość dokonywania w nim zakupów i zawsze będzie można rozbudować go w przyszłości, kiedy już zacznie przynosić dochody. Generalnie różnice w cenie wynikają ze specyfikacji. Warto zatem zastanowić się, czy od razu potrzebujemy wszystkich funkcji, takich jak: sprzedaż krzyżowa, obsługa kodów kreskowych czy kanał RSS.
[09.09.2020]

Cennik stron internetowych

Cennik stron internetowych

Ponieważ coraz częściej zasypywani jesteśmy pytaniami o ceny stron internetowych postanowiliśmy umieścić cennik na najczęściej tworzone witryny. Cennik ma charakter poglądowy, dokładna wycena oparta jest zawsze na konkretnej specyfikacji. Dla przykładu, ładna strona szablonowa kosztuje 700 zł netto, ale jeśli klient zażyczy sobie aby była ona w dodatkowych wersjach językowych to cena będzie wyższa. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie u nas stronę na miarę swoich potrzeb.

 • Strona najtańsza - 300 zł netto
 • Strona wizytówkowa  typu One Page - 500 zł netto
 • Strona szablonowa (do 5 podstron) - 700 zł netto
 • Dobra strona internetowa - 1500 zł netto
 • Strona projektowana indywidualnie - 2500 zł netto
  [02.09.2020]

"Ok Google, zagrajmy w grę"

Takie właśnie hasło należy wypowiedzieć, aby za pomocą Asystenta Google móc zagrać w grę na swoim smartfonie. Do wyboru mamy: Pytanie Dnia; 180 słów; Państwa Miasta i kilka innych. Jest to ciekawa alternatywa dla przeglądania (często bezsensownie) stron portali społecznościowych, ponieważ przy okazji gry pobudzamy do pracy nasze szare komórki. Z niecierpliwością czekamy na nowe, ciekawe funkcjonalności Asystenta Google.
[26.08.2020]

Złote Pinezki Google przyznane. Jedna z nich trafiła do Łodzi

Złote Pinezki Google przyznane. Jedna z nich trafiła do Łodzi

W lutym Mapy Google obchodziły swoje 15-lecie. Przy tej okazji przyznano atrakcjom turystycznym w Polsce tzw. Złote Pinezki . Łącznie wyróżniono 16 miejsc. W naszym mieście pinezkę otrzymał Pasaż Róży, który znajduje się w centrum, przy ulicy Piotrkowskiej 3. Jest to przejściówka między ulicami Piotrkowską i Zachodnią, gdzie ściany kamienic zdobi mozaika z milionów malutkich lusterek o rozmaitych kształtach, które zachwycają odwiedzających to miejsce turystów
i Łodzian.
[18.08.2020]

Strony internetowe na raty. Idealne dla firm z sektora MŚP.

Strony internetowe na raty. Idealne dla firm z sektora MŚP.

Z obserwacji rynku wnioskujemy, że najwięcej klientów zamawia strony internetowe w niższej lub średniej cenie. Nie wynika to z tego, że ktoś świadomie chce mieć skromniejszą, żeby nie powiedzieć gorszą stronę od konkurencji, tylko z tego, że nie zawsze jest na to budżet. Przy podpisywaniu umów klienci często mają dylemat i biją się z myślami, jaki wariant wybrać i najczęściej wybór pada na tanią lub średnią stronę. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, aby Ci nie musieli rezygnować z wielu funkcjonalności i oryginalnego projektu startujemy z programem tworzenia stron internetowych projektowanych indywidualnie z możliwością spłacania ich w 10 równych ratach. Najprawdopodobniej jesteśmy jedyną firmą, która daje takie możliwości swoim klientom.
[12.08.2020]

Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy

Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy

W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo różnego rodzaju artykułów, najczęściej sponsorowanych, dotyczących sprzedaży szkoleń, poradników, webinariów, które mają to niby pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. Często są to zagadnienia, które są powszechnie znane i wcale nie trzeba za nie płacić, ale zdarzają się i takie, które mogą wręcz zaszkodzić w sieci. Należy do tego podejść z dużą dozą ostrożności. Nie ufać wszystkiemu, co widzimy w opisie. Gdyby tak faktycznie było, to wszyscy byliby miliarderami. Zalecamy zawsze indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ to, co jednemu może pomóc, drugiego narazi na niepotrzebne koszty. Naszym klientom doradzamy rozwiązania reklamowe gratis.
[05.08.2020]

Deepfake Voice, czy masz pewność z kim rozmawiasz?

Deepfake Voice, czy masz pewność z kim rozmawiasz?

Nie tak dawno wielkim zainteresowaniem cieszył się Deepfake, który pozwalał nanosić na postaci z filmów twarze kogoś innego. Jak to w życiu bywa zostało to również wykorzystane przeciwko ludziom, chociażby do wyłudzania pieniędzy. Następcą stał się Deepfake Voice, który pozwala poprzez próbkowanie głosu zadzwonić do kogoś i głosem bliskiej osoby lub znajomego poprosić np. o pożyczkę. Bądźmy ostrożni. W takiej sytuacji zalecamy oddzwonić do rozmówcy i zweryfikować, czy to na pewno on wykonał do nas połączenie. Brzmi jak science fiction, nieprawdaż?
[29.07.2020]

Przebudowa stron internetowych

Przebudowa stron internetowych

Firmom, które posiadają swoją stronę internetową wykonaną kilka lat temu oferujemy usługę odświeżenia strony. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż tworzenie strony od podstaw. Odświeżanie stron zwane liftingiem spowoduje, iż Państwa witryny będą  dostosowane do tabletów i smarftonów, ponieważ kilka lat temu responsywność nie była standardem. Ponadto można dorobić panel edycyjny, abyście mogli Państwo sami zarządzać treściami na swojej stronie www.
[22.07.2020]

Strona projektowana indywidualnie w cenie szablonowej!

Strona projektowana indywidualnie w cenie szablonowej!

Dla klientów, którzy nie chcą płacić zbyt dużo za stronę internetową i jednocześnie nie godzą się na szablonowe rozwiązanie mamy ciekawą propozycję. Chcemy wspólnie z klientem stworzyć nowoczesny projekt graficzny, który będzie służył nam jako fundament pod personalizowane strony dla kolejnych firm. Zaletą będzie niska cena takiej strony oraz pełna responsywność i łatwy w obsłudze panel administratora, który nie sprawi żadnych trudności w zarządzaniu witryną internetową. Cena takiej strony wyniesie 1000 zł netto, natomiast pierwszy klient otrzyma rabat w wysokości 20%.
[15.07.2020]

Google zasila konta reklamowe firmom z sektora MŚP.

Google zasila konta reklamowe firmom z sektora MŚP.

Miłą niespodziankę na początku lipca mogli dostrzec klienci, którzy reklamują się w Google Ads. Mianowicie, ich konta zostały zasilone kwotą promocyjną na kampanię reklamową w Google środkami w różnych kwotach. Kwota zasilenia jest zależna od branży i podejrzewamy, że też od cyklicznych zasileń kampanii. Wśród naszych klientów jest to przedział pomiędzy 140, a nawet ponad 600 zł. Wsparcie to ma pomóc małym i średnim  firmom, które mogły odczuć negatywne skutki pandemii. Bardzo miły i pomocny gest. My ze swojej strony życzymy wszystkim firmom sukcesów i pozyskania wielu nowych klientów.
[08.07.2020]

2 miliardy dolarów. Tyle właśnie zainwestuje Google w Polsce.

2 miliardy dolarów. Tyle właśnie zainwestuje Google w Polsce.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o największej inwestycji, jaką planuje w Polsce Microsoft. Tymczasem gigant z Kalifornii - Google - zainwestuje w naszym kraju aż dwa miliardy dolarów. Cieszy fakt, że nasi inżynierowie są doceniani przez największe firmy na świecie. Wpłynie to bardzo pozytywnie, jeśli chodzi o aspekt wizerunkowy dla Polski, a przede wszystkim da zatrudnienie wielu osobom oraz wskaże innym firmom, iż jesteśmy krajem, w którym warto inwestować. Oby tak dalej, a staniemy się potęgą informatyczną w Europie.
[01.07.2020]

Największa w historii Polski inwestycja w branży IT

Największa w historii Polski inwestycja w branży IT

Firma Microsoft Corporation, znana z najpopularniejszego komputerowego systemu operacyjnego, należąca do jednego z najbogatszych ludzi świata zainwestuje w Polsce miliard dolarów w celu stworzenia najnowocześniejszego centrum przetwarzania danych. Będzie to największa jak dotychczas w naszym kraju inwestycja w sektorze IT. Jest to bardzo budujące, ponieważ zostaliśmy docenieni w tym zakresie. Warto nadmienić, że nasi programiści i informatycy posiadają umiejętności i wiedzę na najwyższym światowym poziomie.
[24.06.2020]

Do końca miesiąca każda zamówiona strona tańsza o równowartość podatku VAT

Do końca miesiąca każda zamówiona strona tańsza o równowartość podatku VAT

Od dziś do końca miesiąca każdy klient, który zamówi u nas stronę internetową otrzyma rabat cenowy w wysokości 23%. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich stron internetowych, zarówno tych tanich, szablonowych, jak i zaawansowanych, projektowanych indywidualnie. Zaoszczędzone środki mogą Państwo wykorzystać np. na reklamę internetową lub zewnętrzną. Chętnie Państwu doradzimy, które z rozwiązań będzie najlepszym dla Państwa profilu działalności.
[17.06.2020]

Waze alternatywą dla Map Google

Waze alternatywą dla Map Google

W ostatnim czasie, z powodu problemów z nawigacją w telefonie z Androidem, która mogła być spowodowana zmianą biegunowości Ziemi zmuszeni byliśmy skorzystać z alternatywnej aplikacji, jaką jest Waze. Mimo przyzwyczajenia do kultowego produktu Google, Waze w naszym odczuciu jest równie ciekawą propozycją. Charakterystycznym, co dla niektórych może być wadą, a dla innych zaletą jest częstsze komunikowanie i dokładniejsze informowanie np. o tym, w jaką ulicę zaraz skręcimy. Polecamy wypróbować.
[10.06.2020]

Od dziś możemy przyjmować płatności kartą

Od dziś możemy przyjmować płatności kartą

Dla Państwa wygody wdrożyliśmy terminal płatniczy, aby ułatwić i przyspieszyć proces rozpoczęcia tworzenia stron i sklepów internetowych. Dotychczas opieraliśmy się na standardowych przelewach, natomiast coraz częściej klienci chcą dokonywać płatności przy pomocy karty, co o jeden, dwa dni skróci czas niezbędny na wykonanie sklepu lub strony www. Jest to terminal mobilny, bezprzewodowy, dlatego płatności mogą Państwo dokonać podczas wizyty w Waszej firmie przy podpisywaniu umowy.
[03.05.2020]

Przydatna aplikacja Google Lens

Przydatna aplikacja Google Lens

Zastanawiającym jest fakt, dlaczego tak mało użytkowników korzysta z bardzo przydatnej naszym zdaniem aplikacji Google Lens? Najprawdopodobniej jest ona mało propagowana. Na czym ona polega? Jeśli będąc np. w parku wypatrzymy ładny kwiat, którego nazwy nie znamy wystarczy uruchomić Google Lens nakierowując obiektyw na kwiat, a już po chwili mamy szczegółowe informacje dotyczące kwiatka. Innym przydatnym zastosowaniem jest skanowanie i automatyczne tłumaczenie tekstu z etykiet, które nie są tłumaczone na nasz język. Zastosowań jest wiele, możemy identyfikować nieznane nam zwierzęta, zabytki, a nawet przedmioty, które nam się spodobają jak np. nowa torebka sąsiadki. Klikamy i po chwili mamy informację, gdzie i za ile możemy nabyć taką samą :)
[27.05.2020]

Do każdej zamówionej strony internetowej utworzenie kampanii Google Ads gratis!

Do każdej zamówionej strony internetowej utworzenie kampanii Google Ads gratis!

Od dziś do końca maja każdy klient, który zamówi u nas stronę internetową otrzyma gratis utworzenie kampanii Google Ads. Rozwiązanie to umożliwia wypromowanie się na pierwszym miejscu
w wyszukiwarce Google. Rekomendujemy tę formę reklamy, ponieważ jest ona bardzo elastyczna, łatwo możemy modyfikować, dodawać słowa kluczowe, dzięki którym chcemy być widoczni na pierwszych miejscach
w Internecie. W dowolnej chwili kampanię można rozszerzyć albo wstrzymać. Będziesz pierwszy w Internecie, jeśli tylko chcesz.
[20.05.2020]

Silne hasło to podstawa bezpieczeństwa w sieci

Silne hasło to podstawa bezpieczeństwa w sieci

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważnym jest silne, bezpieczne hasło w Internecie. Wynika to głównie z niewiedzy, jak łatwo można takie hasło złamać i dostać się do prywatnych zasobów. Najczęściej użytkownicy nadają hasła łatwe do zapamiętania z jakąś kombinacją cyfr lub znaków specjalnych jak np. "Piotr123". Otóż jest to błąd, ponieważ programy do łamania dostępu z takim prostym, tzw. słownikowym passwordem poradzą sobie w kilkanaście minut. Zalecana jest kombinacja liter, cyfr i znaków specjalnych, które nie są potocznymi słowami i nigdzie nie występują. W miejscach, gdzie to możliwe, jak np. w Google należy wdrożyć weryfikację dwuetapową, która uniemożliwi dostanie się do naszego konta. Powinno się też cykliczne zmieniać hasła.
[13.05.2020]

Czym charakteryzują się dobre strony internetowe?

Czym charakteryzują się dobre strony internetowe?

W Internecie istnieją miliony stron internetowych. Wiele z nich to podstawowe witryny tworzone na ogólnodostępnych systemach, które służą klientom jako wizytówki. Coraz częściej klienci dbają o to, żeby ich strony wyróżniały się spośród konkurencji. Dobra strona internetowa to przede wszystkim taka, która będzie pozytywnie postrzegana przez odwiedzających użytkowników, będzie dla nich przyjazna pod względem nawigowania, czyli odnalezienia produktu lub usługi, której szukają. Ponadto w dzisiejszych czasach witryny www powinny być dostosowane do urządzeń mobilnych, ponieważ coraz więcej osób korzysta ze smartfonów podczas surfowania po Internecie. Na pewno powinniśmy zadbać o rzeczowe i oryginalne  opisy w ofercie, ładne zdjęcia, podanie kompletnych danych kontaktowych, wyeksponowanie logo. Pamiętajmy, że w każdym sektorze jest duża konkurencja i tylko od nas zależy, czy nasza strona będzie przynosiła korzyści.
[06.05.2020]

Jak wypromować się w internecie?

Jak wypromować się w internecie?

Bardzo często klienci zadają nam pytanie: "Jak można wypromować się w internecie?". Otóż możliwości jest kilka, my skupimy się na największej wyszukiwarce, jaką jest Google. Aby nasza strona lub sklep internetowy w sposób naturalny osiągnęły wysokie pozycje w Internecie muszą one być wykonane w sposób zgodny z obowiązującymi zasadami, a ponadto należy zadbać o wiele aspektów marketingowych niezbędnych do osiągnięcia celu. Często klienci posiadają strony wykonane kilka lat temu lub są to witryny z tzw. tanich, szablonowych. Wtedy z pomocą przychodzi kampania Google Ads, która pozwala w szybki i łatwy sposób wypozycjonować się wśród pierwszych wyników wyszukiwania bez konieczności spełnienia wyśrubowanych norm. Taka forma reklamy pozwala szybko dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. Najczęściej w ciągu tygodnia strona znajduje się już wśród kilku pierwszych wyników wyszukiwania. Na pytanie: "Co decyduje o kolejności wyników?" odpowiadamy: budżet dzienny przeznaczony na reklamę, stawka za tzw. klik i dobrze skonstruowana treść reklamy oraz odpowiednio dobrane słowa kluczowe.
[29.04.2020]

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Jest to dzień, w którym propaguje się wszelkie działania proekologiczne. Z tej okazji dzisiaj Google umieścił w swojej wyszukiwarce Doodle poświęcony promowaniu idei dbałości o nasze środowisko. Zobaczymy w nim historyjkę poświęconą pszczołom jako jednym z najmniejszych, ale bardzo ważnych owadów w naszym świecie. Ponieważ nazwa zobowiązuje (bee2bee) przyłączamy się do popularyzowania takich działań.
[22.04.2020]

Sklep internetowy w tydzień

Sklep internetowy w tydzień

Standardowo czas potrzebny na wykonanie sklepu internetowego w zależności od dokładnej specyfikacji wynosi od 1 do 3 miesięcy. Postanowiliśmy pomóc firmom, które potrzebują szybko rozpocząć sprzedaż internetową i skróciliśmy ten czas do minimum. Sklep oparty na standardowej specyfikacji jesteśmy w stanie przekazać klientowi w ciągu 7 dni. Sklepy, które wykonujemy na sprawdzonym silniku PrestaShop, nie są dzierżawionymi, a stają się pełną własnością klienta.
[15.04.2020]

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i wytrwałości w tym trudnym czasie, który niestety ogranicza nasze możliwości spędzania tego jakże ważnego Święta w gronie całej rodziny. Dyngusówki w tym roku niestety nie będą używane, ale musimy to przetrwać. Mimo, że osobno, bądźmy wszyscy razem.
[10.04.2020]

B2B najlepszą firmą w branży Strony internetowe

B2B najlepszą firmą w branży Strony internetowe

Dziś odebraliśmy telefon z informacją o przyznaniu nam 1 miejsca w kategorii "Najlepsza polska firma tworząca strony internetowe". Spośród setek firm jury jednogłośnie wybrało właśnie naszą. Jest nam niezmiernie miło. Z przyczyn oczywistych nie możemy osobiście odebrać nagrody, która zostanie nam przesłana firmą kurierską. Dziękujemy za docenienie naszej pracy :)
[01.04.2020]

Hosting strony na najszybszym serwerze w Polsce

Hosting strony na najszybszym serwerze w Polsce

Zapewne wielu klientów tworząc swoją stronę internetową zastanawia się, jaki wybrać serwer pod swoją witrynę. Jest to bardzo ważny aspekt, o którym niektórzy zapominają lub nie przywiązują do tego wagi. Pomijając kwestię finansową, bo rozpiętość cen jest duża, należy zdać sobie sprawę, że im szybszy serwer wybierzemy, tym lepiej wpłynie to na naszą stronę. Chociażby pod względem tzw. ładowania, co ma wpływ na pozycję witryny wśród wyników wyszukiwania. Dla klientów, którzy zamówią u nas stronę internetową przygotowaliśmy miłą, wiosenną niespodziankę. Mianowicie - darmowy roczny hosting strony na najszybszym, na dzień dzisiejszy, serwerze opartym na procesorach marki Intel Xeon E-2288G.
[24.03.2020]

Od dziś przechodzimy na pracę zdalną

Od dziś przechodzimy na pracę zdalną

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia od dnia dzisiejszego pracujemy zdalnie. Ograniczamy kontakt z naszymi klientami do formy telefonicznej i mailowej. Szczęśliwie działamy w takiej branży, w której jest to możliwe, ponieważ wszelkie ustalenia dotyczące budowy strony czy sklepu internetowego można poczynić w rozmowie telefonicznej lub za pośrednictwem poczty e-mail. Oczywiście bardzo lubimy kontakt bezpośredni z naszymi klientami, ale ze względów bezpieczeństwa jesteśmy zmuszeni zawiesić tę formę do odwołania. Liczymy na zrozumienie.
[16.03.2020]

Chromebook dobrą alternatywą dla tradycyjnej edukacji

Chromebook dobrą alternatywą dla tradycyjnej edukacji

W przypadku, kiedy to ze względów bezpieczeństwa zamykane są szkoły i uczelnie, nauczanie online nabiera większego znaczenia. Z pomocą przychodzi Google Chrome, który daje administratorom/ nauczycielom możliwość prowadzenia zajęć z uczniami, którzy zostali w domach. Otrzymujemy dostęp do funkcji Hangouts Meet, gdzie są dostępne różnego rodzaju zasoby pomocne w planowaniu i prowadzeniu zajęć. W takich przypadkach możemy śmiało powiedzieć, że Internet jest dobrodziejstwem.
[11.03.2020]

Teraz Asystent Google przeczyta Ci treści na stronie

Teraz Asystent Google przeczyta Ci treści na stronie

Dzięki nowej funkcjonalności Asystenta Google teraz na Twoje życzenie odczyta on na głos zawartość strony internetowej, która jest aktualnie wyświetlana na smartfonie z Androidem. Wystarczy, że wypowiesz magiczne hasło "OK Google, przeczytaj tę stronę". Jest to świetne rozwiązanie dla osób z gorszym wzrokiem lub gdy chcemy odczytać zawartość strony, która nie jest w naszym ojczystym albo znanym nam  języku. Asystent może czytać tłumacząc jednocześnie w 42 językach.
[05.03.2020]

Sklepy internetowe B2B, które generują sprzedaż

Sklepy internetowe B2B, które generują sprzedaż

Często w różnego rodzaju serwisach internetowych możemy napotkać na sponsorowane wpisy firm, które chcą nam podpowiadać, jakie rozwiązania przynoszą zwiększenie sprzedaży. Otóż niekoniecznie klient musi posiadać drogi, mocno rozbudowany sklep internetowy, żeby móc osiągać dobre wyniki sprzedażowe. Najważniejszy jest dobry produkt oraz jego wyeksponowanie (dobre zdjęcia, opisy) i zadbanie o to, aby być widocznym dla potencjalnych klientów, którzy poszukują naszego asortymentu. Generalnie powinniśmy zadbać o to, aby wypozycjonować się naturalnie w wyszukiwarce (co jest czasochłonne) albo wypromować się w linkach Google Ads na pierwszej stronie internetowej. Dobrym przykładem może być ostatnia nasza realizacja dla firmy sprzedającej odzież ochronną, roboczą i artykuły BHP - do obejrzenia w naszym portfolio.
[28.02.2020]

Tylko w bee2bee coś lepszego od Tłustego Czwartku

Tylko w bee2bee coś lepszego od Tłustego Czwartku

Wczoraj zajadaliśmy się pączkami z okazji "Tłustego Czwartku", a dziś postanowiliśmy świętować dalej i wymyśliliśmy dla naszych klientów Tłusty Piątek. Każdy klient, który przez tydzień od dziś zamówi stronę internetową projektowaną indywidualnie otrzyma rabat kwotowy wynoszący tyle, ile średnio kalorii ma pączek. Zapraszamy, bo taka promocja szybko się nie pojawi.
[21.02.2020]

Mapy Google mają już 15 lat

Mapy Google mają już 15 lat

Od 2005 roku towarzyszą nam mapy Google. W chwili obecnej trudno sobie wyobrazić, jak można było kiedyś funkcjonować bez tego narzędzia.  Oprócz walorów użytkowych mapy dają nam możliwość wirtualnego odwiedzenia miejsc w najdalszych zakątkach świata dzięki funkcji Street View. Każdy z nas może udoskonalać mapy Google dodając brakujące miejsca, udostępniając lokalne informacje lub dzieląc się recenzjami, zdjęciami.
[12.02.2020]

Lokalny przewodnik Google

Lokalny przewodnik Google

Program Google o nazwie "Lokalni przewodnicy" z założenia jest bardzo ciekawym i przydatnym pomysłem. Polega on na tym, że użytkownik odwiedzający różne miejsca może wystawić opinię, dodać komentarz, zdjęcie, a nawet dodać do tej pory nieistniejące w mapach miejsce. Za wszystkie działania są przydzielane punkty w różnej wysokości od 1 do 15, a za zebrane progi punktowe awansuje się na kolejne poziomy, co w efekcie przyspieszy uzyskanie dostępu do nowych funkcji. Niestety problem polega na tym, że niektórzy chcąc nazbierać w krótkim czasie dużo punktów masowo oceniają firmy, z którymi nie mieli kontaktu i często są to złe i nieprawdziwe opinie.
[05.02.2020]

Nowy sposób na łatwe odnalezienie wyszukanych wcześniej artykułów w Google

Nowy sposób na łatwe odnalezienie wyszukanych wcześniej artykułów w Google

Często jest tak, że napotykamy w internecie interesujące nas artykuły czy produkty, a nie zapamiętamy docelowej strony lub nie możemy jej odnaleźć w historii przeglądania. Wtedy pomocnym staje się nowa funkcjonalność kart aktywności w wyszukiwarce oparta na sztucznej inteligencji. Możemy też sami uzyskać dostęp do kart "Kolekcji" w aplikacji. Istnieje możliwość udostępniania Kolekcji innym użytkownikom, jeśli np. wspólnie organizujemy jakieś wydarzenie.
[28.01.2020]

Strony internetowe Cennik

Strony internetowe Cennik

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przedstawiamy cennik na najczęściej zamawiane witryny internetowe.

 • Strona/wizytówka firmy - najprostsza forma do 3 podstron. Cena 300 zł netto
 • Strona szablonowa - oparta na podstawowym szablonie, do 5 podstron.
  Cena 600 zł netto
 • Strona standardowa - coraz częściej spotykana w internecie, programowana na indywidualne potrzeby klienta. Dostosowana do urządzeń mobilnych. Cena 1600 zł netto.
 • Strona projektowana indywidualnie - rozbudowana witryna internetowa, dostosowana do urządzeń mobilnyvh, posiadająca panel do samodzielnej edycji. Cena 2500 zł netto.
  Ceny mają charakter poglądowy. Wszelkie dodatkowe funkcjonalności ponad standard wyceniane są indywidualnie.
  [21.01.2020]
Ferie zimowe 2020 rozpoczęte

Ferie zimowe 2020 rozpoczęte

Od dziś do 26 stycznia w naszym województwie  trwają ferie zimowe. Niestety śniegu brak, więc nie będzie można ulepić bałwana, porzucać się śnieżkami ani pozjeżdżać na sankach. Mimo to życzymy udanych i bezpiecznych ferii. Korzystając z okazji, nowi klienci, którzy w tym czasie zamówią u nas stronę internetową otrzymają  gratis  w postaci reklamy internetowej.
[13.01.2020]

Dzięki Asystentowi Google porozumiesz się niemal na całym świecie

Dzięki Asystentowi Google porozumiesz się niemal na całym świecie

Już ponad miliard urządzeń komunikuje się z Asystentem Google, który wciąż poszerza swoje funkcjonalności. Bardzo przydatną jest tłumacz Google, który w czasie rzeczywistym przetłumaczy tekst na jeden z 44 języków. Wystarczy po odblokowaniu telefonu powiedzieć np. "Ok Google, bądź moim angielskim tłumaczem", wypowiedzieć kwestię, a od razu zobaczymy i usłyszymy tekst przetłumaczony na wybrany język.
[08.01.2019]

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzymy wszystkim naszym klientom, sympatykom oraz odwiedzającym naszą stronę dobrego Sylwestra, fantastycznej zabawy i Szczęśliwego Nowego 2020 Roku!
[31.12.2019]

Życzymy Wam Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Życzymy Wam Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim: zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń :-)
[24.12.2019]

Reklama zewnętrzna dla przedstawiciela DRE

Reklama zewnętrzna dla przedstawiciela DRE

Ostatnią naszą realizacją z kategorii reklamy zewnętrznej jest kaseton świetlny oraz oklejenie witryn i drzwi dla partnera handlowego, znanego producenta stolarki drzwiowej. Przy okleinach zastosowaliśmy folię laminowaną, która zapewni większą trwałóść reklamy. Kaseton oparty na diodach LED podłączyliśmy do czujnika zmierzchowego.
[18.12.2019]

BDO, czyli jak jeszcze udręczyć przedsiębiorcę.

BDO, czyli jak jeszcze udręczyć przedsiębiorcę.

Większość przedsiębiorców nawet nie ma pojęcia o czymś takim, jak BDO. Niestety, prawie każda firma ma obowiązek do końca roku zgłosić firmę do tego rejestru. W innym przypadku urząd ma prawo nałożyć karę w wysokości od 5000 zł do  nawet miliona złotych. Aby dokonać wpisu należy spośród 32 stron wniosku wypełnić działy, które dotyczą konkretnej branży i razem z oświadczeniem złożyć w Urzędzie Marszałkowskim. To nie koniec udręki, należy podpisać lub aneksować umowę z firmą odbierającą odpady i skrupulatnie w formularzu on-line, do którego przydzielą nam dostęp, dokonywać wpisów po każdorazowym odbiorze odpadów.
[11.12.2019]

Mikołajkowa promocja!

Mikołajkowa promocja!

Dla klientów, którzy zamówią stronę internetową w ciągu tygodnia licząc od 6 grudnia przewidzieliśmy Mikołajkową akcję promocyjną. Będzie można wybrać albo reklamę w katalogu firm, który jest drukowany i dystrybuowany w nakładzie 5000 egzemplarzy albo prowadzenie kampanii Google Ads przez 3 miesiące za darmo! Natomiast pierwszy klient otrzyma obie te promocje :-)
[04.12.2019]

Dokąd nas doprowadzi ciągły rozwój internetu?

Dokąd nas doprowadzi ciągły rozwój internetu?

Tak, jak nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, tak nie wchodzi się dwa razy do tego samego internetu. Internet zmienia się w zawrotnym tempie. Influencerzy wyznaczają coraz to nowe trendy, które chętnie śledzimy na ich blogach, vlogach, podcastach czy stronach. Rozwój nowoczesnych technologii pędzi, nie oglądając się na nic. Coś, co jeszcze niedawno było szczytem marzeń, jak np. domowy, stacjonarny komputer, dziś powoli odchodzi do lamusa na rzecz przenośnych tabletów, smartfonów czy innych urządzeń, z którymi nigdy się nie rozstajemy. Notuje się, że w Polsce ponad 50% ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych (w innych krajach to nawet ponad 80%). Jesteśmy coraz bardziej mobilni, otwarci i nieograniczeni. Z jednej strony nas to ekscytuje, ale z drugiej trochę jednak przeraża, gdy ten wirtualny świat w coraz większym stopniu pochłania kolejne sfery naszego życia. Skoro już teraz zwykły Kowalski może porozmawiać z robotem, czyli tzw. sztuczną inteligencją, to pojawia się pytanie, do czego to wszystko zmierza? Przekonamy się - prędzej niż później.
[27.11.2019]

Porsche vs Google. Wyścig technologiczny trwa.

Porsche vs Google. Wyścig technologiczny trwa.

Świat nowoczesnych technologii na każdym kroku przekonuje nas, że to, co jeszcze niedawno było tylko wytworem bujnej wyobraźni twórców science fiction, dziś staje się naszą realną rzeczywistością. W czasach, w których prawie każdy ma przynajmniej jeden samochód, a całe miasta tkwią w kilometrowych korkach, zrodziła sie potrzeba stworzenia koncepcji czegoś nowego, bardziej prestiżowego i zwiększającego mobilność. Nad tym właśnie pracują jednocześnie, ale oczywiście jako konkurenci, firmy Google i Porsche. Mowa o latających samochodach, które raz na zawsze mogą zmienić oblicze naszego świata i przybliżyć nas do dobrze nam znanych z kina wizji przyszłości. Oczywiście prace nad tym cudem techniki prowadzone są z myślą o tych najzamożniejszych obywatelach planety, ale kto wie, może nim się obejrzymy wszyscy będziemy latać nad ulicami miast naszymi prywatnymi, ekskluzywnymi, szybkimi pojazdami (przecież tak samo było z tradycyjnym autem). Kto by nie chciał?
[20.11.2019]

101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

101 lat temu Polska odzyskała  Niepodległość. Pamiętajmy o takich datach i godnie uczcijmy ten dzień. Niech w całej Polsce powiewają biało - czerwone flagi i niech dzień ten jednoczy, a nie dzieli. Niech przykładem będą Józef Piłsudski i Roman Dmowski, którzy mimo różnych poglądów potrafili się porozumieć w sprawach ważnych dla Polski.
[11.11.2019]

Uwaga, fake news!

Uwaga, fake news!

Przeciętny, "buszujący w sieci" człowiek dziennie przetwarza dziesiątki informacji, które zalewają go niemal z każdej strony. Jak odnaleźć się w tym nadmiarze wiadomosci i zwalczać obecną w sieci dezinformację? MediaWise to projekt, który ma na celu uczenie nastolatków, jak oddzielać fakty od fikcji w świecie online. Młodzi ludzie dostają narzędzia pomocne w walce z tzw. fake news, a następnie są oni rekrutowani na weryfikatorów faktów, którzy przeglądają internet pod kątem prawdziwych i fałszywych infromacji. Taka akcja może być dla nas wszystkich podpowiedzią, że powinniśmy krytycznie podchodzić do tego, co czytamy i widzimy w sieci, gdyż jest ona doskonałym narzędziem wpływania na nasze postrzeganie świata i wywierania konkretnych zachowań, czyli - krótko mówiąc - manipulacji. Ustalanie, co jest prawdziwe, a co nie w wirtualnym świecie, jest trudne, ale jeśli będziemy weryfikować internet, to nie padniemy ofiarami dezinformacji.
[08.11.2019]

Wszystkich Świętych i Halloween

Wszystkich Świętych i Halloween

Przełomowe dni października i listopada to w Polsce prawdziwa mieszanka zwyczajów i tradycji. Zaczynamy od Halloween, dziś związanego z maskaradami organizowanymi w atmosferze grozy, pełnymi przebierańców i rekwizytów rodem z horrorów i upiornych lampionów z dyni. Przywędrowały one do nas z USA i pewnie dlatego błędnie kojarzymy Halloween z amerykańską modą, podczas gdy jest to stary celtycki obrzęd ku czci zmarłych; podobnie zresztą jak nasze starosłowiańskie dziady i inne zwyczaje obecne w większości kultur świata. Dalej obchodzimy dzień Wszystkich Świętych – chrześcijańskie święto upamiętniające tych, którzy są w niebie – a także Dzień Zaduszny, kiedy czcimy pamięć o wszystkich naszych nieżyjących przodkach. Odwiedzamy wtedy groby i zapalamy znicze. Wszystkie te święta i tradycje łączą się z kultem zmarłych, wiarą w życie po śmierci i obcowanie dusz. Te trzy dni od 31.10. do 02.11. to czas zarówno zabawy, radości i spotkań z bliskimi, jak i zadumy i wspomnień, a także przenikania się świata żywych ze światem umarłych.
[30.10.2019]

Google Books ma już 15 lat

Google Books ma już 15 lat

15 lat temu Google wraz z wydawcami i bibliotekami na całym świecie rozpoczęło udostępnianie książek w sieci. Na dzień dzisiejszy  w tych zasobach znajduje się już ponad 40 milionów książek, ze wszystkich kategorii w około 400 językach. Książki Google to narzędzie umożliwiające  np. wyszukiwanie tytułów po wpisaniu jakiegoś zapamiętanego cytatu. Dzięki Google Books możemy się więcej dowiedzieć o historii książek i nie tylko. Zapraszamy do lektury.
[24.10.2019]

Interesujący rynek domen internetowych

Interesujący rynek domen internetowych

Wydawałoby się, że zarabiać możemy niemalże na wszystkim. Czy zastanawiali się Państwo, ile można zarobić na domenach internetowych? Otóż ogromne pieniądze. Wystarczy tylko trafnie wytypować i zarezerwować domenę, której będą pożądali wkrótce właściciele stron czy serwisów internetowych, a następnie cierpliwie czekać, aż zaczną spływać oferty zakupu. Niestety, nie jest to łatwe do przewidzenia, który adres może za jakiś czas okazać się tym strzałem w dziesiątkę. Najdroższa domena na świecie została sprzedana za 90 milionów dolarów. W Polsce najwięcej za adres www zapłaciła jedna z firm telekomunikacyjnych. Była to kwota 2 milionów złotych.
[16.10.2019]

Wybory parlamentarne 2019. Polska wybiera.

Wybory parlamentarne 2019. Polska wybiera.

W najbliższą niedzielę 13 października odbędą się wybory do naszego parlamentu. Według różnych sondaży badania się nieco różnią, ale nie na tyle, żeby mogło nas coś zaskoczyć. Zachęcamy wszystkich do głosowania, szczególnie tych niezdecydowanych. Jeśli ktoś do dnia dzisiejszego nie wie na kogo oddać głos, niech rozważy wszystkie za i przeciw, bez względu na sympatie czy niechęć do niektórych polityków.
[10.10.2019]

Najskuteczniejsza forma reklamy

Najskuteczniejsza forma reklamy

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: Która forma reklamy jest najskuteczniejsza?  Wszystko zależy od specyfiki branży, docelowego targetu, oferowanego produktu, czy usługi. Dla przykładu, firma działająca w branży odzieżowej lepszy efekt osiągnie z reklamy w serwisach społecznościowych niż z roznoszonych ulotek reklamowych, natomiast lokal gastronomiczny np. pizzeria przy kolportażu ulotek do skrzynek pocztowych na osiedlu, gdzie funkcjonuje prawdopodobnie odnotuje wzrost dokonywanych zamówień. Analogicznie jest z innymi branżami. Dla jednych wypozycjonowanie swojej firmy na pierwszej stronie w Google da ogromne korzyści, a dla innych prawie żadnej. Tak samo jest, jeśli chodzi o media, takie jak: telewizja, radio, czy prasa. Z doświadczenia wiemy, że bardzo ważna jest dywersyfikacja form reklamowych, natomiast od większości klientów trafiających do nas słyszymy,  że najskuteczniejszą jest reklama internetowa i tzw. reklama z polecenia, czyli zadowolony klient, który poleci swojemu znajomemu daną usługę lub produkt.
[03.10.2019]

Najważniejszy jest zadowolony klient

Najważniejszy jest zadowolony klient

Największy polski bank PKO BP testowo wdrożył sensory uśmiechu, aby zbadać jakość obsługi klienta. Dokładniej mówiąc chodzi o to, żeby sprawdzić, czy zarówno pracownik banku, jak i klient podczas obsługi przy okienku są uśmiechnięci. Wiąże się to z dodatkowymi premiami dla tych pracowników, których klienci uśmiechają się najwięcej. My nie musimy się uciekać do takich rozwiązań, ponieważ w większości nasi zleceniodawcy polecają nasze usługi innym. Warto podkreślić, że to klient ostatecznie akceptuje odbiór strony, czy sklepu internetowego do momentu, kiedy nie jest on w 100% zadowolony.
[28.09.2019]

Kaseton reklamowy High Quality dla Bibelo

Kaseton reklamowy High Quality dla Bibelo

W tym tygodniu wyprodukowaliśmy, zawiesiliśmy i podłączyliśmy kaseton podświetlany dla naszych klientów, którym wcześniej wykonywaliśmy stronę internetową. Kaseton ma wymiary 3,20 x 0,7 m, jest wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED zintegrowane z czujnikiem zmierzchowym. Dodatkowo, na prośbę klientów polakierowaliśmy proszkowo boczki metalowe, aby efekt wizualny był jak najlepszy. Cieszy nas, że podoba się on klientom.
[20.09.2019]

Szpiegowskie oprogramowanie Pegasus

Szpiegowskie oprogramowanie Pegasus

Oprogramowanie szpiegujące jednej z izraelskich firm, które jest oferowane służbom specjalnym może już inwigilować naszych obywateli.  Jak donoszą media, polski rząd zakupił specjalistyczne oprogramowanie do cyber kontroli. Jest to oprogramowanie, które instaluje się na naszym urządzeniu bez naszej wiedzy i zgody.  Niepokojące jest to, że Pegasus może bez problemu pobierać z naszego telefonu wszelkie treści, zdjęcia, kontakty, aktualną lokalizację, nie wspominając już o podsłuchu nawet szyfrowanych połączeń. Pamiętają Pańśtwo cytat z kultowej polskiej komedii Sylwestra Chęcińskiego "Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana"?  :)
[13.09.2019]

Zaproszenia do parku linowego od B2B

Zaproszenia do parku linowego od B2B

Mamy do rozdania 2 zaproszenia do parku linowego. Aby je otrzymać wystarczy polubić nasz Fanpage, udostępnić post dotyczący tej kwestii i wpisać w komentarzu jedną z form reklamy zewnętrznej, jakie mamy w naszej ofercie. Wśród osób, które to uczynią rozlosujemy zaproszenia.
[09.09.2019]

80 rocznica wybuchu II wojny światowej

80 rocznica wybuchu II wojny światowej

Dziś obchodzimy 80 rocznicę napaści Hitlerowskich Niemiec na Polskę. 16 dni później, czyli 17 września wojska sowieckie przyłączyły się do inwazji na Polskę. Obowiązkiem naszym jest pielęgnować prawdę historyczną pomimo usilnych prób zafałszowania jej przez polskojęzyczne (nie polskie) grupy mediowe.
[01.09.2019]

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

W związku z ekspansywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy handlowca znającego branżę, najchętniej kandydata, który ma doświadczenie w sprzedaży reklam w różnego rodzaju serwisach i portalach internetowych. Do obowiązków przedstawiciela będzie należało pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż stron i sklepów internetowych oraz różnych rozwiązań reklamowych w internecie.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
[20.08.2019]

Przydatna funkcjonalność na smartfonach z Androidem

Przydatna funkcjonalność na smartfonach z Androidem

Wkrótce w telefonach Pixel oraz w wybranych modelach z systemem Android będzie możliwość wezwania pomocy za dotknięciem jednej z trzech ikon: Medycyna; Policja; Ogień. W trakcie połączenia z operatorem alarmowym po kliknięciu w odpowiednią ikonę, będzie on miał od razu informację dotyczącą lokalizacji zdarzenia, co skróci znacznie przyjęcie zgłoszenia i wysłanie odpowiednich służb.
[08.08.2019]

Wakacje na półmetku

Wakacje na półmetku

Czas szybko leci, już połowa wakacji za nami. Postanowiliśmy w związku z tym wprowadzić promocję. Klient, który zamówi stronę internetową do końca sierpnia, będzie mógł zamówić drugą taką stronę za połowę ceny dla kogoś ze swoich bliskich lub znajomych.
[01.08.2019]

Doskonałe zdjęcia nocne dzięki smartfonowi Pixel od Google

Doskonałe zdjęcia nocne dzięki smartfonowi Pixel od Google

Już są  dostępne na rynku najnowsze telefony od Google. Konkurują one z flagowymi modelami innych marek. Wyróżniają się specjalnym systemen do robienia zdjęć przy słabym oświetleniu.  Oprogramowanie Night Sight odpowiada za optymalne doświetlenie zarówno planu głównego jak i otoczenia. Przypuszczamy, że w miarę upływu czasu smartfony te mogą być częściej wybierane przez użytkowników niż modele innych producentów.
[24.07.2019]

e-commerce coraz bardziej popularny

e-commerce coraz bardziej popularny

W ostatnim czasie obserwujemy coraz większe zainteresowanie sklepami internetowymi. Podobno już około 60% internautów dokonuje zakupów przez internet. Faktycznie, w chwili obecnej prawie połowa naszych realizacji to sklepy www. Zakupy on-line stają się coraz powszechniejsze, co jest korzystne zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów. Wszystkim naszym klientom życzymy odnoszenia takich sukcesów, jakie odnióśł założyciel Amazona Jeff Bezos, którego majątek szacowany jest na ponad  130 miliardów dolarów :-)
[16.07.2019]

Jesteśmy otwarci na współpracę barterową.

Jesteśmy otwarci na współpracę barterową.

Przed wynalezieniem pieniędzy, co przypisuje się Fenicjanom, a co może nie do końca jest prawdą, bo przed pieniędzmi do zawierania transakcji używano już tzw. "płacideł" rozliczano się w formie wymiany towaru za towar. Dziś taką formę nazywamy barterem. Jeżeli chcą Państwo wykonać stronę internetową, a mogą zaproponować w zamian swoją usługę czy produkt, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
[10.07.2019]

Wskażemy Ci, którą drogą podążać, aby odnieść sukces.

Wskażemy Ci, którą drogą podążać, aby odnieść sukces.

Każdemu klientowi, który zamówi u nas stronę internetową lub sklep www w okresie wakacyjnym doradzimy gratis, które z rozwiązań reklamowych pozwoli odnieść najlepszy sukces jego firmie. Mylnym jest twierdzenie, że wszystkie formy są dobre. Dla jednej branży pozycjonowanie w internecie odniesie najlepszy skutek, dla innej natomiast zdecydowanie korzystniejszym będzie np. kampania na Facebooku.
[01.07.2019]

Reklama zewnętrzna dla każdej firmy

Reklama zewnętrzna dla każdej firmy

W związku z tym, iż wciąż duża grupa naszych klientów nie wie, to przypominamy, że od kilku miesięcy w naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest związane z tzw. reklamą zewnętrzną. Jeśli potrzebują Państwo okleić witrynę, samochód, wykonać tabliczkę reklamową, kaseton podświetlany, czy bardzo popularne w ostatnich latach litery przestrzenne 3D, to zapraszamy do kontaktu. Pamiętajcie Państwo, że reklama dźwignią handlu.
[26.06.2019]

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Google

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Google

Podczas oficjalnej wizyty w Stanach Zjednoczonych Prezydent Polski Andrzej Duda odwiedził siedzibę Google. Spotkał się z zarządem Google, rozmawiał z Prezes You Tuba Suzan Wójcicki oraz z polskimi inżynierami pracującymi w Dolinie Krzemowej. Rozmowy toczyły się również na temat planów rozwojowych giganta z Mountain View, jakie mają być realizowane w Polsce.
[18.06.2029]

Zwiedzamy głębię oceanu z Google Earth

Zwiedzamy głębię oceanu z Google Earth

Google Street View to już nie tylko zwiedzanie miast, dzielnic czy uliczek. Teraz wspólnie z Google możemy zanurzyć się w głębi oceanu, aby zobaczyć podwodny kolorowy świat fauny i flory. Ideą jest pokazanie tego piękna i jego kruchości, abyśmy wspólnie zadbali o czyste środowisko i go nie zaśmiecali.
Zobacz na: earth.google.com
[10.06.2019]

Kod QR. Co to takiego?

Kod QR. Co to takiego?

Kod QR (Quick Response) to najprościej ujmując, moduł graficzny pozwalający zakodować ważną  dla nas informację lub link prowadzący do danej strony internetowej. Najprostszym narzędziem do rozszyfrowania kodu jest smartfon, który przy pomocy odpowiedniej aplikacji pozwoli po zeskanowaniu uzyskać dostęp do zakodowanej treści w tym znajomo wyglądającym kwadraciku.
[04.06.2019]

Zastanawiali się Państwo, skąd klienci trafiają na Waszą stronę?

Zastanawiali się Państwo, skąd klienci trafiają na Waszą stronę?

Bardzo często klienci nie zdają sobie sprawy, skąd pozyskują przekierowania do swojej strony. Coraz rzadziej, ale wciąż wydają spore pieniądze na serwisy, portale, katalogi, które nie przynoszą żadnych korzyści. Prostym rozwiązaniem jest Analitycs. Jest to bezpłatne narzędzie od Google monitorujące ruch na witrynie, które pozwoli zaoszczedzić pieniądze wydawane na nieskuteczne reklamy.
[29.05.2019]

Czy serwis społecznościowy może być wiarygodnym źródłem informacji?

Czy serwis społecznościowy może być wiarygodnym źródłem informacji?

Jak informuje jeden z portali internetowych ponad 2 miliony kont na Facebooku jest wykorzystywanych do agitacji na rzecz największej partii opozycyjnej. Pocieszającym jest to, że coraz mniejsza grupa społeczeństwa wierzy w to, co przeczyta w tzw. FakeNewsach.
[24.05.2019]

Pomaganie jest fajne

Pomaganie jest fajne

Dziś mieliśmy przyjemność wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Kolorowy Świat. Oprócz tego, że miło spędziliśmy czas, mogliśmy pomóc dzieciom i obejrzeć ośrodek. Widzieć uśmiech na ich małych buźkach - bezcenne. Dziękujemy personelowi i rehabilitantom za kawał dobrej roboty. Z pierwszej umowy, którą w najbliższym czasie podpiszemy na wykonanie strony internetowej 50% zysku zostanie przeznaczone na Fundację Pomocy Dzieciom KOLOROWY ŚWIAT.
[17.05.2019]

Z nami znokautujesz konkurencję

Z nami znokautujesz konkurencję

Nie wiesz jak wygrać z konkurencją? Nic prostszego. Zamów u nas nowoczesną stronę internetową, która wyróżni Twoją firmę, a następnie pozwól nam się wypromować w internecie.
Będziesz pierwszy w Google.
[08.05.2019]

Wielka majówka trwa

Wielka majówka trwa

Wczoraj obchodziliśmy Święto Pracy i 15 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, jutro Święto Konstytucji 3 maja, a dziś obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Życzymy wszystkim miłego weekendu.
[02.05.2019]

Copywriting. Teksty na strony internetowe

Copywriting. Teksty na strony internetowe

Osobom zakładającym swoją stronę internetową lub sklep internetowy oferujemy usługę tworzenia oryginalnych tekstow na zamówienie. Piszemy charakterystykę działalności/ firmy, opisy produktów i usług, treści do poszczególnych zakładek na Państwa stronie internetowej, teksty zachęcające do współpracy z Państwem itp. Pomagamy również w tworzeniu tekstów na blogi, odświeżamy treści, które już funkcjonują na Państwa stronie, sprawdzamy gotowe teksty pod kątem poprawności jezykowej i stylistycznej.
[23.04.2019]

 

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się  Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
[18.04.2019]

Szablonowa czy projektowana indywidualnie? Jaką stronę wybrać?

Szablonowa czy projektowana indywidualnie? Jaką stronę wybrać?

Każdy przedsiębiorca w momencie dokonywania wyboru strony internetowej dla swojej firmy zastanawia się, jaka powinna ona być. Czy wybrać stronę tanią, opartą na szablonie, czy zainwestować więcej i zamówić stronę projektowaną indywidualnie? Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujemy, od branży oraz od targetu, do którego chcemy dotrzeć. Często jest tak, że strona szablonowa w zupełności wystarcza do zaprezentowania oferty i przynosi wymierne korzyści. Dlatego, jeśli staną Państwo przed dylematem, to chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru.
[09.04.2019]

Jednak istnieją. Dziś mieliśmy gości spoza naszej galaktyki

Jednak istnieją. Dziś mieliśmy gości spoza naszej galaktyki

Dziś rano mielismy u siebie przedstawicieli z Galaktyki Andromedy, którzy po długich negocjacjach i ustaleniach zamówili kosmiczny serwis internetowy dla swojej organizacji rządowej. Sądzimy, że współpraca będzie przebiegała pomyślnie.
[1 kwietnia 2019]

Sprawdź czy to na pewno Twoja domena internetowa zanim zapłacisz!

Sprawdź czy to na pewno Twoja domena internetowa zanim zapłacisz!

Otrzymujemy coraz częściej sygnały od klientów, że dostają oni SMS-y z informacją o wygasającej domenie. Wiadomości te są wysyłane kilkukrotnie na miesiąc, dwa tygodnie i tydzień przed rzekomym wygaśnięciem usługi. Informujemy, że jest to po prostu próba "wciśnięcia" kolejnych rozszerzeń, które nie są w rzeczywistości adresami zarejestrowanymi na Państwa podmioty.
[28.03.2019]

Dyrektywa o prawie autorskim (ACTA 2)

Dyrektywa o prawie autorskim (ACTA 2)

Dyrektywa europejska o prawie autorskim mówi o ochronie własności intelektualnej i wspieraniu dziennikarstwa, co z założenia jest pozytywne. Kontrowersje budzą jednak dwa jej artykuły: art. 13, który postuluje scedowanie na portale i serwisy internetowe pełnej odpowiedzialności za każdą publikowaną treść oraz art. 11, z którego wynika konieczność posiadania płatnej licencji na cytowanie nawet najmniejszej treści. Czy są to zmiany sprawiedliwe i dobre? Raczej nie, bo mogą doprowadzić do tego, że serwisy na wszelki wypadek będą usuwały materiały, których sytuacja prawna będzie niejasna/sporna oraz do ograniczenia dostępu do różnych treści i możliwości ich udostępniania. Będzie to krzywdzące dla wszystkich użytkowników sieci, zarówno odbiorców, jak i twórców/wydawców treści (szczególnie tych nowych i niedużych).
[21.03.2019]

Wirtualny spacer po Sejmie RP

Wirtualny spacer po Sejmie RP

Wspólnie z Google Arts & Culture zapraszamy do zwiedzania muzeów, zapoznania się z dziełami sztuki takich twórców jak Van Gogh, Monet, Rembrandt i innych.  Wszystko to nie wychodząc z domu odwiedzając stronę: artsandculture.google.com

Jako ciekawostka, korzystając z serwisu możemy wybrać się w wirtualny spacer po Sejmie RP.
[17.03.2019]

8 marca Dzień Kobiet

8 marca Dzień Kobiet

Wszystkim Paniom z okazji ich Święta życzymy wszystkiego najlepszego, samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
[08.03.2019]

Dziś Tłusty Czwartek

Dziś Tłusty Czwartek

Życzymy wszystkim miłego Tłustego Czwartku i przy okazji przypomnimy że jeden pączek ma około 300 kilokalorii w zależności od nadzienia i wykończenia. Smacznego!
[28.02.2019]

Nowy pomysł na przejmowanie naszych danych

Nowy pomysł na przejmowanie naszych danych

Ułatwienie dla obywateli jakie przygotowało Ministerstwo Finansów polegajace na tym że nie musimy już w tym roku wypełniać PIT-ów ani wysyłać ich do urzędu skarbowego okazało się nowym pomysłem dla hakerów na wyłudzanie naszych danych. Rozsyłają oni głównie na skrzynki e-mail informacje z linkiem w który "należy" kliknąć aby zobaczyć swój e-PIT. Pamiętajmy że jedynym miejscem z którego należy korzystać w tej kwestii jest serwis podatki.gov.pl
[21.02.2019]

Przestrzegamy jak nie paść ofiarą Phishingu

Przestrzegamy jak nie paść ofiarą Phishingu

Coraz częściej zdarzają się próby przechwycenia naszych danych w sieci. Najpopularniejszym w chwili obecnej jest tzw. Phishing czyli próba polegająca na tym, że w podstępny sposób próbuje się nas nakłonić do kliknięcia w link lub otwarcia zainfekowanego załącznika jaki dostaliśmy na pocztę e-mail. Nie klikaj na podejrzany link, nie otwieraj faktur, których się nie spodziewasz, nie sprawdzaj monitoringu paczki jeśli nic nie zamawiałeś. Bądź bezpieczny w sieci.  Ponadto warto zainstalować dobry program antywirusowy na swoim komputerze.
[15.02.2019]

Mamy klucz do Twojego sukcesu

Mamy klucz do Twojego sukcesu

Dla wszystkich, którym zależy na pozyskiwaniu nowych klientów przygotowaliśmy promocję na prowadzenie kampanii Google Ads. Zainwestuj 100 zł i sprawdź skuteczność takiej reklamy.
Ponadto każdy klient, który zamówi u nas stronę szablonową otrzyma w/w kwotę na kampanię reklamową gratis. Natomiast klienci zamawiający strony projektowane indywidualnie otrzymają rabat w wysokości 300 zł na kampanię Google.
Oferta ważna do końca lutego.
[04.02.2019]

 

Chrońmy swoje dane osobowe

Chrońmy swoje dane osobowe

28 stycznia dniem Ochrony Danych Osobowych. Uczulamy wszystkich aby nie udostępniać na lewo i prawo informacji zwanych poufnymi, bo te trafiają do baz, które są potem sprzedawane. Warto abyśmy sobie zdawali sprawę że nasze dane mogą być wykorzystane przez cyber przestępców.
[28.01.2019]

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego :-)
[21.01.2019]

Którą drogę wybrać?

Którą drogę wybrać?

Zdumiewa nas fakt, kiedy to firmy produkcyjne, usługowe, handlowe zaniedbują swoje własne strony internetowe na korzyść serwisów społecznościowych. Czy to dobra droga? Naszym zdaniem nie. Oczywiście nie można pominąć społecznościówek, bo dla wielu branż kampanie na nich prowadzone przynoszą wymierne korzyści, ale niestety nie dla wszystkich. Uważamy, że promocja swojej własnej strony jest najistotniejszym działaniem promocyjnym. Może warto przeanalizować, gdzie my sami szukaliśmy produktu czy usługi, jeśli mieliśmy taką potrzebę, czy był to serwis społecznościowy, czy wyszukiwarka Google, gdzie wśród wyników nie ma raczej  przekierowań do profili np. na FB ?
[14.01.2019]

Sztuczna inteligencja w zasięgu ręki

Sztuczna inteligencja w zasięgu ręki

Firmy z sektora IT pracują nad udoskonalaniem technologii opartej na sztucznej inteligencji. Liderem jest Google, który już dziś daje nam narzędzie w postaci Asystenta Google. Wprawdzie Asystent jeszcze oficjalnie nie działa w polskiej wersji jezykowej, ale już niebawem zarezerwuje nam wizytę u lekarza, napisze za nas SMS-a, aby nie odrywać naszego wzroku od drogi podczas jazdy lub włączy ogrzewanie naszego domu, jeśli będziemy się do niego zbliżali. Jeszcze kilka lat temu takie rozwiązania mogliśmy widzieć tylko w filmach science fiction, a niebawem każdy z nas będzie miał to wszystko w swoim smartfonie.
[08.01.2019]

Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

Wszystkim naszym klientom i osobom odwiedzającym naszą stronę internetową życzymy udanego Sylwestra, szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!
[31.12.2018]

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim naszym klientom, tym obecnym i przyszłym, oraz zwolennikom i odwiedzającym naszą stronę życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :-)
[24.12.2018]

Darmowa reklama od B2B

Darmowa reklama od B2B

Dla wszystkich klientów, którzy od dziś do końca roku zamówią u nas stronę internetową przez miesiąc poprowadzimy kampanię Google Ads za 0 zł . ponadto każdy kto zamówi szablonową stronę internetową otrzyma zasilenie konta Google na kwotę 100 zł, a klienci zamawiający stronę projektowaną indywidualnie otrzymają zasilenie kwotą 200 zł.
[19.12.2018]

Facebook. Czy to choroba cywilizacyjna?

Facebook. Czy to choroba cywilizacyjna?

Ostatnio zastanawialiśmy się nad tym jak portale społecznościowe potrafią uzależnić ludzi. Są osoby, które niemalże nie rozstają się z komórką i co chwila spoglądają czy ktoś może dodał jakiś nowy post. Jest to smutne i przerażające zarazem. Cieszymy się bardzo że jesteśmy z tego tzw. poprzedniego pokolenia i nie grozi nam to uzależnienie. Zalecamy spędzać czas z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną a społecznościówki traktować jako coś marginalnego.
[12.12.2018]

Android ma już 10 lat!

Android ma już 10 lat!

Tak tak, to już 10 lat od kiedy Android towarzyszy nam w naszych urządzeniach. Od tego czasu przeszedł on wiele modyfikacji i aktualizacji aby wygodniej i przyjemniej korzystało nam się z telefonów.
[03.12.2018]

Google Duplex - technologia jutra juz dziś.

Google Duplex - technologia jutra juz dziś.

To co niedawno wydawało się niemożliwe już jest dostepne dziś. Na razie tylko na urządzenioach Google Pixar w wybranych miastach. Jest to technologia oparta na sztucznej inteligencji. Twórcy demonstrowali jak system może np. rezerwować miejsce w restauracji albo umawiać wizytę u fryzjera.  Dla zobrazowania wygląda to tak że Duplex na podstawie informacji zebranych od nas wykona połączenie telefoniczne w naszym imieniu np. do pobliskiej restauracji i poradzi sobie w zarezerwowaniu nam stolika.
[26.11.2018]

Google Earth bawi ucząc

Google Earth bawi ucząc

Czy korzystaliście już z narzędzia Google Earth? Jeśli nie to zachęcamy. Jest to aplikacja, która błyskawicznie przeniesie Was w dowolne miejsce na świecie, poda mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji a wszystko to w fajny, interaktywny sposób.
[19.11.2018]

Polska Niepodległa

Polska Niepodległa

Dziś obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy. Niech w całym kraju powiewają biało czerwone flagi, a wszyscy Polacy godnie uczczą tą historyczną datę.
[11.11.2018]

reCAPTCHA v3 powstrzyma boty

reCAPTCHA v3 powstrzyma boty

Nowy sposób na niedopuszczenie botów do naszych zasobów. Raczej każdy z nas miał styczność z często kłopotliwym udowadnianiem że nie jest robotem wpisując kod, który sprawiał problem z poprawnym jego odczytaniem. Teraz w reCAPTCHA będzie wykorzystywany specjalny mechanizm opierający się na analizie zachowaniu użytkownika w celu wykluczenia ewentualnego nadużycia ze strony botów.
[03.11.2018]

Gmail u 20% mieszkańców globu

Gmail u 20% mieszkańców globu

Google może pochwalić się że 20% mieszkańców ziemi korzysta z ich poczty Gmail. Jest już ponad półtora miliarda kont na tej najpopularniejszej poczcie e-mail.
[29.10.2018]

Komisja Europejska vs Google

Komisja Europejska vs Google

Konfliktu pomiędzy Komisją Europejska a największym graczem jakim jest Google ciąg dalszy. Z naszych obserwacji wynika że najprawdopodobniej potężna grupa mediowa z Europy (media niemieckie) chcą "wyszarpnąć" ogromną kwotę w postaci kary nałożonej na Google za praktyki niby monopolistyczne. Zachodzi pytanie: Czy ktoś każe komukolwiek korzystać z tej wyszukiwarki? Otóż nie, każdy człowiek ma prawo wyboru. Dlaczego decydenci z UE ingerują w demokrację? Pytanie wydaje się być retorycznym, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i władzę. Mamy nadzieję że Google wygra.
[23.10.2018]

Nie dajmy się zmanipulować

Nie dajmy się zmanipulować

Przed nami wybory samorządowe. W tym czasie z bardzo dużą intensywnością działają boty oraz tzw. trolle. Pamiętajmy że nie wszystko co czytamy w internecie jest prawdą.  Należy włączyć myślenie i zweryfikować autentyczność wpisów. NASK wraz z Ministerstwem Cyfryzacji i CSIRT uruchomili portal bezpiecznewybory.pl gdzie  informują jak nie paść ofiarą virali.
[17.10.2018]

Google Street View

Google Street View

Narzędzie, które ma nam pomagać i ułatwiać życie czasem może je skomplikować. Jeden z użytkowników Map Google przeglądając trasę ujrzał zdjęcie swojej żony romansującej z obcym mężczyzną. Finałem tego zdarzenia był rozwód.
[12.10.2018]

Strona www dla Poradni dietetycznej AlterMedicum

Strona www dla Poradni dietetycznej AlterMedicum

Dziś skończyliśmy stronę dla firmy AlterMedicum specjalizujacej się w doborze diet. Strona bardzo podoba się nam i klientce, jest dostosowana do urządzeń mobilnych oraz posiada panel do samodzielnej obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Portfolio gdzie można obejrzeć stronę on-line.
[05.10.2018]

Atak hakerski na Facebooka

Atak hakerski na Facebooka

Z powodu luki w systemie zabezpieczeń prawie 50 milionów użytkowników zostało wylogowanych (zresetowanych) z Facebooka. Atak hakerski miał miejsce we wtorek. Specjalista d.s. zabezpieczeń Facebooka stwierdził że sytuacja została opanowana a fakt ataku zgłoszony na policję.
[28.09.2018]

Google ma już 20 lat

Google ma już 20 lat

To już 20 lat, kiedy to Larry Page i Siergey Brin wpadli na pomysł stworzenia wyszukiwarki internetowej. Dzienna ilość  naszych zapytań jaką wpisujemy w Google liczona jest już w miliardach.
Happy Birthday Google!
[27.09.2018]

Motocykliści Niepodległej

Motocykliści Niepodległej

Dziś ulicami Łodzi przejechało ponad 700 motocykli udekorowanych w biało czerwone flagi. Przejazd zakończył się na Placu Wolności gdzie wspólnie odśpiewano Mazurek Dąbrowskiego. W ten sposób motocykliści uczcili 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć :-)
[23.09.2018]

Nowa strona internetowa dla firmy budowlanej

Nowa strona internetowa dla firmy budowlanej

Przedstawiamy ostatnią naszą realizację. Jest to strona internetowa wykonana dla firmy budowlanej specjalizującej się w budowie domów i pawilonów od podstaw, w docieplaniu budynków oraz renowacjach elewacji zabytkowych.

Zapraszamy do zakładki Portfolio aby zobaczyć tą i inne nasze realizacje.
[20.09.2018]

Kalendarze 2019

Kalendarze 2019

Połowa września za pasem. Czas pomysleć o kalendarzach na 2019 rok. Aktualnie polecamy kalendarzyki listkowe w cenie 100 zł netto za 500 sztuk. Jest to ciekawa i niedroga forma reklamy, która będzie przypominała o Państwa firmie przez cały rok.
[14.09.2018]

ACTA 2. Czy czeka nas cenzura internetu?

ACTA 2. Czy czeka nas cenzura internetu?

Dziś parlament europejski niestety przegłosował projekt dyrektywy, który może spowodować  ograniczony dostęp do informacji w internecie. Tłumaczą to niby ochroną praw autorskich tylko że nowa dyrektywa może zmienić zasady publikowania informacji w internecie. Podobno nowy projekt obejmuje nałożenie np. na Google jak i innych dużych graczy opłat od linków pod którymi są umieszczane tresci. Naszym zdaniem może spowodować to że np.  redakcje z ogromnym budżetem bedą mogły opłacić swoje tresci, które będą wypierały te prawdziwe z pierwszych stron.
{12.09.2018]

Nowa wersja Google Chrome

Nowa wersja Google Chrome

Gigant z Doliny Krzemowej przygotował właśnie aktualizację swojej przeglądarki. Google Chrom, która obchodzi właśnie 10 urodziny.  (jest to wersja nr 69). Zaobserwujemy  sporo zmian zarówno pod względem wizualnym (zaokrąglone rogi)  jak i użytkowym (Omnibox)  . Z tych ważniejszych to szybkość i to co bardzo ważne - bezpieczeństwo.

Czy Państwa strona jest responsywna?

Czy Państwa strona jest responsywna?

Bardzo ważnym aspektem jest responsywność stron internetowych. Czyli ogólnie mówiąc przygotowanie jej aby poprawnie się skalowała na telefonach i tabletach. Głównie ze względu na przyrost użytkowników , którzy coraz częściej informacji szukają na smartfonie. Ponadto wyszukiwarka pozycjonuje wyżej strony dostosowane do urządeń mobilnych dlatego rekomendujemy dostosowywanie stron do tzw.  RWD. Oczywiście zapraszamy do kontaktu, chętnie dostosujemy Państwa stronę do wszelkich urzadzeń takich jak tablety i smartfony.

Google sprawdzi czy Twoja strona jest zabezpieczona. Jeśli nie to poinformuje uzytkownika o niebezpieczeństwie.

Google sprawdzi czy Twoja strona jest zabezpieczona. Jeśli nie to poinformuje uzytkownika o niebezpieczeństwie.

Użytkownicy  Google Chrome mogą od czerwca zauważyć iż wyszukiwarka informuje ich o potencjalnie niebezpiecznych stronach. Wszystko to dlatego że Google promuje zabezpieczone strony protokołem SSL. Z wielu źródeł wynika że witryny https odnoszą wyższe pozycje w wyszukiwarce. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć swoją stronę to zapraszamy do kontaktu.

Pierwszy dzień szkoły

Pierwszy dzień szkoły

Wszystko co fajne szybko się kończy. Dziś pierwszy dzień szkoły. Wszystkim uczniom życzymy dobrych wyników w nauce i nie martwcie się, bo już za 10 miesięcy wakacje :-)

Donald Trump o nieprawdziwych informacjach w Google , na Facebooku i Twitterze.

Donald Trump o nieprawdziwych informacjach w Google , na Facebooku i Twitterze.

Prezydent USA Donald Trump poinformował że w najpopularniejszej wyszukiwarce oraz w mediach społecznościowych pojawiają sie nieprawdziwe, zmanipulowane  informacje na jego temat.

Reklama nieistniejącej pizzy

Reklama nieistniejącej pizzy

Google stworzyło kampanię reklamową nieistniejącej pizzy aby wskazać reklamodawcom kanały jakie można wykorzystać do promocji. Kampania mimo tego że łamała kanony ogólnie przyjęte w reklamie to można przyjąć że odniosła sukces bo odnotowała 20 milionów wyświetleń.

23 czerwca Dzień Ojca

23 czerwca Dzień Ojca

Dziś 23 czerwca, Dzień Ojca. Z tej okazji wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Mundial 2018 rozpoczęty.

Mundial 2018 rozpoczęty.

Od dziś do 15 lipca Mundialowe szaleństwo trwa :-)

Polacy swój pierwszy mecz z Senegalem zagrają we wtorek 19 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych.

1 czerwca Dzień Dziecka

1 czerwca Dzień Dziecka

Dziś 1 czerwca, Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji wszystkim dzieciaczkom życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Karty plastikowe

Karty plastikowe

Wprowadziliśmy do naszej oferty karty plastikowe, które moga służyć jako karta rabatowa, podarunkowa, członkowska etc.

Strony internetowe

Strony internetowe

Z początkiem kwietnia uruchomiliśmy naszą nową wersję strony internetowej. Jak to mówią "szewc bez butów chodzi", dlatego wykorzystując moment przedświątecznej ciszy przed burzą w naszej branży postanowiliśmy przebudować stronę.